Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus már inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus már inkább a férfiak elnyomásáról szül mint a női egyenjogúságról?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 09:55
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
71%

36

Talán nem kéne nőket zaklatni a munkahelyen. Nem kéne Aranyoskámnak hívni őket, a sggükre csapkodni és szexista vicceket, témákat felhozni.

2022. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
78%
Annyira szeretném, ha létezne újjászületés és minden antifeminista férfi nőként születne újjá🙏 megtudnátok hol lakik az atyaúristen
2022. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
3%

41. Kérdezd meg hogy mi volt a valós oka a kirúgásnak! Meg a nő is mit mondott utána.


Én nem vagyok elnyomva, sosem mondtam. A feminizmussal az a baj hogy általá isít, kérdőre von és nagyon agresszív. A nemzet és családromboló hatását ha te nem látod, akkor informálódj a kérdésben. Ezzel párhuzamosan nem az egyenlőséget hírdeti, hanem a nőket helyezi a férfiak fölé minden kategóriában. Sőt, a férfiakat lealacsonyítja, bűnbaknak kiáltja ki. Olyan ez mint a blm, ott is csak a fehér ember a hibás. Vagy pl. az lmbtq-nál is a fő ellenség a heteró ember. Na én ezekre a szélsőségesen kezelt dolgokra mondom hogy károsak! Konteó? Ha az lenne a cél hogy erős családokat és társadalmakat akarnának létrehozni, akkor nem tömnének az emberek fejét tele hulladék eszmékkel! Ha a családokat szétbombázzák, vége a társadalmaknak is. Jelenleg pont ezt éljük! Egy olyan fiatalnak bármilyen eszmét el lehet adni, aki sosem látott női vagy férfi követendő mintát. Azt amit most a nőkkel művelnek, az azt szolgálja hogy ne is jöjjenek létre családok, ne szülessenek gyerekek.


Ha konkrét hivatkozásokra vagy kíváncsi, azzal is szolgálhatok.

2022. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
78%

#43

"Ezzel párhuzamosan nem az egyenlőséget hírdeti, hanem a nőket helyezi a férfiak fölé minden kategóriában"

Nem. Ez szimplán nem igaz.

Attól még, hogy egy mozgalom nem szimpatikus neked, attól még nem kell hazugságokat kitalálni róla. :)

(Üdv, egy feminista aki maximálisan az EGYENLŐSÉGben hisz, nem helyez senkit senki fölé)

2022. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
37%

Szóval szerinted az rendben van, hogy a nőket ennyi kár éri a patriarchátus társadalomban? Nem kell feminizmus, minek foglalkozni a nők dolgaival, kis hazánkban végülis “csak” HETENTE EGY NŐ HAL MEG CSALÁDON BELÜLI ERŐSZAK MIATT.

Ilyenkor nem gondoltok a családotokra?! ÉDESANYÁDRA, a húgodra/nővéredre?

Mellesleg amíg fingod sincs arról, mi a feminizmus, addig tégy egy szívességet és fogd be. Könyvet olvasni kussban is lehet.

2022. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
3%

45.


"HETENTE EGY NŐ HAL MEG CSALÁDON BELÜLI ERŐSZAK MIATT."


Elszörnyedtem, ezért megpróbáltam utánajárni, de nem ezeket az adatokat láttam.

Minden eset borzasztó, de ma Magyarországon a legelnagyoltabb becslések is 50 főre teszik a családon belüli erőszak összes áldozatának a számát (férfiak, nők, gyerekek) és a statisztika nem tér ki sem az áldozat, sem pedig az elkövető nemére.

Tudnál linkelni forrást?

2022. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
37%

Forrás híján egy friss hír:

[link]

2022. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
77%
#47 ühüm, akkor kezdd el kigyűjteni azt, amikor férfiak gyilkoltak nőket, mondjuk csak ebben az évben. 30 alatt nem fogsz megállni
2022. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

48:

Arra van szervezet:

[link]

2022. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!