Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az európai nők csak a fehér férfiakkal szemben hangoztatják hogy feminizmus,elnyomás,mikor jönnek a tehetős arab üzletemberek szórakozni Bp-re,elfejetik ezt mondani nekik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 11:50
 61/91 anonim ***** válasza:
91%

"Én nem mehetek délelőtt vegasba, délután mykonosra vacsorázni, este meg ibizára bulizni ahogy ezt a nők szeretik és csinálják a pénzes pasikkal"


Tehát neked is a felfújt mellű r*bancok kellenének, akik elhurcoltatják a pcsájukat Las Vegasba.

2022. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
93%
Én Pest megyei faluról származom, rengeteg lány van a facebook ismerőseim között. A 99%-kukat nem hordják külföldre, ne haragudj:D
2022. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
3%
69 mert még nem tudtak pénzes pasit fogni maguknak
2022. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
94%

Kőhalmi Zoltánt hallgattam, de kikapcsoltam, mert ez viccesebb. Talponálló. Nekem írtad:


2Én nem mehetek délelőtt vegasba, délután mykonosra vacsorázni, este meg ibizára bulizni ahogy ezt a nők szeretik és csinálják a pénzes pasikkal


"


Bocs, de ezt a mykonos izét ki se tudom olvasni, biztos rosszul ragoztad magyarul, vagy azt se tudom mi ez. A pénzes pasim nem vitt el, de megkérdezem, mi a lósz**r ez. XD

2022. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
35%

71 pár kép:


[link]


Nyilván ha nem visz sehova a pasi akkor nem pénzes


Amúgy mi olyan vicces az igazságon?

2022. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
76%
fújj de undormány ez a faszi. Tipik az ostoba kacsacsőrű nőknek jön be. Gondolom neked meg ők jönnek be.
2022. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
14%
73 gondolom inkább vele utaznál vegasba, mint elmenjél egy átlagos pasival valahová
2022. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
76%
Szóba se állnék vele. Van barátom, vele szoktam utazni.
2022. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
14%
75 szóval a jelenlegi pasid pénzesebb mint a linkelt?
2022. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
76%
Én vagyok a pénzesebb a jelenlegi pasimnál, mert most fejezi be az egyetemet.
2022. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!