Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 fölötti szingli nőknél más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti szingli nőknél más tapasztalatai szerint is már túlnyomó részt nincs valami rendbe?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 11:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
* nem érted a szó valódi lényegét.
2022. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
28%
#16: A "mi" a többi válaszoló, aki tudta értelmezni, hogy milyen csoportra vonatkozik a kérdés, veled ellentétben, aki egyből a tipik elhárítást választottad azzal, hogy dehát a többi sem jobb! Senkit nem érdekelnek itt a párkapcsolatban élők, mert nem erre irányult a kérdés. Az meg, hogy valaki űrhajós, nem árulkodik arról, hogy az adott személy tud intim kapcsolatokat teremteni vagy sem. :D A kettő nem zárja ki egymást, a példád csak annyit árul el, hogy te csak alá-fölérendeltségben tudsz gondolkozni (összehasonlításon alapuló megközelítéssel).
2022. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Hát jól van, ha egyedül jó neked akkor hajrá, nekem aztán mindegy. Feltettek egy kérdést, én meg válaszoltam. Nem szóltak, hogy csak olyan választ lehet írni, ami tetszik a kérdésben szereplő célcsoportnak. Én tartom a véleményemet: ha az akar lenni, elfogadom, de nem tartom normálisnak.
2022. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

22-es én nem 16-os vagyok. Űrhajós válaszomban azt a nyilvánvaló tényt akartam megvilágítani, hogy nem kell párkapcsolat ahhoz, hogy valaki teljes értékű boldog életet éljen. Egyébként fikázzátok itt az egyik válaszolót, aki értette a kérdést, de hozott egy ellenpéldát, hogy megvilágítsa a boldog egyedülállók helyzetét a párkapcsolatban lévőkkel ellentétben. Mert párkapcsolat is lehet boldogtalan, vagy furcsa.


Ja és mondtam, hogy a szingli szónak nem ártana utánanéznetek. Ha a kérdező egyedülállót írt volna más lenne a válasz is,mert nem ugyanaz.

2022. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha hiszed ha nem van olyan tudós űrhajós, aki leszarja az intim dolgokat,és a tudomány a mindene, a hobbija, és neki ez az élete, és boldog így.


De a te nézeteddel azt sem értenéd miért vannak egyedül a shaolin szerzetesek.

2022. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
45%
#24: Ha mi egyenlőségjelet teszünk a szingli és az egyedülálló közé, akkor ugyanolyan valid az az elképzelés is, hogy a kérdezőnél is így van, legalábbis ugyanannyi az esély rá, mint hogy ő direkt ezt a szót használta. Senkinek nem kötelessége a te értelmezésedhez igazodnia. Itt állításod szerint is a többség szinonímaként használja a kettőt, hát tessék akkor a pálya szabályai szerint játszani. ;)
2022. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

#20


Ezt én is mindig elmagyarázom itt...hogy más és más.

#17

2022. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
70%

Itt az a gond, hogy a "szingli nő" jelző elvileg az olyan egyedülálló nőkre vonatkozik, akik ismerik magukat, boldogok egyedül is, de közben aktívan ismerkednek és keresik a megfelelő párt.

Ennek ellenére ma szinglinek tartják magukat azok is, akik nem sikeresek a férfiaknál és csak próbálják azt a látszatot kelteni, mintha az egyedüllétük az ő kizárólagos döntésük lenne és bármikor képesek lennének változtatni rajta, ha akarnának.

35 felett az első csoportba rendkívül kevesen tartoznak, a többség a második csoportba sorolható.

2022. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
20%

Na próbáljuk meg mégegyszer:

Azt állítom, hogy az ember alapvetően vágyik a társra, a családra, az utódra. Ez a normál, biológiai, pszichológiai beállításunk.

Vannak, akik egyedül boldogok - és én ezt el is tudom fogadni! Viszont azt állítom, hogy ez nem normális.

Értitek a lényeget? Elfogadom, de nem tartom normálisnak. Had hozzak példákat, hogy megértsétek...

Csoportos szex. Elfogadom, hogy valakinek erre van igénye. De nem tartom normálisnak. Ha egy férfi arra izgul, hogy a szeme előtt húzza a feleségét a f.szára egy másik pasas - az nem normális. Menjen, ha ez kell neki, de nem egészséges mentálisan.

Vagy a pitbullkutya. Valakinek ez tetszik. Hát oké, ha tudja kezelni, és nem árt vele másoknak... de nem normális. Nem normális, ha valaki olyan kutyát akar, amelyiknek a harapási ereje nyolcszorosa a többi kutyának, és amelyik alapból egy agresszív, gyilkos ösztönű állat.


Az űrhajós, akinek a tudomány az élete. Természetesen tisztelem, elismerem, és hasznos tagja a társadalomnak. Viszont emberi szempontból nem normális, ha a képletek és kutatások számára helyettesítik a családot, a gyereknevelést, a párkapcsolatot, a szerelmet, a szexet.

2022. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szingli az egyedülállót jelenti nőként is, bár bevallom, nem fogyasztok már elég régóta magyar nyelvű médiát, hogy értsem a különbséget.
2022. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!