Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az európai nők csak a fehér férfiakkal szemben hangoztatják hogy feminizmus,elnyomás,mikor jönnek a tehetős arab üzletemberek szórakozni Bp-re,elfejetik ezt mondani nekik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 11:50
 41/91 anonim ***** válasza:
80%

"Hiába törlik a kommentem, akkor is tény marad hogy ha egy pasi színesbőrű, bármelyik itteni nőt megkapja"


Inkább az a tény, hogy te nem kellesz egyetlen itteni nőnek sem.

2022. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
85%

"Hiába törlik a kommentem, akkor is tény marad hogy ha egy pasi színesbőrű, bármelyik itteni nőt megkapja"


Szeretem az ilyen embereket, van egy tény, amit kijelentett, és akkor az úgy van. Érvek ide-oda. Jó lehet, ha minden ilyen egyszerű. Csak válaszolókra mi szükség van hozzá, azt kéne még tudnom.

2022. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
15%
47 nyilván, mivel nem vagyok gazdag és egzotikus
2022. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
34%

48.


De téged is inkább csak az ellentétes véleményeknél zavar ez, ha épp veled ért egyet valaki ilyen módon - az nem gond. Nincs ezzel baj, az emberi természet alapja ez is. Kicsit olyan ez, mint minden régen "tiltott" dolog, ami egészen addig volt az, amíg a nép legalább fele nem állt át az addig üldözött dolog oldalára. Onnantól - ugyanaz a dolog - már rendben van, általános jelenség. Érdekes egy téma ez.

2022. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
15%
48 nem kellenek érvek, én leteszteltem tinderen, és ez az eredmény
2022. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
81%

"én leteszteltem tinderen, és ez az eredmény"


Milyen érzés ennyire élettelennek lenni?

2022. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
74%

"De téged is inkább csak az ellentétes véleményeknél zavar ez, ha épp veled ért egyet valaki ilyen módon - az nem gond. "


Miről beszélsz, nem is olvastam vissza a 6 oldalnyi hülyeséget.

2022. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
94%

"Kicsit olyan ez, mint minden régen "tiltott" dolog, ami egészen addig volt az, amíg a nép legalább fele nem állt át az addig üldözött dolog oldalára. Onnantól - ugyanaz a dolog - már rendben van, általános jelenség."


Ez a példa nem illik ide.


"Érdekes egy téma ez."


Valóban érdekes téma. Oscar Wilde kiváló drámákat írt a jelenségről, mondjuk egy fokkal fenköltebben.


Persze nekem mindegy, én egy arabot se ismerek, meg egy nőt se, akinek arab a párja.

2022. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
5%

53.


Általánosságában értem, nem erre az egyetlen szituációra. És bár személyeskedésnek hatott, de ez is inkább általános igazság, elég gyakran tapasztaltam már ezt a viselkedést és az egyik válaszolóval ellentétben nem az online térben. Ahogyan az "igazság" is gyakran ahhoz igazodik, amit a többség mond. Hidd el, ha az emberek 80%-a állítaná, hogy "2+2=5", akkor onnantól az lenne "igazságként" kezelve, akkor is, ha amúgy nem igaz.

2022. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
5%
52 inkább, mint hogy egy pasik által finanszírozott instagram kirakatéletem legyen mint a mai nőknek
2022. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!