Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél másnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél másnál is baromi nehezen indul be a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Németországban élek (magyar lányt szeretnék), Badoot és Tindert szoktam néha elővenni ha van rá energiám. Annyi szokott lenni az egész hogy írok pár lányra, kicsit bókolok, érdeklődök hogy mivel foglakoznak itt, hogy kerültek ide stb... 10ből 5 leláttamozza, 3 meg sem nézi, a maradék kettő valami tróger választ ír vissza amire én már nem tudok semmit. Az "itt dolgozok" és a hasonló válaszokat kell itt elképzelni. Eddig akivel beszéltem az inább vallatás volt, én kérdeztem ők meg jóeséllyel válaszoltak

Más is így van vagy én vagyok balfasz?



#ismerkedés #Badoo #Tinder #interntes társkeresés
2022. okt. 26. 13:07
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ez a téma egyre szomorúbb, minél több kommentet olvasok. Az egész olyan lottó feeling, bejöhet, de ne számítsak rá
2022. okt. 26. 18:10
 12/30 anonim ***** válasza:
#10 akkor ők szerencsések voltak
2022. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
#11 na de nem ilyen az egész élet, ha jobban belegondolsz? 🙃
2022. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Akkor van egy pàr szerencsés nyertes a többi meg szìvhat.
2022. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A nagy szamok torvenye mukodik. Akivel mar egybol akadozik a duma azt offold, ne huzd az idot johet a kovi
2022. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Camorri ***** válasza:
100%

Ne így fogd fel kedves kérdező! Inkább abba gondolj bele, hogy Te elérted-e azokat amiket szeretnél? Ha nem akkor dolgozz azon. És a társaság majd adja magát! Ne koncentrálj rá, mert nem rajtad múlik, és fölöslegesen húzod fel magad rajta.


Dolgozz magadon, légy a saját magad hőse, példaképe. Aztán ha ezt egy nő se tudja értékelni, vagy nem hajlandóak megismerni, akkor kik is veszítenek? Hát nem Te!


Ne törődj ennyit a nőkkel, mert nem érdemes. És nem, nem veled van a baj. (Persze azért a nőket se szabad hibáztatni, mert pl nekem exem azt mondta hogy túl sok érdeklődő férfi van, és ebből nagyon sok csak szexet akar, ami egyértelműen elveszi a kedvüket az egésztől. Nekem is elvenné)

2022. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%

Nőként írom...

Én most úgy regisztráltam fel, hogy a bemutatkozó leírásban poénosan leírtam, hogy jó napom volt, jó hétvégém, ez a kedvenc színem, ez a filmem stb..Tehát ne ezekkel kezdjenek, mert baromi unalmas.

Ennek ellenére a fele ezekkel kezd 🤷‍♀️ Akik 5 sort nem képesek értelmezni, azokkal meg nem is akarok semmit.

Így is baromi unalmas és kiégető ez az online társkeresés, ne tegyük már mégjobban azzá.

Na mind1 is, igazából mindenki ki van égve ezeken a platformokon, ki kell tűnni a tömegből sajnos.

2022. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elolvasni megis suru a kapas
2022. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
65%
Erre én is ugrok hogy írok emberkéknek és lusták visszaírni mert túlságosan nagy energiát igényel egy egész napos posztolgatás után Instagramon amikor a 100-ik történetüket osztják meg a nők. Érdekes történetet kiposztolni óránként az megy, ahhoz nem kell nagy energiát belefektetni de ismerkedni valakivel főleg úgy hogy ő indítja a beszélgetést az már nem megy nekik, pedig nem is nekik kell kezdeményezni hanem csak válaszolni kellene és a beszélgetést fenttartani és témákról beszélgetni. Ha magas a szimpátia és "el lehet jutni" a randiig aztán élőben is ismerkedni. Az hogy egyoldalú a kommunikáció én írok ők pedig nem így elég lehetetlen az online ismerkedés és ha ezt szóváteszed akkor még te vagy a hibás és az oltári hatalmas bunkó is! 2022 van emberek! Ha átlagos külsővel írsz akkor a kutya sem ír vissza annak ellenére sem hogy a legszebb szerelmes költészetet írod le a csajoknak de ha kitűnsz valamivel a tömegből és még mellette kiválóan nézel ki akkor már egy "szia mizu" val is belehet indítani egy beszélgetést. Aki mást mond az hazudik!
2022. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A kémia kell hozzà..a szia cica van gazdàd is mukodhet ha olyan nőnek mondod akinek alapbol bejössz 🤷
2022. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!