Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves lányok ti hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves lányok ti hogy álltok a pàr kereséssel, házasodással, gyerek vállalással?

Figyelt kérdés

Furán hangozhat a kérdésem. Én februàrban leszek 25 és nagyon várom a lovagomat.

Nem érzem magamat csúnya lánynak, de még sem találtam még meg az igazit, valahogy sajnos még nem futott be az életembe.

Én ott tartok, hogy elvégeztem az egyetemet és dolgozom.

Olyan szakon tanultam meg olyan helyen dolgozom, ahol nincsenek férfiak, max nős férfiak, apukák:)


Szeretnék házasodni, babát várni.


Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni és kicsit bosszant, hogy már lehetne simán gyermekem és gyűrű az ujjamon.


Ti is úgy veszitek észre, hogy 20-25 között már szinte minden lány elkelt és megszülte az első akár második gyerekét is.


Kérlek csak olyan kommentet ne írjatok, hogy szültek a semmire, meg hogy nem dolgoztak meg nem tanultak meg nincs házuk és blabla.



Belegondolok abba lehet sokáig nem lesz senkim, aztán meg majd csak lombikkal lehet majd talán gyerekem.


Tudom akár holnap is rám találhat a szerelem, de valahogy mostanában felzaklat ez a téma. :D :)



Van aki hasonló helyzetben van? Hány évesek vagytok? Ti hogy képzelitek el hajlandók lennétek most házasodni, gyereket vállalni?



2022. nov. 22. 19:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%
Hogy tudja egyes nok agyat ennyire befolyasolni a gyerek meg az eskuvo,erthetetlen.
2022. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%

Ez most valami provokáció vagy kormánypropaganda?

"Ti is úgy veszitek észre, hogy 20-25 között már szinte minden lány elkelt és megszülte az első akár második gyerekét is."

2022. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
86%

Én pont egyidős vagyok veled, én is februárban töltöm a 25-öt.


Soha az életben nem akartam gyereket, házasságot se nagyon.


Viszont az egyetemet ott kellett hagynom. Nem vagyok elég okos ahhoz, hogy dolgozzak és tanuljak egyszerre, de haláleset miatt be kellett állnom dolgozni. (Az a havi 100.000 Ft diákhitel nem mentett volna meg minket.) Beleszaladt a szívem. Depressziós vagyok, jártam pszichológushoz, szedtem antidepresszánst, dolgoztam, meditáltam, hobbiztam, aludtam, sportoltam, semmi nem segített. Mélységesen le vagyok sújtva. Az öngyilkosság nem sikerült. Nincs több ötletem.


Szóval valahol megértem a helyzetedet. Gratulálok a diplomához, és sok sikert a társkereséshez.

2022. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
25 vagyok és egyáltalán nem akarok gyereket.
2022. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
Gyerek sose kellene,a gondolat is elborzaszt. 20-as F
2022. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
72%

27 éves vagyok, várandós. Kicsit bánom hogy nem előbb vágtunk bele. Nem is megy olyan könnyen mint az ember hinné...


Megértelek téged

2022. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
88%
Én 26 vagyok, most ért véget egy 8 éves kapcsolatom. Pár éven belül készen állnék az első gyermekre. Értelemszerűen nem lesz. Zavar, nem így terveztem, de, ha ezen pörgök, azzal se lesz jobb, így igyekszem figyelmen kívül hagyni. Ennyi amit az ember tehet.
2022. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyan 32 vagyok, de ma egy hónapja, hogy a nőgyógyászati osztályon vagyok a terhességem miatt. Ide csak cigányok jönnek terhesen ennyire fiatalon, meg olyan magyar lányok, akik ugyanaz a szint, csak fehér a bőrük. Ne siessél, tök jó, hogy vágysz ezekre, de várd meg, hogy eljöjjön az ideje. Én 26 évesen szültem a nagyot, de elég fiatalon megállapodtam a férjem mellett, még 20 sem voltam. Nem szülnek ma már ennyire fiatalon a nők.
2022. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2022. nov. 22. 19:49
 10/45 anonim ***** válasza:
87%

"Ti is úgy veszitek észre, hogy 20-25 között már szinte minden lány elkelt és megszülte az első akár második gyerekét is."


Az első gyermek születésekor a nők átlagosan 29 évesek. SZóval a megfigyelésed nem valós.

2022. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!