Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves lányok ti hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves lányok ti hogy álltok a pàr kereséssel, házasodással, gyerek vállalással?

Figyelt kérdés

Furán hangozhat a kérdésem. Én februàrban leszek 25 és nagyon várom a lovagomat.

Nem érzem magamat csúnya lánynak, de még sem találtam még meg az igazit, valahogy sajnos még nem futott be az életembe.

Én ott tartok, hogy elvégeztem az egyetemet és dolgozom.

Olyan szakon tanultam meg olyan helyen dolgozom, ahol nincsenek férfiak, max nős férfiak, apukák:)


Szeretnék házasodni, babát várni.


Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni és kicsit bosszant, hogy már lehetne simán gyermekem és gyűrű az ujjamon.


Ti is úgy veszitek észre, hogy 20-25 között már szinte minden lány elkelt és megszülte az első akár második gyerekét is.


Kérlek csak olyan kommentet ne írjatok, hogy szültek a semmire, meg hogy nem dolgoztak meg nem tanultak meg nincs házuk és blabla.



Belegondolok abba lehet sokáig nem lesz senkim, aztán meg majd csak lombikkal lehet majd talán gyerekem.


Tudom akár holnap is rám találhat a szerelem, de valahogy mostanában felzaklat ez a téma. :D :)



Van aki hasonló helyzetben van? Hány évesek vagytok? Ti hogy képzelitek el hajlandók lennétek most házasodni, gyereket vállalni?



2022. nov. 22. 19:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
10%

6-os vagyok, és tudom hogy nem a kérdező de ti többiek... miért esik jól a lepontozás?

Mert valaki nem úgy gondolkodik mint ti?

Kb elmegy a kedvem minden alkalommal mert le vagyok pontozva. Hát bocs, de nem vagyunk egyformák

2022. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
86%
Én 26 vagyok, most ért véget az 5 éves kapcsolatom. Kicsit félek, hogy újra végig kell ,,szenvednem,, a párkeresési mizériát mert nehezen ismerkedem. Viszont nem aggódom túlságosan mert esküvőre, gyermekre nem vágyom legalábbis nem a közeljövőben, így attól nem tartok, hogy kifutok az időből.
2022. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Hol írják vagy hol van ilyen statisztika, hogy 29 évesek az elsőnél? Erről nem is hallottam még.

Mondjuk ez azért is alakulhatott ki, mert vannak akik 40 felett szülnek és nagy a kontraszt így.

2022. nov. 22. 20:22
 14/45 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom milyen helyeken nézel te szét, de én is 25 vagyok, a baráti társaságomban rajtam kívül 1 lány van eljegyezve,pedig a legtöbben hosszú kapcsolatban élnek. Mindannyian most, vagy tavaly fejeztük be az egyetemet, most kezdjük csak építgetni az életünket. Ha megnézem mondjuk az általános iskolás, gimis osztálytársaimat, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hánynak van gyereke. Egyáltalán nem ez a jellemző.

Magam részéről esküvőt 2-3 éven belül azért szeretném megejteni, a gyerekvállalásban bizonytalanok vagyunk még, de 30 előtt semmiképp sem. A barátnőim közül azért valóban vannak néhányan, akik már gyerekeznének, de ahogy haladnak, szerintem 2-3 év múlva lesz leghamarabb esedékes.

2022. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
62%

Én 25 leszek férjem 24 lesz, van házunk, lassan kész a felújítás, autónk, dolgozunk mindketten, 4 éve, és most jön a baba végre, 21 hetes vagyok a kislányukkal.

Igaz mi nem végeztünk egyetemet, csak érettségit illetve szakmákat, de úgy gondolom nekünk ez így tökéletes.

Ne izgulj majd te is találsz magadnak párt.

4-5 évvel ezelőtt én se gondoltam hogy ez lesz.

Megismertük egymást, 2 év múlva összeházasodtunk, aztán akkor vegyünk házat, költözzünk össze, aztán akkor már legyen baba is 🥰

Szóval valahol neked is ott a másik feled.

Mi imádjuk egymást, hatalmas a szerelem köztünk, és ez nem is fog változni!

A sok keserű szingli cicás nőkre ne hallgass, savanyú az életük és annak örülnek ha másnak is az, de ez nem jelenti

2022. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
22%

* Azt hogy neked is így kell élned.

Lehet lepontozni pont leszarom, látszik hogy embereket EU tesz boldoggá.

Örülök neki hogy az én környezetemben nincs ilyen selejt!

Sok sikert kérdező!

“Véletlen elküldtem a választ idő előtt” sorry

2022. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
18%

Én nemsokára töltöm be a 31-et.

Sem párkapcsolatom, sem barátom, de nem szeretnék egyedül maradni.

Attól tartok a korombeli férfiak ma nem akarnak gyereket, házasságot különösen nem..... elég szomorú, de ez van.


Ha 2-3 éven belül szeretnék gyermeket szülni, ha úgy adódik egyedüli anyaként. Nagyobb baj lenne, ha nem lenne mint hogy egyedülállóként szüljek!

2022. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
22%
Minek jártál egyetemre, ha gondozómama akarsz lenni?
2022. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
43%

Inkább 30 éves kor környéke ma átlagosan az első gyerek, a forrás a KSH. Ahogy annak a becslésnek is ez a forrása, hogy a 95-öt követően született nők mintegy 30%-ának várhatóan egyáltalán nem lesz már gyereke.

Ez a 30% itt a gyakorin mintha túl lenne reprezentálva, ráadásul valamiért identitáskérdést is csinálnak a gyerekmentes döntésükből, szóval 6-os, azt a lepontozást te se vedd túlzottan magadra.

2022. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
33%
Én még csak 23 vagyok. Párommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Nemrég vettünk egy házat és összeköltöztünk. 2 hónapja lakunk együtt. Szerencsére egyikünk sem szeretne gyereket és hasonlóan feleslegesnak tartjuk mindketten a házasságot. Az a papír semmin nem változtat, csak plusz ügyintézés, amit a hátunk közepére sem kívánunk.
2022. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!