Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az európai nők csak a fehér férfiakkal szemben hangoztatják hogy feminizmus,elnyomás,mikor jönnek a tehetős arab üzletemberek szórakozni Bp-re,elfejetik ezt mondani nekik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 11:50
 21/91 anonim ***** válasza:
17%

"Mert az arab üzeletemberek jobban bánnak a nőkkel, csak te ezt nem veszed észre a "nőverő, késelős arab"okról szőtt, irigységtől fűtött gyüleletfantáziád miatt."

Hallottam olyan esetről, hogy az volt az itt sokak által védett, dédelgettet arab üzletemberek szórakozása, hogy golf labdával célozták a nőket a golfpályán. Ugye egy nyugati nő számukra egy semmi, hátha még prosti is, akkor igazán tárgynak lehet tekinteni az ő felfogásuk szerint.

Nekem is volt negatív tapasztalatom két arabbal két különböző gsm üzletben, nem lehettet egyiknek sem feltenni egy normális kérdést, anélkül, hogy ne álltak volna le veszekedni, meg idegbetegeskedni, de hát mit is várunk Aliéktól?

2022. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
78%

Mintha az itteni nőgyülölő incelek sokkal jobbak lennének az araboknál.



"Nekem is volt negatív tapasztalatom két arabbal két különböző gsm üzletben, nem lehettet egyiknek sem feltenni egy normális kérdést, anélkül, hogy ne álltak volna le veszekedni, meg idegbetegeskedni, de hát mit is várunk Aliéktól?"


Igen, az emírségek-beli üzletembert az aluljárós, lopott telefont áruló GSM-eshez kell hasonlítani.


Ez az edricus is egyszer azon siránkozik, hogy a vidéki pszichiátert nem tudja megfizetni, egyszer meg világlátott emberként nyilatkozik más népekről. Ki érti ezt?

2022. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
73%

#23:


"Ez az edricus is egyszer azon siránkozik, hogy a vidéki pszichiátert nem tudja megfizetni, egyszer meg világlátott emberként nyilatkozik más népekről. Ki érti ezt?"


Spot on ;) De hát mit várjunk egy sz*ros kis helyi trolltól.

2022. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
22%

*Igen, az emírségek-beli üzletembert az aluljárós, lopott telefont áruló GSM-eshez kell hasonlítani."

Amit pár sorral feljebb îrtam, arra hogy-hogy nem reagálsz? A golf labdás sztori.

2022. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
39%

1.Előbb szeretném, hogy hiteles forrást linkelj hozzá. Nekem az kevés, hogy te ezt hallottad.

2. Ha meg is történt... Európai férfiak nem bántalmaznak nőket?? Az arabok között is vannak rohadékok, meg vannak olyanok is, akik a tenyerükön hordozzák a feleségüket, pont ahogy az európaiaknál is.

2022. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
69%
🥱🥱🥱
2022. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem felejti el. Nem olvasol híreket? Attól hangos minden feminista oldal, hogy kell-e a nőknek takarniuk a hajukat az arab országokban vagy nem. Ráadásul - a könyvkiadásban dolgozom - egyre népszerűbbek az országukból elmenekült arab nők önéletrajzai. A feministáknak nem tetszik az arab kultúra, akár külföldön van, akár idehozzák.


Néha úgy érzem, nem jártok a világban.

2022. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
20%

"Ez az edricus is egyszer azon siránkozik, hogy a vidéki pszichiátert nem tudja megfizetni, egyszer meg világlátott emberként nyilatkozik más népekről. Ki érti ezt?"


teljesen jogos meglátás.

2022. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
89%

#25: "Tul keso volt a geomaxxing...."


Aha, mármint mihez képest???

Már hervadóban volt a szépséged?

2022. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
85%

Előbb szeretném, hogy hiteles forrást linkelj hozzá. Nekem az kevés, hogy te ezt hallottad.


2. Ha meg is történt... Európai férfiak nem bántalmaznak nőket?? Az arabok között is vannak rohadékok, meg vannak olyanok is, akik a tenyerükön hordozzák a feleségüket, pont ahogy az európaiaknál is.


Sajnos nincs forrásom, egy megbízható embertől hallottam, bár az kérdés, hogy ő honnan szedte, talán olvasta, nem tudom.

2.pontra, ez igaz, ezzel nem tudok, nem is lehet vitába szállni.

2022. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!