Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves lányok ti hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves lányok ti hogy álltok a pàr kereséssel, házasodással, gyerek vállalással?

Figyelt kérdés

Furán hangozhat a kérdésem. Én februàrban leszek 25 és nagyon várom a lovagomat.

Nem érzem magamat csúnya lánynak, de még sem találtam még meg az igazit, valahogy sajnos még nem futott be az életembe.

Én ott tartok, hogy elvégeztem az egyetemet és dolgozom.

Olyan szakon tanultam meg olyan helyen dolgozom, ahol nincsenek férfiak, max nős férfiak, apukák:)


Szeretnék házasodni, babát várni.


Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni és kicsit bosszant, hogy már lehetne simán gyermekem és gyűrű az ujjamon.


Ti is úgy veszitek észre, hogy 20-25 között már szinte minden lány elkelt és megszülte az első akár második gyerekét is.


Kérlek csak olyan kommentet ne írjatok, hogy szültek a semmire, meg hogy nem dolgoztak meg nem tanultak meg nincs házuk és blabla.



Belegondolok abba lehet sokáig nem lesz senkim, aztán meg majd csak lombikkal lehet majd talán gyerekem.


Tudom akár holnap is rám találhat a szerelem, de valahogy mostanában felzaklat ez a téma. :D :)



Van aki hasonló helyzetben van? Hány évesek vagytok? Ti hogy képzelitek el hajlandók lennétek most házasodni, gyereket vállalni?



2022. nov. 22. 19:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
86%
Én 21 éves srác vagyok, korábban álmodoztam, hogy de jó lesz egy gyerek, de jó lesz egy lány. Most csak a párkeresésre figyelek oda, de már lemondtam a gyerekvállalásról és ellene vagyok, mert a helyzet az országunkban, szabadidő nem motiváló
2022. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
62%
Hat nekem amikor valaki csupasz seggre szül úgy, hogy frissen került ki az iskolából, valószínűleg az első parjaval van együtt, nekem fialás, mert semmi erett és megfontolt döntés nincs mögötte. Egy olyat nem láttam, amikor valaki annyira Hu de erett lett volna 20 évesen, hogy egy ilyen felelősséget a nyakába vegyen.
2022. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
83%

"Hol írják vagy hol van ilyen statisztika, hogy 29 évesek az elsőnél? Erről nem is hallottam még."


A KSH statisztikái. Nem fogom kikeresni.

2022. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
64%
Gyereket nem szeretnék, emiatt annyira nem sürgetem a dolgokat. Persze mindig van kiszemeltem, de nem igazán jött össze eddig a kapcsolat velük, kompromisszumosat meg nem akarok, annál egyedül is jobb. Nem irreálisan magasak az elvárásaim, de azért egy bizonyos intellektuális nívó és persze külső vonzalom azért kell nálam, hogy valaki megfogjon. Azért, hogy legyen valakim, nem fogom lejjebb vinni a lécet.
2022. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Én decemberben leszek 25. Párom 23. Én nem jártam egyetemre, cukrásznak tanultam. Négy éve vagyunk együtt a párommal, mi 2 hónap után össze is költöztünk. Azóta már vettünk saját házat. Mostmár 2,5 éve élünk itt, ezt szépítgetjük. Most jutottunk arra a pontra, hogy jöhet a baba, és nagyon várjuk. Eddig mindig valami pótlékot kerestem, amiről lehet gondoskodni.. Mindig nagyon anya tipus voltam. Úgy hogy van 2 kutyusunk, 3 nyuszink, 2 patkányunk és egy cicánk. 😅😅 Reméljük következőre már a gyermekünk költözik ide. Szerintem ne stresszelj. Valaki előbb, valaki utóbb de mindenki megtalálja a párját. Sokan vannak akik 20 évesen gyermek 25 évesen válás. 27 évesen még egy gyerek mástól, 30 évesen megint szingli. És ha szerencséje van 40 évesen megtalálja élete párját akivel megéri megöregedni. Mindenkinek más az élet útja. Lényeg az, hogy soha ne érd be kevesebbel annál amit megérdemelsz, csak azért, hogy minél hamarabb anya lehess. Inkább várd ki a nagy betűs igazit. :) puszi. (P)
2022. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!