Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az európai nők csak a fehér férfiakkal szemben hangoztatják hogy feminizmus,elnyomás,mikor jönnek a tehetős arab üzletemberek szórakozni Bp-re,elfejetik ezt mondani nekik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 11:50
 31/91 anonim ***** válasza:
20%

#32



Az itteni nok joval korabban hazasodnak/szulnek, mint az europaiak. Vagyis 30 evesen mar keso a geomaxxing.....



38F incel

2022. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Nyilván az eszkortpiacban édeskevés a feminizmus, de összességében véve nem gondolnám, hogy csak at arab milliárdosok kváznak, ebből a szempontból totál irreleváns az arabozásod.

Ha magáról a kultúráról akarsz észt osztani, akkor csak tudd, hogy egy átlagos arab férfi nem ugráltatja a nőket meg csicskáztatja ki magát, hanem fizet házvezetőnőt a felesége mellé, pláne, ha az dolgozik is és a férfi pénze az a nő pénze is, nemaz, hogy egy kávét sajnál neki kifizetni. Ott nincs olyan, hogy arra rossz, hogy annyival megköszönje egy hölgy rá áldozott idejét, hogy kifizeti neki a vacsorát.

Nekem volt arab párom, ha leejtettem valamit a földre, azért se engedett lehajolni, mert egy hölgy ne hajolgasson már, majd ő felveszi. Mindig kinyitotta előttem az ajtókat, soha az életben nem kellett fizetnem egy randin se.

Náluk nincs olyan hogy szótlanul vagy heherészve elnézi, hogy valaki kellemetlen helyzetbe hozza vagy megalázza a párját, akkor se, ha az a legjobb barátja például.

Nagyon sok arab ismerősöm van, mindegyik nagyon tisztelettudó és előzékeny a nőkkel, egyikőjüket sem hallottam soha, hogy valami tiszteletlen vagy pejoratív megjegyzést tett volna nőkre, lányokra vagy bunkón viselkedett volna velük.

És tudom, hogy menő dolog arabokra meg nemtomkikre mutogatni, hogy bezzegők, de elég hiteltelen egy olyan országból mutogatni, ahol heti egy nő hal meg kapcsolaton belüli erőszakban és ahol minden harmadik nőt érzelmileg vagy fizikailag bántalmaz párja, és nyilván, mindenki tudja, hogy az arab világban is milyen emberek léteznek, de ne tegyünk már úgy, hogy mi morálisan felsőbbrendűek vagyunk, mikor arabot is csak az ázsia expresszben meg a sarki kebabosnál láttunk :D Először szerintem mindenki itthon tegyen rendet, utána lehet majd a másikra mutogatni.

2022. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
33%

23.


Az Internet korában nem szükséges világjáró csizma vagy magas fizetés, hogy elérd az információkat.

2022. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
78%
Gondoltam, hogy Répcehutab*sznádról sem tetted még ki a lábad.
2022. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
85%

#39

Ezt mondhattad volna előbb is…egy csomó pénzt elköltöttem már utazásra saját magam részére erre most kiderül hogy ingyen is mehettem vna??? Felháborító

2022. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
21%

"heti egy nő hal meg kapcsolaton belüli erőszakban"



Erre mar egy masik topikban is kertunk forrast.....



"In 2019, Hungary had 60 intentional homicides at a rate of 0.61 per 100,000 according to the office of the prosecutor general.[9] In 2020, the homicide rate was 0.83 per 100,000"



Vagyis 2019-ben a 60 gyilkossagbol 8 nem parkapcsolati eroszakban tortent, a tobbi 52 igen.... Aha, persze....



38F incel

2022. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
9%

38.


Kissé - nagyon - bunkó vagy, ráadásul hibásak az elgondolásaid is. Régebben jártam egy pár helyen (ó, arany idők!), és most sem élek faluban, inkább csak falusias jellegű városban, "éppencsakhogy" kívül a fővárosi agglomerációból, a régi élőhelyem még oda tartozott, innen pár kilométerre, ráadásul az tényleg város volt. Ott sem volt rossz élni. Persze az egészségügy mindkét településen rossz, de a fővárost leszámítva mindenhol máshol is az. A fővárosban is csak komoly erőfeszítések révén nem az - egyelőre. Lesz ez még máshogy is, a jövő a magánorvosok világa, amelyet nem véletlen pedzegettek anno, a több-biztosítós rendszerrel, amit a prolik leszavaztak.

2022. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
17%

"tisztelettudó és előzékeny a nőkkel, egyikőjüket sem hallottam soha"


Jaj, kicsit már unalmas, hogy minden második szavad az arabokkal kapcsolatban, hogy soha, senki, semmit rosszat nem csinált.

Mert a te ismeretségi köröd.

Mindenki leszarja az ismeretségi köröd, főleg, hogy közben meg magyar statisztikákkal példálózol.

Most akkor döntsd el, hogy bemondásra megy a buli, vagy statisztika, mert ez így baromi gáz.

2022. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ha ő konkrét embert ismer, az nem számít, de ha nektek az ismerősötök szomszédja olvasta az interneten, akkor az hiteles.
2022. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
67%

44.


Felesleges a többes szám, én egyik oldal mellett sem állok, mindkettő gondolatmenete hibás és a másik gyűlöletére épít.

2022. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!