Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleményére lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére lennék kíváncsi, hogy milyen esetben tartanak egy harmincas évei elején járó férfit vesztesnek, életképtelennek, férfiatlannak?

Figyelt kérdés
Ez érinthet anyagiakat, karriert, jellemet, gondolkodásmódot. Magyarán bármit. Szeretném, ha példákkal is megindokolnátok a véleményetek. Életkort is írjatok. Magam ebbe a korcsoportba tartozó férfi vagyok és érdekelne, hogy a válaszaitok alapján nagyjából hol is tarthatok.

2022. okt. 4. 20:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
27%
4: nincsenek nagy igényeim, csak elmondom, hogy mit vár el a társadalom meg a nők úgy általában egy 30 éves férfitól. 19 évesen még semmit nem tudok felmutatni ebből, de még nem vagyok 30.
2022. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Életképtelen az, aki nem tud/nem akar magára mosni, főzni, takarítani. Ha nem csinálja meg helyette valaki akkor az nem lesz megcsinálva. Ha nem tud megmaradni egy munkahelyen huzamosabb ideig, esetleg a környezetét húzza le anyagilag. Ha nem tud kijönni a saját pénzéből hó végére, mert olyasmire költi el, ami nem létfontosságú. Ha komoly függőségei vannak, amitől nem tud/akar megszabadulni. Ha nem volt még barátnője. Ha a nőket hibáztatja azért, mert nincs barátnője. Ha degradálóan beszél a nőkről.
2022. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23%
Az miért életképtelen, akinek nem volt még bnője? O.o
2022. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
13: Ha valakinek a harmincas évei elején még nem volt barátnője az miért életképtelen? :DDDDD
2022. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

#13


30+ évesen? Aki addig nem tudott egy épkézláb min. 1 éves kapcsolatot összehozni, az utána se nagyon fog. (igen, van ritka kivétel, de ritka)

Én nem azt írtam volna, hogy életképtelen, hanem hogy párkapcsolatra alkalmatlan.

/nem az én válaszom volt, de egyet értek ezzel/

2022. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Mint az egyik ismerősöm: rossz munkahely, keres vagy 200-250-et, abból 110 elmegy cigire meg sörre. Drága telefon természetesen hitelre, annyi pénze nem marad, hogy önálló életet éljen, ezért még 33 évesen is mamahoteles. Jogosítvány semmi, félretett pénz semmi. Ha hazamegy, ül a gép előtt, mert még ahhoz is lusta, hogy hobbizzon. Külsőre igénytelen, és sokszor már reggel büdös. Szűz, ami persze azért van, mert minden nő pénzéhes.
2022. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
13%
Szóval azért a 30 év az nagy vízválasztó a férfiak számára, ha addig nem jött össze a dolog, akkor azután sem fog, onnantól kezdve szinte borítékolható, hogy egyedül fog meghalni.
2022. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%
Najó, esetleg valami kétgyerekes 150 kilós elvált cigányasszony megszánja, de egyébként ennyi.
2022. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
36%

Legyen háza/lakása

Legyen autója

Legyen önállo, képes legyen megoldani a problémáit

Legyen egy nornális, jól fkzető allása

27N

2022. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy annyira nem tudom jól megfogalmazni, de sajnos nem lehet ezt ilyen traitek alapján besorolni.

"legyen kocsija". Én pl Szegeden lakom, nagyon jó a tömegközlekedés és biciklisbarát a város, én is azzal járok. El tudnám képzelni hogy életem párjával egy ilyen városban kocsi nélkül éljünk.

"legyen lakása". Mi van ha a munkájából, életmódjából adódóan nem fix helyhez kötött?

"ne lakjon a szüleivel" És ha most fejezte be az orvosi? Vagy egy depressziós korszak után még nem sikerült összeszednie magát anyagilag, annyira hogy havi legalább 100 ezret+rezsit kifizessen lakhatásra?

Óvatosan kell bánni az elvárásokkal. Nem a kis kockákat kell nézni, hanem a teljes, egész embert.

Én annyit tudnék biztosan megfogalmazni, hogy kB tudja mit akar kezdeni az életével, és ezért tegyen is aktívan.

2022. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!