Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus már inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus már inkább a férfiak elnyomásáról szül mint a női egyenjogúságról?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 09:55
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
87%

Értelmesen fogalmaztál?

Hát nem.

Egy egyszerű kérdésre kellett volna választ adnod: arra, hogy:

"milyen tekintetben érzitek elnyomva magatokat férfiként?"


Erre jössz a buddhizmussal, meg a konteós ördögi hablattyal.

2022. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
10%

Értem! Akkor olvasd már vissza azokat a válaszokat, amiket a társaiddal egyetemben felpontoztatok! Azok aztán valóban a kérdésre adott válaszok! :D


Igen, ezen a fórumon tilos értelmesen, értelmes gondolatokat írni, itt csak az 1+1=2, meg váljatok el, beszéljétek meg, vagy a nőke el vannak nyomva, a férfiak szemetek, nőt még nem láttál te lúzer incel, típusú válaszok érnek valamit.

Óvoda lvl.100.

Ez a fórum is erősen a Mónika meg a Balázs show reinkarnációja. Van itt egy pár troll, meg egy pár nő aki a közönséget alkotja. Az értelmi szint a kérdéseket és a válaszokat tekintve a béka s*gge alatt van, de legalább a közönség nagyon okosnak tarthatja magát. Legyen Őn is milliomost is azért nézték az emberek, mert az első 5 kérdésre ők is tudták a választ, emiatt ők is nagyon okosnak látták magukat. Ez a hely dettó ilyen. Olyan válaszokat élből lepontozzátok, amit vélhetően férfi írt, meg ami 3 sornál több, így már a korlátolt szellemi kapacitás nem teszi lehetővé a tagolt mondatok értelmezését. A tartalomba már bele sem megyek, ahhoz szükség lenne némi rendszerben gondolkodára, tájékozottságra és tapasztalatra.

Egy 8 éves kisgyerek is sírva szeladna ki egy tértechnológiai egyetemi előadásról.


Szóval megértelek, rossz helyen vagyok! :)

Az ember mindig jobbra számít.



1+1=2 :)



Még egy kérdés! Ugye az eredeti kérdésre férfi nem válaszolhat úgy, hogy ne legyen halálra lepontozva? Ugye a kérdésre nő nem válaszolhat úgy ergo bármit is, hogy ne legyen felpontozva? Hagyd csak, kitalálom a választ! :)

2022. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
87%

(Nem pontoztam senkit semerre, de ez mindegy is.)


"A feminizmus már inkább a férfiak elnyomásáról szól* mint a női egyenjogúságról?"

(*Kérdező által javítva.)


Ha félreteszed az arroganciát és elgondolkodsz a kérdésen, tudsz rá válaszolni?


Szétbontom neked:

1.

A feminizmus már inkább a férfiak elnyomásáról szól?

Válaszlehetőségek: igen/nem


2.

Ha az 1. kérdésre a válasz "igen", akkor írd le, hogy milyen jelenségekben vagy tevékenységben ölt testet az elnyomás.

2022. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
80%
És miben vagy elnyomva? csak egyetlen egy dolgot írj. Nem fogsz tudni.
2022. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
23%

"A buddhizmus sosem volt agresszív"



Pattaniban a mecsetek is maguktol robbantak fel. Meg a rohingyak is magukat irtjak ki :)



38F incel

2022. nov. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
12%

35. Annak mi köze a buddhizmushoz? Tanuld már meg mi a különbség a hit és a vallás között. Ha megvan, gyere vissza. Olyan ez mint a feminizmus. Alapjaiban a feminizmus nem lenne rossz dolog, de nézd meg a gyk-s követőit, aztán csodálkoznak ha az ember elfordul tőlük. Nem a hittel van a probléma, hanem azzal, hogy a hitből vallást csinálnak, majd ezt sajátságosan értelmezve embertömegeket ugrasztanak egymásra. Na ez a baj a feminizmussal is. Agresszív, kényszerítő, általániosító. Olyan, mint amikor egy négyzet alakú rudat át akarnak tolni egy háromszóg alakú lyukon. Férfi vagy? Tehát gonosz, lusta, agresszív, nőket elnyomó, alkoholista, érzéketlen. Vagy pl. a GE(General Electric)-nél sorra küldik el a férfi munkaerőt, mert vannak nők akik azzal szórakoznak hogy feljelentik a férfiakat zaklatásárt. Most olyan ott a légkör, hogy a férfiak rá sem mernek nézni a nőkre. Szép új világ, olyan mint a rasszizmus. A rendőr sem mert már cigókkal leállni intézkedni, mert a végén még őt hurcolják meg. Az újságírás, a híradások? Nem feltűnő hogy kizárólag egyirányból jön a hír? Na ez a baj a feminizmussal is, hogy kizárólag egyirányú, és egyoldalról ítélkező! Pontosan mint a vallások és az aktuál politika! Mitől lenne más? Ugyanazoknak az embereknek a találmánya. Mit lehet tenni? Kivonod magad ebből a cirkuszból, és éled a saját életed. Ha normális ember vagy, nincs szükséged ilyen központilag irányított elvekre, ha meg buta vagy, akkor meg felülsz rájuk, és mérgezed a környezetedet. Sajnos ilyenekből van több, az emberiség történelmében mindig is ilyenekből volt a több. Én csak a saját gondolataimért és cselekedeteimért vállalok felelősséget. Pl. nem b*szakodok feleslegesen másokkal. Nem kényszerítem rá az akaratomat másokra. Nem okozok bosszúságot szándékosan. Nem akarok senkit uralni. Partnerként kezelem a többi embert. Próbálok hasznos lenni önmagam és a környezetem számára stb.

Nekem mindek kellene bármilyen mozgalom mögé állni? Minden ember önmagáért felelős, a példamutatásával tud hatni a környezetére! Nem azzal hogy mindenkit leh*lyéz, agresszív módon hírdeti az igét! Az erőszak erőszakot vált ki, erre is tökéletes példa a gyk. Vedd úgy hogy ez egy kapcsolat! Te elvárod hogy neked aztán senki nem mondjon meg semmit, de te előadod hogy a feminizmus a világ legszuperebb találmánya, tessék vele egyetérteni!

Mint elv lehet hogy jó, de a feminizmust is csak eszközként használják. Ugyanúgy mint régen a férfiak hatalmát. Majd ha rájössz hogy az a cél hogy az embereket folyamatosan egymásnak ugrasszák, akkor te is lenyugszol, és nem azon leszel hogy mindenkit eltaposs aki nem ért veled egyet.


Tudod mi a gyk "varázsa"? Az, hogy itt látatlanba lehet b*szakodni az emberekkel, hogy itt mindenki megkapja azt a negatív-pozitív érzést, ami valamilyen szintű függőséget okoz! Itt megkapja az ember hogy "nekem mennyire igazam van", sőt ha megfelelő fórumra megy az ember, csoportos megerősítést kap. Kuruc.infó, 24.hu, hvg.hu, 444.hu, mandiner.hu stb. Egyfajta Isten érzés, hogy én bátran leszólhatok bárkit, a tömeg úgy is nekem ad igazat. Holott az egész az emberek defektjéről, gátlásairól, sikertelenségérő, lelki bajairól szól. A vallás is ugyanez. Tömegben nekünk van igazunk, meg aki nem követ minket, azt az ördög vezeti.

2022. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
Benyomni kell nem elnyomni.
2022. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
64%

36-os


Szóval az az elnyomás, hogy a GE dolgozói nem zaklathatják a nőket a munkahelyen?

(Gondolom ha indokolatlanok voltak az elbocsátások, akkor a meghurcolt férfiak bíróság előtt szerezhetnek érvényt az eltiport jogaiknak. Volt ilyen?)


Már megint ezekről a titokzatos valakikről írsz, akik tervszerűen - a feminizmust is fegyverként használva - pusztítják az emberi értékeket és a közmorált. Ők kik, és ők hogy nyomják el a feminizmus zászlaja alatt a férfiakat?


OFF

"Partnerként kezelem a többi embert."

Persze csak azokat, akiket annak tartasz. Mármint embernek.

A múltkori cickányozás meg ez a cigózás rohadtul képmutató, tessék szépen rendesen cigányozni, ha már ilyen indíttatasod van.


ON


Félre ne érts, nem akarlak megtéríteni, csak nekem a nőgyűlölő, rasszista, összeesküvés hívő emberekkel nem sok személyes kontaktom van, emiatt szuper lenne, ha végre egyszer megtudnám legalább ebben a specifikus kérdésben, hogy mi is az indíttatás. Mi lehet az a konkrét sérelem, amiben érzékeled, tapasztalod te, saját magad az elnyomást a feminizmus által?

Jö lenne konkrét példákkal is megvilágítani azt az érdek és jogvesztést, amit tapasztalsz (és persze ami egyúttal igazságtalan is az egyenlőség szempontjából).

Nagyon kíváncsi vagyok.

2022. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
94%

Engem is érdekelnének példák, hogy mikben vannak elnyomva a férfiak.



Nekem az egyetlen ami eszembe jut az az hogy nem mehetnek nyugdíjba 40 év munka után.

Ezen kívül van más is?

2022. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
15%
Itt nem konkret fizikai elnyomasra kell gondolni ha nem inkabb mentalisra . A feminista no nem csak a ferfi felett akar allni ha nem mindenhol az egyenjogusagot mantrazza mikozben nala is vannak olyan dolgok amiben nem tekint egyenloen akar egy ferfira akar egy nore , igy viszont becsapja onmagat es masokat is. Egy pelda: A no szamara tetszo ferfi mast valaszt , erdekes modon nem ferfit ha nem a noi tarsat szidja majd , igy hiteltelene teszi magat a nezeteivel szemben amit vall. Nagyon megkell tudni valogatni a gondolatainkat es a szavakat , ha nem szeretnenk eldobni fokent ismerosok kozott a magunkrol felallitott kepet, mert ugye egy anonim oldalan orankent valhatok mas nezeteket de az ismeros kornyezet elott mar turos buka lenne.
2022. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!