Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a leginkább intő jel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a leginkább intő jel, magyarul "red flag", ezek közül?

Figyelt kérdés

- Drágább autó...de az a tipikus céges/munka kocsi, pl.: Skoda..., vagy BMW 5 fapad, Ford ..., WV Passat fapad, ...

- "BABY ON BOARD" matrica a kocsin.

- BKK bérlet az igazolványtokban.

- Nem a láthatóan drága, hanem egy másik, egyszerűbb, olcsóbb, tipikus tartalék/dugi telefonba írja a számod.

- Túl filmes duma, pl.: meghalt a nejem rákban, vagy az asszony iszik és ver, de a gyerek miatt még várni kell fél évet, a sulija miatt, vagy ...

- Túl sok/kevés pénz és túl jó/gagyi cuccok, ahhoz képest, hogy állítása szerint mit dolgozik.

- 2-3X vált.

- Bicskát hord.

- Egyéb jelek, pl.: https://www.youtube.com/watch?v=HFLVce6h_xY


De írhatsz sajátot is, sőt, megköszönöm!


2023. jan. 11. 13:52
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

29. TE, mit mondanál a pasidnak, ha megkérdezné, hogy aki hívott telefonon, az jó pasi-e?

Miközben tudná a pasid, hogy az a valaki egy munkatárs, és minden téren kevés vagy hozzá.

2023. jan. 11. 15:44
 32/42 anonim ***** válasza:
90%

31


1. Nem kerdezne ilyen fszagokat xD

2. Ha megis, megmondanam, hogy igen, ha igy van, mert a baratom nem egy onbizalomhianyos kis pcs, aki megijed attol, hogy leteznek rajta kivul is ferfiak a vilagban, es itt le lenne zarva a sztori.


Eleve a kapcsolatunk nem azon a szinten van, hogy ilyen “mashogy szep” fele mentesekkel kelljen operalnunk.

2023. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

Hu pedig még nem is ex. Szerintem jobban teszi mindenki ha visszatér a szigorú katolikus hithez egy élet egy pár, mert az ex-szekta hívei(sárkányai) minden exet kinyírnának, és a párjukat is ha nem nyírja ki az exét.

Sajnos igaz a mese.

2023. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
33%

31-re:

Én férfi vagyok, sok nő között dolgozom, de szerencsére a feleségem sosem kérdezne ilyet.

De ha megkérdezné, korábban valószínűleg nagyon kiakadtam volna és megmondtam volna, hogy igen, rengeteg csinos nő van a munkahelyemen, ha ezt akarta hallani. És hozzátenném, hogy most akkor lehet féltékenykedni meg cirkuszolni, az ilyesmi minden házasságnak jót tesz.

Manapság már inkább azt mondanám: keress rá a FB-on, aztán nézd meg. :-)))

(Legalább ennyi előnye van, hogy rajt vagyunk az FB-on.)

2023. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
86%

"- Drágább autó...de az a tipikus céges/munka kocsi, pl.: Skoda..., vagy BMW 5 fapad, Ford ..., WV Passat fapad, ..."

Ha már kocsi, akkor inkább az a redflag, ha valaki nem praktikus dolgokra költ, hanem bunkó, túlárazott farokhosszabbítókra. Egy kocsi arra van, hogy kiszolgálja a gazdája igényeit, megfelelő biztonsággal és teherbírással. Normális ember nem költ arra milliókat, hogy feszítsen.



"- "BABY ON BOARD" matrica a kocsin."

Mert ugye megkérdezni .uzis, hogy mi meg hogy, ugye?


"- BKK bérlet az igazolványtokban."

Egy ideje már a bkk appot használom, de nincs bajom az oldschool megoldásokkal. Amúgy meg az a szánalmas, akinek tömegközlekedéssel utazni szánalmas.


"- Nem a láthatóan drága, hanem egy másik, egyszerűbb, olcsóbb, tipikus tartalék/dugi telefonba írja a számod."

A dugi telefon alanyi jogon kizáró ok, legyen olcsó vagy drága. Felmerülne bennen, hogy a barátnője vagy az asszony elől akar eltitkolni épp.


"- Túl filmes duma, pl.: meghalt a nejem rákban, vagy az asszony iszik és ver, de a gyerek miatt még várni kell fél évet, a sulija miatt, vagy ..."

Nem azzal lenne bajom ennél, hogy "filmes duma", hanem azzal, ha jellemtelen és gyáva. Mondjuk gyerekessel sem kezdenék semmi pénzért. Szóval inkább a tartalom a kérdéses és az, hogy igazat mond-e. Nekem is hunyt már el párom. Életem első szerelme ráadásul, egy veleszületett véralvadási zavar miatt. Ez nem annyira filmes klisé, ellenben hazudni róla a szimpátiakreditekért kizáró ok.


"- Túl sok/kevés pénz és túl jó/gagyi cuccok, ahhoz képest, hogy állítása szerint mit dolgozik."

A túl kevéssel nem lenne bajom, a kutyáim szoktak addig zabálni, amíg van a tányéron. A rongyrázást és a 0 pénzkultúrát viszont nem pártolom. Primitív dolog.


" - 2-3X vált."

Off, legyünk már felnőttek és ne vegyünk már el minden jöttmentet légyszi.


" - Bicskát hord."

Király! Én is.


"- Egyéb jelek, pl.: https://www.youtube.com/watch?v=HFLVce6h.."

Ezt inkább nem nyitom meg.



TLDR: a cirkuszi majomkodás és a hazudozás, ami hatalmas redflag ezek közül. De annak minden formája.

2023. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Ami igazi redflag nekem (van más is, ami kizáró ok, de azért mégsem lehet redflag az, hogy valakinek gyereke van azért, mert én nem akarok gyerekessel kezdeni):


Öregnek és taszítónak hívni a saját korosztályod és nálad minimum 10 évvel fiatalabbakra ráfixálódni.


Anyagiaskodás, pénzalapú értékrend, kocsimánia, pénzzel villogás, engem kifizethető kurvának nézés úgy általánosságban.


Agresszív viselkedés, erőszakra és mások szenvedésére épülő humor (van, akinek tényleg vicces beszólogatni random embereknek és felrúgni a macskát... Na ezt nem.)


Nihilizmus, érdektelenség, "ez minek"-attitűd.


Sovinizmus minden formája. Nekem mindegy, hogy azért érzed magad felsőbbrendűnek, mert farokkal születtél vagy azért, mert ELTE jogon tanultál, önmagában egyik infó sem emel fel a fajtársaid közül, cserébe irritáló.


Gagyogás, a mondandóm semmibevétele, szavamba vágás és teljes hülyének nézés. Ne már.

2023. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, ha az első randin nem hív meg.
2023. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
79%
Ja mégegy: ha fideszes!
2023. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
14%

Ezek férfi red flag-ek. Vannak nőknél is jócskán, nálam pl.:

-Elvált, de a gyereket az apa neveli.

-Veretés a vagyonnal, anyagiasság. Kezdi sorolni, hogy hol volt az exekkel, vagy a gyerekkel nyáron, Kanári-szigetek, Egyiptom, Török riviéra, meg az összes többi nyaralóhely, amitől a pénzes prolik elalélnak.

-Önsajnáltaló, önfényező dumák.

-Nem figyel rám, következő randin újra megkérdez banális, vagy épp kardinális fontosságú információkat.

-Ismétli önmagát.

-Általa tényként elfogadott dolgokról próbál meggyőzni. Ennek egyik formája az önkinyilatkoztatás. Ilyenkor valamilyen számára megkérdőjelezhetetlen axiómát nyilatkoztat ki, amit el kell fogadnom, ha mégsem, akkor tudatja velem hogy sebaj, majd úgyis meglátom, hogy érvényes a kinyilatkoztatás. Pl. a tejfogyasztás egészségtelen, mert azt mondták és ő is egyszer megivott húzóra fél litert, és hogy -hogynem, elkapta a cifrafosás.

-Nincsiskovid, irányítottidőjárás, kemtrél. Na jó, ez utóbbi kettő nem teljesen hülyeség, de nem úgy, és nem akkor.

-A beszélgetés úgy néz ki, hogy én beszélek, ő egyszavas válaszokkal reagál.

-Kulturálatlan viselkedés, harsány beszéd, törvénytelen kacaj, legyen az bántóan vinnyogó, vagy kőműves-szerű öblös.

-Állatvédőnáci szövegek.

-Megjelenés Smart, Fiat 500 , akármilyen csajosított tuninggal elcsúfított gépjárművel, vagy 10 évnél nem régebbi SUV baxógéppel.

2023. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
53%
A 2. Ez olyan menőző f*ság, hogy sikerült neki összehozni egy pulyát.
2023. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!