Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves lányok ti hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves lányok ti hogy álltok a pàr kereséssel, házasodással, gyerek vállalással?

Figyelt kérdés

Furán hangozhat a kérdésem. Én februàrban leszek 25 és nagyon várom a lovagomat.

Nem érzem magamat csúnya lánynak, de még sem találtam még meg az igazit, valahogy sajnos még nem futott be az életembe.

Én ott tartok, hogy elvégeztem az egyetemet és dolgozom.

Olyan szakon tanultam meg olyan helyen dolgozom, ahol nincsenek férfiak, max nős férfiak, apukák:)


Szeretnék házasodni, babát várni.


Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni és kicsit bosszant, hogy már lehetne simán gyermekem és gyűrű az ujjamon.


Ti is úgy veszitek észre, hogy 20-25 között már szinte minden lány elkelt és megszülte az első akár második gyerekét is.


Kérlek csak olyan kommentet ne írjatok, hogy szültek a semmire, meg hogy nem dolgoztak meg nem tanultak meg nincs házuk és blabla.



Belegondolok abba lehet sokáig nem lesz senkim, aztán meg majd csak lombikkal lehet majd talán gyerekem.


Tudom akár holnap is rám találhat a szerelem, de valahogy mostanában felzaklat ez a téma. :D :)



Van aki hasonló helyzetben van? Hány évesek vagytok? Ti hogy képzelitek el hajlandók lennétek most házasodni, gyereket vállalni?



2022. nov. 22. 19:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
71%
Én tavasszal leszek 25. Még a mestert csinálom, utána tervben van a PhD. Van kapcsolatom, de addig nem szeretnék házasodni, amég meg nem szerzem a második diplomám, gyerek meg majd 30-32 év körül a PhD után.
2022. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
41%

23 éves vagyok.

Egyetemre ugyan nem jártam, de van 2 OKJ-s szakmám.

1 éve férjnél vagyok, a kisfiúnk pedig kb pár héten belül megszületik.

Sajnos vagy nem de a mi generációnknak már nem ez a fő, hogy családja legyen. Lemaradva szerintem nem vagy még semmiről, biztosan megtalálod a másik feled hamarosan.

2022. nov. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ezért kell minél hamarabb bevállalni a 3 gyereket, hála Orbánnak már tízmilliókat dobálnak gyerekes családokra.


Felénk sok 20-25 év körüli alig 1 éves kapcsolatra már bevállalta a gyereket, mert nem tudna házhoz jutni.

2022. nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, semmiről nem vagy lemaradva. Nekem is sok ismerősöm hazasodik 22 évesen egy éves kapcsolat után meg vállalnak gyereket ilyen hamar, de szerintem ez borzasztóan felelőtlen, ráadásul ezen kapcsolatok legtöbbje hallomásból is egy adag tragya.
2022. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
85%

25-ot toltottem, viszonylag friss a kapcsolatom, a jovo honapban koltozunk oasze. Hazassag is csak majd 2-3 ev mulva lesz. Meg egyetemre jarok, van 2 evem, sajnos 30 elott tuti nem lesz gyerek :/


Szarul viselem.

2022. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
18%
Nekem mar van egy, 21 evesen szultem es pont ez a jo kor szerintem😉 hiaba hogy a korulmenyek nem tokeletesek.. semmikepp nem vartam volna 30 eves koromig..
2022. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%
Én semmiképpen nem szülnék 30 előtt. Anélkül, hogy a szakmámban ne alapoznám meg a helyemet, szerintem felelőtlenség munkatapasztalat nélkül, kb semmire szülni. Mindig ott van a lehetőség, hogy történik valami, egy válás, vagy haláleset, és akkor ott vagyok, hogy egyedül kell eltartanom magam és az x hónapos gyereket. Stabil munkahely, és számottevő munkatapasztalat nélkül (a saját területemen, amiért sok évet tanultam és nem akármilyen betanított munka), amire lehetne építeni, kb szerencsejáték. Aztán vagy minden oké, lesz és nem csúszik ki az életem, vagy egyedül maradok a gyerekkel a semmin. Persze persze, tudjuk, jó párt kell választani, de ne legyünk álszentek. Mind ismerünk ilyet, ahol egyedül marad a fiatal csaj a szarban. Kösz, inkább én inkább biztos életet szeretnék pláne gyerekkel.
2022. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ilyen ismerőseim nekem is, és nem egy már elvált közülük és /vagy egyedül neveli a gyerekét. Na hát ezen szerintem semmi irigyelnivaló nincs...
2022. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
73%

Ha körbe nézek ismerősi, baráti körben, lassan mindenki eléri a 30-at (vagy idősebb) és még senkinek nincs se felesége/férje, se gyerek, háza. A legtöbbeknek (80%-nak) még stabil párkapcsolata sincs, felüknek még alkalmi sem max nagyon ritkán.

Szóval ne aggódj, statisztikák szerint 2030-ra amúgy is egyedülálló és gyerektelen lesz a nők 40%-a (legalábbis a nyugati világban). És ez csak fokozódni fog.

2022. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
12%
Amugy az komoly hogy en le lettem ertekelve majdnem 0%-ra, aki meg 30 eves koraig egyetemre jar az 100% 🤣
2022. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!