Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem Brad Pitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem Brad Pitt kinézettel születik nem kap jó nőt akkor a nők miért arról papolnak, hogy nekik nem a külső hanem a belső számít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 19:49
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/590 A kérdező kommentje:

#87


Hisztizni ti szoktatok, én tényekkel jövök.


#86


Brad Pitt egytökéletes férfi, genetikai csoda, női kedvenc pénz nélkül is.

2023. jan. 14. 00:59
 82/590 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem például Eddie Redmayne mindig is jobban bejött, de persze megértem, hogy te miért vonzódsz Pitt-hez, megvan a maga sármja.
2023. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/590 A kérdező kommentje:

#89


Nem vonzódok hozzá, nem vagyok meleg, viszont akit belinkeltél össze se lehet hasonlítani Brad Pitt-el

2023. jan. 14. 01:03
 84/590 anonim ***** válasza:
98%

Nem linkeltem be senkit (tudod, hogy mit jelent a link? :D), csak megemlítettem.

Ízlések és pofonok, ugyebár.

2023. jan. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/590 anonim ***** válasza:
97%

Csajok, ne etessétek, direkt provokál. Azért csinálja, hogy felidegesítse a női kommentelőket és mert mindig jönnek a kommentek a kérdéseire.

Gondoljatok bele milyen foshadék élete lehet, ha péntek este ezzel szórakoztatja magát. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy egy tini trollkodik itt, annak idején mi is szórakoztunk haverokkal a régi chatponthu oldalon. Csak voltunk ugyebár kb 16-17 évesek. Ha ez a helyzet áll fönn a kérdező esetében, akkor majd kinövi. Ha felnőttként tolja fullban a kretént, akkor viszont nagyon is sajnálatra méltó, hogy ennél jobb programja nem akadt.

2023. jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/590 anonim ***** válasza:
97%

89:

Jaj, ő szerintem is nagyon cuki!: )

2023. jan. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/590 anonim ***** válasza:
98%

Apukám tudod te egyáltalán mit jelent az, hogy tény? És az, hogy érv? Nyilván nem, ezt mondjuk eddig is tudtuk. A tényeket nem hasraütésszerűen állapítjuk meg kényünk-kedvünk szerint attól függően, hogy éppen mi a véleményünk az adott témáról. Menj vissza az iskolapadba inkább, mert jelen állás szerint még egy óvodás is agyiszintjét sem éred el.

Brad Pittet meg nyugodtan cummantsd le, ha ennyire rá vagy izgulva, nekem személy szerint nem jön be. Nagyon nem. Nem, nem rossz pasi nyilván, van szemem, de tudod létezik olyan, hogy ÍZLÉS. Na, minden embernek megvan a saját maga ízlése, az enyémbe nem tartozik bele Brad Pitt felszopkodása.

2023. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/590 A kérdező kommentje:

#92


Megszóltalt a dagadt nő éjjel 1-kor, hogy ki mit mikor ír ki

2023. jan. 14. 01:10
 89/590 A kérdező kommentje:

#94


Persze hát valaki a legfinomabb marha steaket eszi (Brad Pitt) , valaki meg a füvet legeli le az ól mellett mert azt szereti. Csak ez nem objektív vélemény.

2023. jan. 14. 01:12
 90/590 anonim ***** válasza:
96%
Te dagadtozol másokat, ráadásul ismeretlen embereket, miközben egy elhízott disznó vagy alaphangon +20 kilóval??😆 Jaj de egyszerű egy teremtés vagy te. Nagyon gyengén megy ez a provokálás neked, még ehhez is béna vagy. 🥺
2023. jan. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!