Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél másnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél másnál is baromi nehezen indul be a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Németországban élek (magyar lányt szeretnék), Badoot és Tindert szoktam néha elővenni ha van rá energiám. Annyi szokott lenni az egész hogy írok pár lányra, kicsit bókolok, érdeklődök hogy mivel foglakoznak itt, hogy kerültek ide stb... 10ből 5 leláttamozza, 3 meg sem nézi, a maradék kettő valami tróger választ ír vissza amire én már nem tudok semmit. Az "itt dolgozok" és a hasonló válaszokat kell itt elképzelni. Eddig akivel beszéltem az inább vallatás volt, én kérdeztem ők meg jóeséllyel válaszoltak

Más is így van vagy én vagyok balfasz?



#ismerkedés #Badoo #Tinder #interntes társkeresés
2022. okt. 26. 13:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nemigazan. Rairok h szia. Visszair, h hali es el is indult 🤷 Olyannak irok csak aki az "en vilagom". Hasonlo erdeklodes, stilus stb. Igy tema is van boven. Mondjuk nekem az "alteres" csajok jonnek be. Nekik altalaba mas az ertekrendjuk, nem felszinesek, megjatszosak stb.
2022. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
68%

Szerintem nem, életkor, lakhelyfüggő. Például én huszonévesen is használtam netes társkeresőket, de nem ugyanaz mint régen volt. Szerintem az életkor is szetepet játszik. Huszonévesen a huszonévesnek aki jobban hajlandó kalandokra nem volt túl nehéz dolgom, azt se tudtam kihez menjek. Ma már akik hajlandóak lennének kalandokra azok vagy bányarémek, vagy kisebbsgégiek, vagy nagyon magasra rakják a lécet (főleg korombelielnél, nem csak külsőre értve). Pedig külsőre nem változtam hú de sokat. A koromhoz képest még jól tartom magam.

37/f

2022. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%
Valójában többen is leírták az online társkeresők lényegét. Akinek bejössz, az a sziára is regényt fog válaszolni, akinek pedig nem, az a legegyedibb indításra sem fog soha reagálni.
2022. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Pár nap elteltével igazat kell adnom az előttem szólókhoz. Akit érdeklek az a sziára is visszaír és lehet beszélgetni, akit nem az vagy nem ír vissza vagy "vallatás" megy, én kérdezek ő meg talán válaszol. Aki itt találta meg a párját annak nagy respekt, de szerintem az 1000ből 1, a többiek nem tudom mit várnak az alkalmazástól. Valami olyan pszichológiája lehet hogy mindenki többet gondol magáról mint ami valójában, rám is olyan lányok írtak akik csúnyán szólvan nem az én ligám, valószínüleg én is olyanokra írtam.

Na mindegy, szomorú hogy ennyien tudjátok/tudjuk mik vannak ott

2022. okt. 31. 16:31
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Neha osszejohet vmi kavaras.. komoly az mar ritkabb. B tervnek joaz ha van, de inkabb szemelyesen
2022. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek változtak az idő alatt. Nekem több komoly kapcsolatom is volt tinderről, de ezek 5-6 éve. Akkor még nem volt ghosting, teljesen jó volt az app, mondhatni sikerem volt. Idén 3x regisztràltam már, de mindháromszor 1 hét alatt annyira kiégtem, hogy töröltem is az appot. Szar lett az egész, már inkább kínszenvedés az ismerkedés, mint egy jó dolog.
2022. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
35%
Most is jo.. tegnap is randiztam. Ma meg mar megint dumalok egy masikkal is.
2022. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
27-es, 26-os vagyok. Én is randiztam tegnap meg dumálok emberekkel, de közel nem annyival és olyan minőségben, mint 5-6 éve...
2022. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
#28 Sajnos nekünk kell alkalmazkodni a jelen piachoz,hogy siker legyen hiàba gondoljuk màsképp meg h régen jobb volt
2022. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is van az online társkeresők átalakulásának.


Egyrészt egyre több fiatalt látok fent regisztrálva, akik nem tudnak élőben ismerkedni.

Ennek több oka van, egyrészt nincs hol, a közösségi élet 90% -a áttevődött az online social oldalakra, másrészt ebben a gyorsan változó környezetben egyre kevésbé tudják elsajátítani az alapvető szociális készségeket a párválasztáshoz. Így gyökeresedett meg pl az elmúlt években a "ghosting" jelenség is, amivel természetessé vált a szó nélküli lelépés. Ez 10+ éve még elképzelhetetlen volt, aki ezt csinálta, az a helyi bunkónak számított. Ma mindenki ezt csinálja.


A másik ok pedig nagyon egyszerű. Pénz. A fizetős algoritmusokkal minden oldal elkezdett nyerészkedni, így a free member kb fele eséllyel indul, mint az, aki hetente sok ezer forintot elkölt VIP mikrotranzakciókra.

2022. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!