Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a leginkább intő jel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a leginkább intő jel, magyarul "red flag", ezek közül?

Figyelt kérdés

- Drágább autó...de az a tipikus céges/munka kocsi, pl.: Skoda..., vagy BMW 5 fapad, Ford ..., WV Passat fapad, ...

- "BABY ON BOARD" matrica a kocsin.

- BKK bérlet az igazolványtokban.

- Nem a láthatóan drága, hanem egy másik, egyszerűbb, olcsóbb, tipikus tartalék/dugi telefonba írja a számod.

- Túl filmes duma, pl.: meghalt a nejem rákban, vagy az asszony iszik és ver, de a gyerek miatt még várni kell fél évet, a sulija miatt, vagy ...

- Túl sok/kevés pénz és túl jó/gagyi cuccok, ahhoz képest, hogy állítása szerint mit dolgozik.

- 2-3X vált.

- Bicskát hord.

- Egyéb jelek, pl.: https://www.youtube.com/watch?v=HFLVce6h_xY


De írhatsz sajátot is, sőt, megköszönöm!


2023. jan. 11. 13:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
66%
Az, ha mondjuk 30 évesen egy férfi a szüleivel él, az minden nő szemében 200%-os red flag.
2023. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Ezek kozul a baby on board, a feleseggel kapcsolatos tulzasok es a sok valas. A tobbi nem veszes.
2023. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
13%

Ismerek egy nagyon gazdag embert,gyerekkori barátom.

Ő mindig úgy teszteli a csajokat hogy csepegtet nekik infót hogy mennyire jól él, be is kapják a mézes madzagot a lányok, majd randin irány egy gazdag étterem.

Ott a végén közli otthon hagyta a pénztárcát,nem tud fizetni, fizesse ki a nő a számlát, legközelebb visszahívja.

Nos ezekből van annyi története, hogy csak nagyon kevés nő vizsgázik ezen a teszten jól.

Persze a végén mindig rendezi a számlát csak a viselkedésre, reakcióra kiváncsi.

10-1 nő általában aki jól reagálja ezt le.

2023. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

3-as, én is rosszul reagálnám le, pedig ha előre megbeszéljük, semmi gond azzal, ha én fizetek.


Mellesleg fura, hogy átlagemberek a Pennyben telefonnal fizetnek, de a gazdag lófaasz nem.

2023. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%

Írok sajátot:


Túl sokat beszél az exéről.

Gyakran belevág a szavamba, nem tudom a mondataimat végigmondani.

Mindenki hülye körülötte (pl. munkatársai vagy családtagjai).

Szeret kategorikus kijelentéseket tenni.

Nem megkér valamire, hanem kijelenti, hogy "ezt és ezt megcsinálod".

2023. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Ezek jók, főleg az 5.


És mi van ezzel? Ex(ek) kora? 10-20 év + és/vagy - , 16 - 60?

2023. jan. 11. 14:08
 7/42 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az is red flag mondjuk, ha első randira valami drága helyre, étterembe akar vinni. Erről rögtön az jut eszembe, hogy nyilván ezért majd várja az ellenszolgáltatást. Kösz nem.
2023. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%

A sok válás mindenképp red flag. Tapasztalataim szerint az ilyen emberek önzőek, nem képesek kompromisszumra, elvárás hegyeik vannak, de nyújtani nem akarnak annyit vagy egyéb toxikus adottságuk van - ezért nem marad mellettük senki hosszútávon. De az is lehet, hogy csak peches volt és rosszul választott párt.


A többi is mind red flag, pl. fegyvert hord magánál nagyon proli dolog, a “csóró vagyok, de Guccit hordok” szintén, a “gazdag vagyok, de 10 éve nem vettem új farmert” pedig arra utal, hogy nagyon fukar.

2023. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%

Én is írok sajátot.

A gyakran belevág a szavadba vagy eszetlenül témát vált az red flag.

Ha elemzi a válását folyamatosan és hogy megcsalta a neje, majd ezt rám vetíti.

Ha nem érdekli ha mondok valamit ami nekem fontos, nem jegyzi meg amire megkérem tök lényegtelen simán teljesíthető de nekem fontos dolgot, vagy beleköt hogy hát de miért.

Ha csúnyán beszél másokról, főleg azokról akik padlón vannak/voltak (pl exei, családtagjai), vagy ilyen álszent lenéző sajnálkozást nyomat.

Ha folyamatosan üzletel, pl most ezt én csináltam most neked ezt kell, közbe azt nem látja egész mások a feltételek.

2023. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
35%
Értékrendbeli különbségek, világnézeti különbségek, túl eltérő vagy távoli szellemi, érzelmi, intelligencia szint. Egy "baby on board" matrica semmit sem jelent, sőt az ehhez hasonló dolgok sem. Először kommunikálni kell az egyénnel, az összes negatív sztereotípia nem a célszemélyt, hanem a "red flag" rettegőket minősítik.
2023. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!