Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem Brad Pitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem Brad Pitt kinézettel születik nem kap jó nőt akkor a nők miért arról papolnak, hogy nekik nem a külső hanem a belső számít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 19:49
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/590 anonim ***** válasza:
97%

Te kinek képzeled amúgy magad, hogy mások saját, személyes ízlésébe pofázz bele és felülbíráld azt? Eleve ott kezdődik, hogy a szépség baromira nem objektív, épp hogy szubjektív! Ami/aki nekem tetszik, az lehet másnak baromira nem. Rendszeresen fordul elő, hogy a barátnőim mondják, hogy uhh milyen jól nez ki ez a srác meg az a srác, én meg csak pislogó, hogy mivan? És ugyanez fordítva.

Az, hogy te a szíved mélyén láthatóan meleg vagy és Brad Pittre vered még véletlenül sem jelenti azt, hogy mindenki csorgatja rá a nyálát. Nem te vagy a föld közepe, hogy te döntsd el ki az ideális férfi és kinek ki tetszik!

2023. jan. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/590 A kérdező kommentje:

#98


Nem vagyok meleg , de az egy OBJEKTÍV tény, hogy Brad Pitt fiatalon jól nézett ki és genetikai csoda. Arcra, testre ,mindenre. Ilyen ritkán van.

2023. jan. 14. 01:29
 93/590 anonim ***** válasza:
95%

Pedig nekem nem kéne fiatalon se.

Szóval látod látod, számomra hiába néz ki Brad Pitt úgy, mint Brad Pitt.

2023. jan. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/590 anonim ***** válasza:
98%

"Megszóltalt a dagadt nő éjjel 1-kor, hogy ki mit mikor ír ki"


Koszonom a bokot, te malacpecsenyeben erlelt, szaftos kis husgomboc.

2023. jan. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/590 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem objektív tény! Ezt nem tudod felfogni, hogy másik nevében akkor sem nyilatkozhatsz, ha megfeszülsz. NEKED és sokaknak “csoda” Brad Pitt, nekem és szintén sok más embernek meg nem az, ennyi. Barmennyire is sérti az egódat, de nem te fogod eldönteni kinek mi az ízlése, kinek milyen férfi/nő jön be.
2023. jan. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/590 A kérdező kommentje:

#100


Ízlésficamos emberek mindig is léteztek

2023. jan. 14. 01:43
 97/590 A kérdező kommentje:

#102


Persze, neked a kék az sárga

2023. jan. 14. 01:44
 98/590 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy rájöttem mi a bajuk az ineleknek. Túl felszínesek, csak a külső számít nekik. Oldalakon keresztül azt fejtegeti hogy Brad Pitt mekkora csoda, ilyeneken pedálozik hogy miért nem kap JÓ nőt, stb, hiába magyarázod neki hogy a kinézet nem minden, nem tud leakadni erről a szépség, genetika témáról.

És még te kéred számon a nőket, hogy hogy merészelnek helyes pasit keresni?


Ja és ott az a másik kérdés, ahol incelek linkelhették milyen csaj illene hozzájuk, és modellekre is azt mondták hogy hétköznapi, meg hogy háát egynek jó lenne. Behalok.



Amúgy tudod mit? Tegyél fel magadról képet, és facebook társkeresőről összeszedek 10-20 csajt akiknél lenne esélyed. Rájuk írsz, randiztok, összejöttök, és probléma megoldva. Jó nőd nem lesz, de barátnőd lehetne. De ilyen hozzáálással még az se lesz.

2023. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/590 anonim ***** válasza:
97%
Az a durva, hogy én eddig cs a rosszabbul kinézet férfiakban csalódtam.
2023. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/590 anonim ***** válasza:
95%

103 így van és te egy vagy közülük. :)

Addig amíg képtelen vagy más véleményét tiszteletben tartani, nem kell picsogni, ha szarba sem vesznek. Te ennyit érdemelsz, köszönd magadnak és az ocsmány belsődnek.

2023. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!