Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az európai nők csak a fehér férfiakkal szemben hangoztatják hogy feminizmus,elnyomás,mikor jönnek a tehetős arab üzletemberek szórakozni Bp-re,elfejetik ezt mondani nekik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 11:50
 51/91 anonim ***** válasza:
81%

"48 nem kellenek érvek, én leteszteltem tinderen, és ez az eredmény"


Aztarohadt.... XD Én vagyok a 48-as, de nem tudok rá mást mondani, 52-esnek igaza van. Életemben nem voltam még a Tinderen. Van olyan, hogy világ, és néha szétnézek benne.

2022. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
91%

55-ös:


És? Ettől nem lett igazad, csak bebizonyítottad, hogy mások is hülyék. Ha 2-es lesz a gyerekem fizikából, de a többi is az, akkor nem baj. Ilyen a logikád. Kijelentettél valamit, aztán csókolom.

2022. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
88%

"52 inkább, mint hogy egy pasik által finanszírozott instagram kirakatéletem legyen mint a mai nőknek"


De basszus, nektek semmi nincs az életben? Komolyan, bekötötték a netet, és onnantól ennyi? Nők = Instagram? Az Insta Magyarországon egy kevésbé népszerű platform. Igen, tudom, hogy tele vagyunk Insta-ribikkel, de az az igazság, hogy sok más ország viszonylatában kevésbé népszerű. Vannak Insta-ribik, de aki ennyit tud a nőkről, az nem csoda, hogy szidja őket. Én otthon ülős típusnak tartom magam, de ez megdöbbentő, hogy itt egyeseknek arra korlátozódik az élete, hogy az Instán nézi a npket, a Tinderen megpróbál összejönni velük, a Gyakorin meg panaszkodik a többi pasival. Meg gondolom, van még pár platform. Megdöbbentő, komolyan.

2022. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
2%
57, nyilván nem a világ, de a tinder a legtöbb felhasználóval rendelkező társkereső, ezért az a releváns
2022. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
3%

59 aki nem gazdag az mi mást csináljon szerinted?


Nyilván ha az lennék akkor menő bárokban ismerkednék

2022. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
15%
Mert a penz felmenti oket a kulturajuk es a kinezetuk alol.. a noknel legalabb is.
2022. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
84%

"59 aki nem gazdag az mi mást csináljon szerinted?



Nyilván ha az lennék akkor menő bárokban ismerkednék"


Basszus, nem gondoltam, hogy ezt lehet fokozni. Bárokban... gazdag...

2022. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
81%
Az itt szórakozó arab üzletemberek nem akarnak mosatni, takaríttatni a társaságukban lévő nőkkel. Mégis szerinted mi a normális viselkedés szerinted? Te letámadod az utcán, bárhol valakit is, mert a "te fajtád" ezt meg azt csinálja? Komolyan mondom, nem vagytok normálisak.
2022. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
84%

"

48 nem kellenek érvek, én leteszteltem tinderen, és ez az eredmény"


Ja, persze. Akkor az úgyis van :D Setétek vagytok.

2022. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
2%

63 igen, miért mit kéne szerinted?


Én nem mehetek délelőtt vegasba, délután mykonosra vacsorázni, este meg ibizára bulizni ahogy ezt a nők szeretik és csinálják a pénzes pasikkal


Én miután letoltam a melót maximum a sarki talponállóba mehetek be

2022. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!