Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ha egzisztenciám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha egzisztenciám rendben lesz, az a párkeresésben óriási könnyítést hoz?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenről ne is álmodjak. És ugyanarra a szívatásra, sz*rakodásra, ghostingolásra stb.- re kell számítani mint átlag férfiként, esetleg még rosszabb is lesz olyan szempontból hogy az egzisztencia miatt már a pénzre hajtó nőkkel is számolni kell?

2023. jan. 2. 06:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Mindenkiből lehet kicsit előnyösebbet faragni. Nem plasztika meg ilyen gyökérségek."


Hát nagyon minimálisan nézhetsz ki előnyösen. Férfiként nagyjából az egyetlen megoldás ha elmész gyúrni és a testalkatodhoz "megfelelő" szintre edzed magad. Viszont ha alcsony vagy ez is fölösleges, csak ront a helyzeteden. Az a baj a legtöbb dolgon nem lehet változtatni, max. műtéttel. Túl alacsony vagy? Szívás. Kopaszodsz? Szívás. Nem szimmetrikus az arcod, túl nagy az orrod, a füled, gülüszemeid vannak, csapottak a vállaid, aránytalan a testalkatod. Szintén szívás mind.

2023. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem a tényleges bevételed fogja érdekelni a nőket, hanem hogy mennyit fordítást magadra. Például normális ruháknak jársz (nem kell az se hogy márkás legyen), van egy jóállapotú autód, rendszert lakásos.. Ezek nem kerülnek sokba, inkább idő kérdése
2023. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyébként mit jelent nálad a "ghostingolás"?
2023. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#11: ajánlanám figyelmedbe az alábbi kérdést, különösen a férfiak által adott válaszokat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ez szerintem indirekt módon elég sokat elmond a te témához való hozzáállásodról is.

2023. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos a szerencse az mindenképpen kell, bármennyire is rendben van az életed.

Én ugyanígy gondolkodtam mint te.

Teljesen rendben van az életem

Sőt, még extrák is vannak. Van bőven szabadidőm, és akkor amikor én akarom.

Ez a mai világban bagy dolognak számít.

Sőt. Én a külsőmön is javítottam 30- 40%- ot. Sportolok, futok, egészségesen táplálkozok, 25 kilót leadtam.

És képzeld.

Így sem foglalkozik velem a kutya sem.

Egyszerűen nem értem, hogy mi van ma a társkereséssel.

Sokszor olyan érzésem van, hogy ez a projekt egyoldalú lett

Olyan, mintha a nők nem akarnák a férfiakat.

Mintha nem vágynának a szeretetre, a gyöngédségre, a törődésre. Olyan mintha nem igényelnék azt, hogy valaki udvaroljon nekik, hogy költsön rájuk, stb, stb.

Szóval az a helyzet, hogy nemtudom mi lesz velünk férfiakkal. Else tudom egyelőre képzelni.

Ez azért nagyon veszélyes, mert a hosszútávú elkeseredés teagédiákhoz is vezethet akár.

Ilyenkor jön az alkoholizálás, az elhanyagolt életmód, egészségromlás, és egyebek.

Ennek következtében jön az, hogy az ember egyre jobban csúszik lefelé.

Amikor már teljesen lecsúszott, akkor meg már nincs visszaút.


Én kitartok a hitemben, és nem adom föl, de ehhez óriási kitartás és akaraterő szükséges.

Neked is ezt kivánom kedves kérdező, és sok sikert, és kitartást neked.

2023. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

15

Dehogynem kell! Minden nő vágyik rá! Csak olyan szinten elszálltak a férfiak igényei (a kulsővel szemben támasztott igenyek), hogy emiatt vagy egyedül! Én eltratom magamat egyedül is. Nincs szüksegem férfire, de egy jó tarsal viszont, jó lenne! - Nem minden áron kell mellém férfi! Plusz, ha nem akar gyereket, miért legyek vele? (Marpedig, a legtobb férfi nem akar, amelyik meg mégis, ő ugy van vele, hogy minimum Kelemen Anna/Cintia Diktator kinezetü nőtől akar csak)

2023. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

14-es: mármint mi az én hozzáállásom a témához? Az, hogy ki merem jelenteni, hogy a nők számára IS a külső az elsődleges? Ha én mint férfi, külsőre nem tetszem egyetlen nőnek akkor egyetlen nő sem akar majd tőlem semmit. Ez ennyire egyszerű, de valamiért ezen az oldalon imádják tagadni (meg úgy mindenhol).

Persze, ha már felkeltetted a nő érdeklődését, ergo átmentél az első szűrőm, amely a külsőre vonatkozik, már feontos lesz minden más is: a szöveged, a stílusod, a személyiséged, az anyagi helyzeted, a társadalmi státuszod, a baráti köröd, a családod stb.

És igen, lehet változtatni a külsőn, de férfiként csak minimálisat. Ha nincs olyan arcod, amely bejön a nőknek akkor mégis mit csinálj? Egy nő könnyen megoldja, sminkkel, jó frizurával stb. De egy férfi nem kenheti magát semmivel, hogy újra alkossa az arcvonalait.

Ahogy az is szívás ha alcsony vagy. Ezzel egyszerűen nem tudsz mit kezdeni, lehetsz te a legokosabb, leg jó fejebb ember, tökéletes megjelenéssel és személyiséggel, de hány nő fog leállni komolyan ismerkedni mondjuk egy 160cm-es pasival? Nagyon nagyon kevés...

Mert persze, aki dagadt és igénytelen azon "könnyedén" lehetne változtatni, de a legtöbbször nem ez a helyzet.

2023. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17 lehet hogy a külsőség fontos a nőknek (zárójelben 187 magas vagyok normális arcom, túlsúlyos sem, mégis kevés lánynak jövök be)

De szerintem ha egy alacsony srác (igen, akár 160) jóképű és vices, akkor ugyanúgy lehet barátnője. Ezzel a mérgező incel hozzáállással amit tanusítasz nem is lesz soha senkid

2023. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az összkép és a kisugárzás nagyon sokat jelent.

Ha ez megvan és pozitív, akár egy alacsonyabb srác is lehet sikeres a nőknél.

Ha nem igazán jó az összkép, nincs kisugárzás, akkor viszont 185 centivel sem fog menni.


Egyébként meg szerintem mindkét nemmel baj van.

A férfiak un jó nőt szeretnének, a nők meg jó pasit.

Azt viszont tudni kell, hogy a jó nő, és a jó pasi, az kb 35- ig tart. Max 40- ig, ha nagyon jók a gének, és sportol az illető.

Ezután már jönnek a bajok.

Férfiaknál jön a pocak, jön az elhízás, torzul az arc, előlről kopaszodik és őszül.

Ez mind negatív dolog sajnos.


Nőknél jön a nagy popsi, az elhízás, ritkul, esetleg őszül a haj, itt is torzul az arc, elszálnak a mellek.

Sajnos ezek vannak, és emiatt nehéz a társkeresőzdi.

Én azt tanácsolom a mai fiataloknak, hogy 30-35-ig találják meg a párjukat, mert ha addig nem sikerül, utána már kutya világ jön, millió kudarcal, csalódással.

2023. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19: "Azt viszont tudni kell, hogy a jó nő, és a jó pasi, az kb 35- ig tart. Max 40- ig, ha nagyon jók a gének, és sportol az illető."


Mármint Magyarországon.

2023. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!