Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem Brad Pitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem Brad Pitt kinézettel születik nem kap jó nőt akkor a nők miért arról papolnak, hogy nekik nem a külső hanem a belső számít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 19:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/590 anonim ***** válasza:
98%
Szexistaként meglep, hogy egy nőnek se kellesz? :D
2023. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/590 A kérdező kommentje:

#77


Nem vagyok kisfiú 30 felett szerintem. Továbbra is állítom és minden válaszoddal alátámasztod, hogy nem vagy nekem megfelelő nő külsőleg, így nem érdekelsz!

2023. jan. 14. 00:14
 73/590 anonim ***** válasza:
98%

Továbbra is leszarom, hogy mit gondolsz látatlanul és mit nem. Én tudom hogy nézek ki, te meg nem, történet vége.

Amúgy te milyen drogon vagy épp rajta? Csak mert erősen hallucinálsz. A lőtéri döglött kutya nem akart neked sem tetszeni, sem semmi mást, ne képzelődj. Első perctől megmondtam, hogy gusztustalan vagy, akarna a halál tőled bármit is. Hisz épp emiatt vergődsz itt mindennap, mert a kutyának sem kellesz. 😀 Nagyon fordítva ülsz a lovon.

Abba meg inkább ne menjünk bele, hogy te mit tamasztasz alá minden egyes kommenteddel és szánalmas hisztiddel. 30 fölött ilyen sötétnek lenni nem kis teljesítmény.

2023. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/590 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező te be vagy szívva amúgy? Mit ismételgeted, hogy ne próbálkozzon a 77-es meg nem neked nem jön be külsőre stb, miközben az ég világon SENKI nem beszélt mér csak hasonlóról sem.

By the way az nagyon cuki, hogy te közlöd, hogy külsőre nem jön be a kommentelő, miközben halvány lila fingod sincs róla, hogy néz ki.😆 De neked azért nem jön be és akkor te nem vagy felszínes. Végülis.. csak látatlanban ítéled meg mások külsejét. Te is tipikus az a pasi vagy, aki szerint neki járna ugyebár egy fullos nő, miközben ő maga egy elhízott, hímsoviniszta, primitív tuskó. Szép.

2023. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/590 A kérdező kommentje:

#81


Már kifejtettem , a nő hazudik, a férfi őszinte.

2023. jan. 14. 00:34
 76/590 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez zseniális. XD

Aztán ezek a fiúk állítják, hogy ők kedvesek, rendesek és bármilyen nő örülhetne a társaságukra. Persze, mert minden vágya egy nőnek egy szexista hisztérika, aki állandóan szidná és semmibe venné. XD

2023. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/590 anonim ***** válasza:
97%

Mit fejtettél és főleg hol?! Az neked a kifejtés, hogy nagy duzzogva általános érvényű igazságként kikiáltod a saját agymenéseidet? Segítek, mert látom az általánost sem sikerült kijárni: az NEM érvelés, hogy “mert én azt mondtam és akkor úgyis van”. :D Ezt mondjuk szerintem egy ovis is tudja.

Mi is kifejtettük: eleve nincs olyan, hogy “a nők” és a “férfiak”. Nem egy homogén masszáról beszélünk, hanem különböző beállítottságú emberekről, akiknek különböző ízlésük, önálló gondolataik, szabad akaratuk van. Az, hogy te 30 fölött vagy és vélhetően az életben nem volt még senkid, az kizárólag téged minősít, bár a belsőd mindent megmagyaráz. Ha mindneki szembejön veled az autópályán, akkor bizony te vagy az, aki szembemegy a forgalommal.

Ilyen kifejtéseket bárki ide tud böfögni, tessék: a férfi hazudik, a nő őszinte. Nagyon szívesen.


Egyébként sokszor meg lett már kérdezve, meglepő módon egyszer sem sikerült még válaszolni: mi a búbánatnak siránkozol itt minden áldott nap, hogy neked nem jut nő, ha ennyire lenézed őket, hm? Ha szerinted ilyen felszínesek és hazugok vagyunk, akkor miért is vergődsz nő után? 🤦🏻‍♀️

2023. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/590 A kérdező kommentje:

Amit én mondok az úgy van, ez nem vélemény hanem tény. Mint ahogy én itt elmondtam, hogy 1+1=2 de ti bizonygatjátok, hogy az 3. De sose lesz annyi.


Nekem van igazam

2023. jan. 14. 00:46
 79/590 anonim ***** válasza:
97%
Az inceleknek miért van ekkora Brad Pitt fétise? Állandóan vele példáloznak, komolyan, többet emlegetik, mint a színész rajongói. XD
2023. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/590 anonim ***** válasza:
98%

Figyelitek az isten komplexus csávót?🤣 Könnyesre röhögtem már magam. Ennél még egy 10 éves kisgyerek is okosabb, na meg mérföldekkel jobban is érvel. Talán oviban volt utoljára menő az az érvelésnek csúfolt, valójában hiszti, hogy “az úgy van, mert én azt mondtam”. :D

Ennyi ésszel a büdös életben nem lesz igazad semmiben, efelől kétséged ne legyen.

2023. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!