Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem Brad Pitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem Brad Pitt kinézettel születik nem kap jó nőt akkor a nők miért arról papolnak, hogy nekik nem a külső hanem a belső számít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 19:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/590 anonim ***** válasza:
96%

65.


Úgy releváns hogy a nők többsége normális és törődik a partnerével. Ott az aranyásók vannak mint szűkebb réteg, férfiak között meg az ilyen incel férgek. Mindenhol van trash.

2023. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/590 anonim ***** válasza:
95%

Édesanyád lehet arra volt való, de nem ebből kellene kiindulni.

És te papolsz a belső értékeidről? Neked olyan NINCS. Az összes eddigi kérdésed és kommented ezt tökéletesen alá is támasztja. Nem vagy több egy gusztustalan, nőgyűlölő kisfiúnál.

Te még arra sem vagy jó, hogy egyetlen nőnek is gyereket csinálj vagy egyetlen nő is használjon, ez van. Törődj bele. :)

2023. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/590 anonim ***** válasza:
97%
Fú, ha krva jóképű milliárdos lennél se kellenél.
2023. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/590 anonim ***** válasza:
98%

Álmodban maximum. Neked olyan visszataszító, undorító és rohadt belsőd van, hogy nincs az a pénz, amivel ezt kompenzálni tudnád. Nekem legalábbis biztos nem és pont leszarom, hogy mit gondolsz. Annyit sem érsz, hogy eléd köpjek. 🤷🏻‍♀️

Az én férjem legalább nem tekint sem alsóbbrendűnek, sem lábtörlőnek, neki ugyanis veled ellentétben valóban értékes a belsője. Igen bizony, annak ellenére is, hogy “csak” egy raktáros, véletlenül sem pénzeszsák, messze nem izmos, van egy kis pocakja, plusz én diplomával majdnem 2x annyit keresek, mint ő. Tudjuk, tudjuk ilyen nem létezik. Számomra akkor is ő a leghelyesebb és legértékesebb férfi. Olyasvalaki amilyen te a büdös életben nem leszel. Ha újraszületnél sem. 😘

2023. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/590 anonim ***** válasza:
97%
Én tényleg nem értem ha ilyeneket gondolsz a nőkről, akkor miért hisztizel hogy nincs barátnőd? 😂 Wtf
2023. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/590 A kérdező kommentje:

#71


De te nem nézel ki jól, tehát irreleváns hogy mit akarsz tőlem meg mit nem

2023. jan. 13. 23:55
 67/590 anonim ***** válasza:
97%

Mert egyszerű, mint a faék szegénykém. Láthatóan mentális problémái vannak, ilyen torz és ködös világképpel mondjuk nem csodálom. Ahelyett, hogy majd mindennap itt vergődik, elmehetne dilidokihoz. Bár szerintem az ő esete már a tipikus menthetetlen. És az ilyen teljesen komolyan csodálkozik, hogy nincs nője. Sőt mondok jobbat, fel sem merül benne a gondolata, hogy a hányadék és nem létező belső “értékei” az oka mindennek. Neeem. Ő elhiszi, hogy az egyetlen akadály a külsője, félelmetes.

Ahelyett, hogy itt rontod a levegőt igazán elmehetnél edzeni 170/100 vagy 110 vagy tudja tököm, ugyanis elég szépen el vagy hízva, de neki még így is a vékony nő kellene és akkor ő papol felszínességről. Szerencsétlen..

2023. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/590 anonim ***** válasza:
97%
73 És te ugyan honnét tudod én hogy nézek ki, te csökött agyú? :D Talán átlátsz a monitoron? Taníts mester. Nyugodtan elhiheted, hogy a lábam nyomát sem csókolhatnád meg.😘
2023. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/590 A kérdező kommentje:

#75


Tudom, és te is tudod. A válaszoddal meg csak megerősítetted.


Nem felelsz meg nekem, nem érdekelsz, ne próbálkozz.

2023. jan. 14. 00:02
 70/590 anonim ***** válasza:
98%

Ki próbálkozik hülyegyerek?😂 Ha az utolsó férfi lennél a földön sem érnék hozzád még bottal sem és ehhez nem kell lássalak, elég ez a sok szenny, amit itt összehordtál, egy 0 vagy emberileg. Soha nem is kapnál meg, ahhoz te túlságosan kevés vagy. Nekem nincsenek önértékelési sem önbizalom problémáim, tisztában vagyok az adottságaimmal, semmit nem nyom a latba, hogy egy szellemileg visszamaradott hisztis kisfiú mit gondol a külsőmről anélkül, hogy egyáltalán látott volna :D

Tudod annak ellenére, hogy folyamatosan nyafogsz, mint egy kislány, hogy nem számít a nőknek a belső, nagyon is számít és a te nem létező belső értékeidet semmilyen külső nem tudja kompenzálni.


Keress magadnak inkább egy incelt, hisz ők olyan tökéletesek, máris megmentették minket magadtól plusz egy hozzád hasonlótól.

2023. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!