Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus már inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus már inkább a férfiak elnyomásáról szül mint a női egyenjogúságról?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 09:55
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%
Leírtam, hogy nem küzdök semmiért, nem vagyok aktivista.
2022. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
90%

10


3. vagyok, semmiért nem "küzdök", ami ehhez a kérdéskörhöz tartozik, így nem értem, miért tettél fel nekem egy irreleváns kérdést, aminek köze sincsen a hozzászólásomhoz.


Egyszerűen szeretném megérteni a kérdező nézőpontját, és várom a választ a neki feltett kérdésre azzal kapcsolatban, hogy ő személy milyen téren tapasztal elnyomást (ami akár őt, akár más férfiakat érint).

2022. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
85%

Amit nem valsoul meg a jog szerint egyenlo banasmod addig van letjogosultsaga.

De alapesetben nem a ferfiak elnyomasa a cel hanem a egyenlo jogok kialakitasa a tarsadalomban.

Ez meg sehol nincs. Gondolj bele a kulcs es a zar mezaforajaba... Majd ha ezek kikopnak es a tobbi ilyen akkor a feminizmus is elhal.


Minden iranyzatnak vannak aktivisitasi es szelsosegesei. Nem ez alapjan kell megitelni egy iranyzatot hanem osszessegeben.

2022. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
85%
Csak papíron valósult meg. A gyakorlatban még nem. Főleg ebben a himsoviniszta országban nem
2022. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem teljesen áteset a ló másik oldalára . Vannak nők akik minden egyes szó után már neked esnek és ez egy értelmes beszélgetésnek kellene lennie , illetve magukra veszik a melegek terhét is ezek a nők.és minden fajta egyenjoguságot miközben belülről meg semmivel sem jobbak mint xy.
2022. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
30%

Szép új világ:

[link]


Jajjj, ezek a férfiak annyira elnyomják a nőket, főleg a nyugati érdekszférában! Olyan rossz nőnek lennei akár Magyarországon is, csupa elnyomás az egész!

2022. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
41%

Feminista vagyok, a feminizmus a férfiaknak is szól. Férfiak nem birtokolhatnak pl “női” tulajdonságokat, sírás elítélés nélkül, gyengédség, depresszió, érzelmek őszinte felvállalása, minden aminek köze van a “gyengeséghez”. Ha a nő jobban keres, és a férj marad otthon a gyerekkel gyesen, akkor elbukott mint férfi, nem ő a családfenntartó.

A feminizmus a férfiakat is felszabadítja❤️

2022. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
22%
17. Úúú bammeg! Én maradnék hagyományos, természetes férfi, ugye nem baj? Engem inkább ne szabadítsál fel légyszi! Előre is köszi! Ja, és a normális és természetes nők is élevezik a társaságomat, köszi, mi kimaradnánk a párhuzamos valóságodból!
2022. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem a 17-es vagyok, de pont az a természetes, hogy egy férfinak is vannak érzései, sírhat, lehet padlón, lehet "gyenge", az a természetellenes, hogy ezeket elnyomja.
2022. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
74%

"Jajjj, ezek a férfiak annyira elnyomják a nőket, főleg a nyugati érdekszférában!"


Ha már nem hazai, hanem globális szinten szeretnéd a kérdést vizsgálni, megkérdezhetem, hogy a saját megítélésed szerint mennyire vagy objektív és elfogulatlan ebben a kérdésben, ha amerikai amerikai légierő egy ösztöndíj programja nyomós érv és releváns példa számodra, de arra mondjuk nem jutott eszedbe néhány cikket linkelni, hogy más országokban - mondjuk a muzulmán vallású országok jelentős részében mennyire vannak más jogai a nőknek, mint a férfiaknak.


Ha meg a jelen hazai viszonyokra vonatkozik a kérdés, akkor miért nem tud akár a kérdező, akár te, vagy bárki más válaszolni végre arra a kérdésre, hogy milyen tekintetben érzitek elnyomva magatokat férfiként?

2022. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!