Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus már inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus már inkább a férfiak elnyomásáról szül mint a női egyenjogúságról?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 09:55
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
76%

Hogy nyomnak el téged a mindennapokban a feministák? Emelkedik a férfiak kárára elkövetett családon belüli erőszak aránya? Szép lassan csorbul a férfiak teste feletti önrendelkezési jog? A többség által megvalasztott kormány akadályozni akar titeket az önmegvalósításban (pl beszélnek arról, hogy túl sok férfi van a felsőoktatásban, és túl fontos a férfiaknak a karrierjük, ami a természetes feladatuk: az apaság rovására megy)? A feminizmus hatására emelkedik a szexuális zaklatás/nemi erőszak férfi áldozatainak száma? Elérték a feministák, hogy férfiakon ne teszteljenek bizonyos gyógyszereket, ami miatt ezek a gyógyszerek rosszabbul hatnak rátok? Vagy autókat, ami miatt ti vagytok a karambolok halálos áldozatainak többsége?


Vagy csak arról beszélsz hogy szerencsétlen lúzer vagy az életben, és ezért nem kellesz a nőknek?

2022. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
86%

"hogy milyen tekintetben érzitek elnyomva magatokat férfiként?"


Hocs ronda, csóró, kommunikálni képtelen pasiként nem tudnak insta cicákat dugni.

2022. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
1%

Tanuljatok Buddhától! A feministáknál, vagy szinte bármilyen *-izmusban szenvedő emberek kórosan hatni akarnak a világra, és állandóan bizonyítani akarják az igazukat! Ezzel párhuzamosan még azokat is folyamatosan nyomják és terhelik, akik valójában normálisan és gondtalanul élnek. Hogy te mit gondolsz a nők helyzetéről az csak rád tartozik, nem kell a saját démonaiddal másokat mérgezni. Nem érdekel, és sosem fog érdekelni. Ennyi erővel a világ összes terhét a nyakamba vehetném. Az ember kizárólag egy dolgot tehet: a viselkedésével hat a többi emberre. Sajnos ez negatív értelemben is működik. Ami itt megy, az nálam már kontraproduktív, konkrétan a hányingert kelti már bennem. Nem kell nekem megmagyarázni milyen egy férfi, meg hogy a férfinak mi lenne a dolga meg a kötelessége, nem kell egyoldalúan beállítani a dolgokat. Ez a te fejedben létező világ, és minnél jobban terheled a környezetedet, annál jobban ártasz az elveidnek. Ráadásul ha mindez egy nagyfokú arroganciával, kioktató, nekem van igazam stílussal keveredik, akkor meg a többség rajtad keresztül fogja meggyűlölni az elvedet! Mi a baj a feminizmussal? Túl agresszív, túl lekezelő, túl egyoldalú, túl kijelentő. Nyugi, ez jellemzi az összes irányzatot. Majd mindenki csodálkozik hogy háborúk vannak meg gyűlölködés.


Annyira gáz ez e bizonyítsd be hogy neked van igazad, na gyerünk, h*lye vagy és bunkó, a társadalom szemete stb. Valljátok be, ez megy a feminizmussal is, de itt a gyk-n mindefélképpen. Lúzer vagy, incel, nem láttál még nőt stb. Most komolyan, ezzel a marketinggel csak a lehető legtöbb ellenséget gyűjtitek a mozgalmatoknak! Elfogadás? Hmmm? Talán ha ezzel operálnátok, akkor azt érezném én is, hogy nem vagyok a falhoz szorítva, nem érezném azt hogy egy baromnak néznek, nem érezném azt hogy most már a feminizmust kötelezően el kellene fogadnom. A másik a mindent átható általánosítás! Fogalmazzál úgy, hogy vannak férfiak, akiknél az érzelmi megélés el van zárva. Tehát ne úgy hogy a férfiak összessége! Meg hogy a férfiak összessége elnyomja a nőket, meg a férfiak összessége agyonveri a nőjét, meg alkoholista, meg lusta. Ezzel szemben a nyugati férfiak összessége egy fejlett, érző, figyelmes, elfogadó lény. Ez nem más mint egy manipulatív stratégia és megbélyegzés. Pontosan olyan mint a nácizmus, a kommunizmus, a kapitalizmus, a vallások és minden aminek a lényege az emberek megosztása és szembe állítása.


Az én olvasatomban még nemek sincsenek, csak emberek! Mindenki egy és ugyanaz. A nemekre bontás már a megosztást hivatott szolgálni. Az megint más kérdés, hogy vannak a nemekre vonatkozó tulajdonságok.


Szóval az összes tan halálra és bukásra van ítélve, ahol az arrogancia, a kényszer, a fölényesség meg a megosztás az úr!

2022. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
80%
Na ezért érzem magam szarul amikor azt mondom feminista vagyok, mert akkor azt hiszik, hogy férfi gyűlölő vagyok. Közben meg csak normálisan gondolkozom, tehát egyenjogúságot szeretnék, a nők is dolgozzanak, szereljenek, szórakozzanak és a férfiak is foglalkozzanak a gyerekekkel, csináljanak házimunkát. Ez amúgy elég alap szerintem.
2022. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
12%

Minden "IZMUS" elnyomásról szól! Lehet hogy téged a jószándék vezérel, de ha megnézed, saját magad is alá és fölé rendeltségről beszélsz. Te szentül meg vagy győzpdve arról hogy neked igazad van, aki meg nem ért egyet veled az egy sz*r alak. Egyszerűsítve ez a lényege.


Olyan ellen harcolsz, ami a normális embereknél alap. Nos, akkor ki ellen harcolsz? Segítek egy írással, ez rengeteg dolgot helyre tesz:


"Mit adhat egy apa a lányának? Mi az, amit egyedül ő taníthat meg a leghitelesebben? Egy lánygyermek életében az apának köszönhető a nő-férfi kapcsolatának kibogozása és megértése. Az apa egyelőre az egyetlen férfi az életében, és ahogyan az ő édesanyjával bánik, úgy kap folyamatosan visszajelzést arról, hogyan is működnek a párkapcsolatok. A gyerek érzékeny szenzoraival egyfolytában figyel. Viselkedésmintákat raktároz, és azokat a későbbiekben előhívja majd, így lesz felnőttként sérült, női szerepénk betöltésére alkalmatlan felnőtt, vagy éppen egészséges önbecsülésű, saját értékeivel tisztában lévő nő, aki tudja, mit várjon el a férfiaktól, és legyen ez elsősorban a tisztelet. Az apa vállán óriási a felelősség terhe, mert minden nap tudatosan, vagy tudattalanul tanít valamit a nő és a férfi viszonyáról, és minden nap megmutatja, milyen az, amikor egy férfi tisztelettel fordul a nő felé.

Az apa a bástya, a biztonság. Minta, amit egy lány a későbbi társában keres. Igazi példakép, felnőttként is jó sírni a vállán, és nem zavarja, ha a szemfesték összemaszatolja az ingét. Egy apa nem képes megtanítani a lányát „nőül”, nem képes meghatározni a nőiesség mibenlétét, és nem képes női minta közvetítésére. Mégis a legjobb tanítómester lehet a női lét szívleckéihez. Szerepviselkedésével nem azt közvetíti, hogyan kell egy lánynak nővé válni, hanem azt, hogy egy férfinak hogyan kell bánnia a nőkkel. "


Ennek az a lényege, hogy már gyerekkorban vagy megmutatják eg lánynak vagy egy fiúnak mi helyes irány, vagy nem. Rengeteg lány és fiú úgy szocializálódik, sőt egyre többen, hogy az ég világon semmi követendő példát nem lát. Akkor most te ezt felnőttként akarod megtanítani? Engem is lepontozhatsz, rám nő még rosszat nem mondott, én maximálisan jó nevelést és mintát kaptam. Nekem a feleségem nem a szolgám, hanem a partnerem mindenben. Van amiben ő a jobb, ő irányít, és van amiben én vagyok a jobb és én irányítok. A marginális kérdésekben együtt döntünk, de minden olyan témában amiben jártasabb, kikérem a véleményét. Viszont én sosem fogom senkinek sem megmondani, hogyan viselkedjen egy nővel vagy egy férfival. Senkit nem lehet megváltoztatni, majd akkor változnak meg az emberek, ha azt a saját bőrükön tapasztalják. Ez a kényszeres megváltoztatás mindig ellenállást szül. Lásd, hiába tolja a mainstream média az elfogadást, az emberek hánynak tőle. Persze azt látod hogy mennire elfogadott dolog, de egyáltalán nem az, a manipuláció ott van benne, hogy csak ezeket adják. Pont ezért nyílik ki a bicska a normális emberek zsebében is, mert azt érzik, hogy ma már mindenki fontosabb és minden fontosabb csak a normalitás nem. Ez a baj a túltolt feminizmussal is! Csak a nők, csak a nők elnyomása, csak a nők problémái, csak a nők helyzete, csak a nőknek járnak kedvezmények stb. Miért? A férfiak helyzete annyira jó lenne? Beszéljünk úgy, hogy mindkét nem helyzete! Ugyanez van a melegekkel is. A melegekkel akkor csinálták a legrosszabbat, amikor túltolták ezt az egészet. Egyáltalán nincs jó megítélésük, sőt, a "normális" nem hivalkodó melegek is elismerik ezt.


Egyet kellene észrevenni és megtanulni! Ez az egész egy mesteri és ördögi provokáció! Miért? Mert cél hogy ne legyenek családok, ne legyenek nemzetek, az élet minden területén ellentéteket akarnak szítani. Erre mondják hogy konteó, holott a valóság. Szem ki, nézz szét! Mindenhol szemben állnak az emberek egymással! Ez konteó vagy valóság? Itt is ezer oldalakon keresztül egymást győzködik az emberek! Minek? Mi bajod van velem egyébként? Te vagy én mi rosszat tettünk? Ne hogy már jóba legyünk, egy erős társadalmat képezzünk! Akkor nem lehetne lenyomni a torkunkon azt a sok sz*rt, meg nehogy már értelmes dolgokkal foglakozzál! Hosszú történet.

2022. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
90%

"Tanuljatok Buddhától! A feministáknál, vagy szinte bármilyen *-izmusban szenvedő emberek kórosan hatni akarnak a világra, és állandóan bizonyítani akarják az igazukat!"


Pl a buddhizmust követők is... ?

2022. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
1%
A buddhizmus sosem volt agresszív. Egyébként elengedtem a témát, felesleges szintre jutott. Én megpróbáltam, értelmesen fogalmaztam, nem támadtam, le lettem húzva. A hiba már nem bennem van, ó bocsánat, senkiben nincs hiba, mindenki úgy látja a világot ahogyan csak akarja, a világ meg érdekes módon pontosan olyanná válik!
2022. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
87%
Téged nem érdekel de oldalakat írsz róla gyakorira. Poénnak jó volt. Buddhisa vazze, beszarok.
2022. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
91%
Csak fura, hogy minden izmus az elnyomásról szól, kivéve azt, amiben te is hiszel.
2022. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok buddhista. Példának hoztam fel. Mint mondtam nem vagyok vevő erre a támadok-védekezek se füle se farka szövegekre. Viszont örüljetek, mert engem lepontozhattok egóból, egymást meg fel. :) Holott a ti hozzászólásaitokban sincs egy deka potitívum vagy tisztelet, de mivel többségben vagytok így meg is van az örömötök. Nekem ez pozitív, de nektek belül ott a mélyben csak dac. Aztán az ember magának csinálja a sorsát, sajnos én meg nagyon rossz ómen vagyok azoknak, akik így gyártják maguknak a rossz karmát. Nem kell hinni benne, csak figyeld az életed! ;) Az a rengeteg negatív energia ami miattad vagy miattatok jön létre, rajtatok csattan duplán. Mint mondtam ez nem hit kérdése. :)
2022. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!