Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem Brad Pitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem Brad Pitt kinézettel születik nem kap jó nőt akkor a nők miért arról papolnak, hogy nekik nem a külső hanem a belső számít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 19:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/590 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy, és hány kapcsolatod volt, ha volt már?
2023. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/590 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, én már sajnállak téged, komolyan. Nem gondolkodtál már terápián?
2023. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/590 anonim ***** válasza:
93%

46 Figyelj már te megkeseredett szerencsétlen, ne te akard már el eldönteni, hogy kinek mi számít, oksi? Hát a pofám leszakad esküszöm. :D Felőlem földhöz is verheted magad, elég utcára menni illetve egy kicsit szétnézni a világban és máris rád van cáfolva.

Kérlek magyarázd már el akkor, hogy miért van az ismerősi, baráti, rokoni körünkben az teljesen átlagos srácoknak normális barátnőjük? És miért van még az előnytelenebb külsejűbb férfiaknak is párjuk? Feleségük, gyerekük? Nem, kibszottul nem pénzeszsák egyik se. Melóhelyen is a kollégáim többsége átlagos kinézetű nő es férfi és mindegyik kapcsolatban él. De persze tudjuk, ez is mind kamu meg a kivétel. Hagyjuk már de tényleg.

Te annyira éjsötét vagy, hogy az már menthetetlen.

Tudod mit:

2023. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/590 anonim ***** válasza:
93%

Szóval tudod mit, ilyet én is tudok: minden férfinek CSAK a külső számít! Igen, mindegyiknek! Bizony, neked is! Az a lényeg, hogy jól nézzen ki, kerek legyen a segge meg nagy melle. Csak az ilyen nők élnek párkapcsolatban. Az átlagos nők mind szűzen halnak meg, mert a csúnya gonosz felszínes férfiak feléjük sem néznek.

Pipa. Most már higgadj le és kezeltesd magad.

2023. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/590 A kérdező kommentje:

#54


Azért mert te kavarod azt, hogy van egy átlagos férfi ismerősöd neki meg van egy kövér vagy átlagaluli nője, nem ami neki járna.

2023. jan. 13. 22:58
 56/590 A kérdező kommentje:

#55


Ez így van, csak mi nem hazudunk róla, a külső a fontos aztán a belső.

Ez öngól!!!!


Ti regéltek arról, hogy a belső a fontos, pedig a külső és/vagy a pénz csak utána jön a belső. Hazugok a nők

2023. jan. 13. 22:59
 57/590 A kérdező kommentje:

#53


Milyen terápia? Talán átalakítják a génjeimet és Brad Pitté változtatnak?

Esetleg átutalnak pár 100 milliót a számlámra?


Vagy arra kéne pszichológus, hogy elfogadjam a nők hazugságait?

2023. jan. 13. 23:01
 58/590 anonim ***** válasza:
98%
Nekem volt/van jelenleg is olyan barátság extrákkal kapcsolatom, ahol a nő konkrétan felkínálta, hogy megveszi nekem az óvszert, ne mindig én költsek rá, mert látta hogy milyen drága. Sőt, busszal érkeztem minden találkára. Szóval szerintem csak a kérdező fatökű, de ezzel nem mondtam újat.
2023. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/590 anonim ***** válasza:
98%

Ahh szóval mostmár az ismerőseimet, barátaimat és kollégáimat is ismered? Értem, tiszta sor. Te vagy a tökéletes mindenttudó, igazi megtiszteltetés, hogy tanítasz minket. 🤦🏻‍♀️😂 Fájdalmasan egyszerű vagy. Már megint “ami járna”. Esetleg AKI, ugyanis személyről beszélünk és nem tárgyakról. Hogy gondolhatja bárki is azt, hogy értékes a belsője, amikor folyamatosan tárgyként beszél más érzi emberekről? Gusztustalan vagy, lehetne neked bármilyen külsőd, mivel igen is számít a belső, értelmes nő egy percig nem maradna meg melletted.

Kismilliószor és kismillióan leírták már itt is és más kérdéseknél is, hogy természetesen számít a külső, egy büdös szóval nem mondtuk, hogy nem, úgyhogy talan ne nevezz másokat folyamatosan hazugnak a saját elmebajod miatt. És mindemellett számít a belső is. Hiába nézel ki jól, ha belülről 0 vagy.

Öngólt meg te rugdosol folyamatosan magadnak, csak túl ostoba vagy ahhoz, hogy észrevedd. Te döngeted itt a mellkasod, hogy bizony ti büszkén vállaljátok, hogy felszínesek vagytok, aztán meg a seggeteket földhöz verve ajvékoltok, ha a nőknek is számít hogy néz ki a másik. Pfff, ha a hülyeség fájna.

2023. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/590 anonim ***** válasza:
97%
Jól van, két incel egymásra talált, na menjetek szobára, aztán nyaljátok körbe egymás seggét, problem solved. Itt nyafogtok, mint valami két éves, hogy nektek “nem jár” nő, miközben Kínából is látni mekkora hímsoviniszta férgek vagytok, akik minden nőt elítélnek és minden nőt egy kalap alá vesznek. Hat akkor minek nektek nő, hm? Ha ennyire rosszak vagyunk. Dugjátok meg egymást, aztan legalább szaporodni sem szaporodik a beteg fajtàtok.
2023. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!