Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők miért csak a jóképű pasikat akarják manapság, miért lett normális, hogy átlagos férfiak csak csúnya és/vagy dagadt nőt kapnak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felmerül ez, hogy egy átlagos férfi miért nem éri be egy csúnyácska vagy kövér nővel, stb.


De miért érné be? Átlagos férfinek legalább átlagos nő járna nem?


2023. jan. 17. 16:34
 91/131 anonim ***** válasza:
62%

#89 dagikám, honnan tudod milyen vagyok?

És még mindig férjem, nem lovagom 🤷 De megnézném ahogy eléállsz kisgbömböc :D

2023. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/131 anonim ***** válasza:
Kezdünk átmenni komédiába😂.
2023. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/131 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező te olyan Orbán Viktor fazonú vagy ugye?
2023. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/131 anonim ***** válasza:
73%

#94 mint írtam, olasz. Itt ez rendes férfimagasságnak számít. Egyébként a nagyon fiatalok már sokkal magasabbak, egyre magasabbak itt is, mint mindenhol. Egyébként Toszkána, nem itt a legalacsonyabbak az olaszok.

Ha egyszerű és buta lennék, most egy te féle elmaradott hímsoviniszta, ocsmány, dagadt törpének kavargatnám a paprikás krumplit, de szerencsére nem vagyok az 😉

2023. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/131 anonim ***** válasza:
72%

Döngeted itt a mellkasod, hogy te mekkora isten király vagy, te ennyit keresel, te annyi ember fölött állsz, te így megversz bárkit, közben meg egy elhízott, hímsoviniszta rinyapina vagy, aki életének minden szánalmas napját itt tengeti és nyavalyog nő után, mert bármekkora menőnek képzeli magát, egy értelmes nőt nem tud összeszedni, hisz az undorító belsője és elhízott külseje a kutyának se kell. Sad story. :(

Elhiszem, hogy ennyire fáj és csípi a kis szemedet, hogy bizony egyetlen nőnek sem parancsolhatsz a MAGÁNÉLETÉBEN, ugyanis mind szabad emberek vagyunk szabad akarattal. Akkor is, ha neked ez nem tetszik.

Az meg a lőtéri döglött kutyát nem érdekli, hogy miket kamuzol itt össze, felőlem azt is állíthatnád, hogy te vagy az atyauristen, attól még pontosan ugyanolyan undorító féreg vagy.🤷🏻‍♀️

2023. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/131 anonim ***** válasza:

“Majd amikor eljutsz odáig, hogy több mint 50 embernek te mondod meg mikor kel fel a nap és mikor nyugszik akkor szólalj meg addig ne.“


Megvolt, thanks. Még az egyetemi mester kezdetén.

2023. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 A kérdező kommentje:

#97


Honnan tudhatná egy csinos nő milyen a belsőm ha esélyt se ad?

2023. jan. 19. 19:56
 98/131 A kérdező kommentje:

#99


Még egyszer elmondom, az, hogy valaki műszakvezető egy gyárban/50+ diák van "alatta"/közmunkásokat irányít stb. "kamu főnöki" állások nem érdekelnek.


Te sose voltál és sose leszel olyan magas szinten ahol én vagyok.

2023. jan. 19. 19:59
 99/131 anonim ***** válasza:
62%
Még egyszer elmondom én is: 50 ember főnökének lenni valami vidéki bútorlap gyártó műhelyben kb. olyan magas szint mint amilyen magas te vagy a 170 centiddel.
2023. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 anonim ***** válasza:
84%
Annyira szánalmas, hogy te attól képzeled magad nagymenőnek, hogy ideböfögted x ember felett állsz a munkában. Kérdezem én: És ki nem szarja le? De őszintén, már ha egyáltalán igaz, mert hazudozni nagyon könnyű anonim fórumon. Azt hiszed, hogy te ettől valaki leszel? El kell keserítselek, attól még ugyanúgy egy undorító belsejű, másokat megvető, előítéletes szardarab vagy. Tudod attól, hogy a szart selyempapírba csomagoljuk és dicsérjük, még ugyanúgy szar marad. Ez nálad jobban senkire nem illik. Lehetsz te a munkában bárki, az életben egy nulla vagy, emberileg egy nulla vagy, ezt tökéletesen bizonyítja a mindennapi gusztustalan fröcsögésed es szánalmas siránkozásod, amiért nem “kapsz” nőt. Mert ennyit érsz. Érdekes a környezetemben rengeteg átlagos, sőt kifejezetten csúnyácska férfinak van barátnője/felesége, neked meg az állítólagos “jó belsőddel”, milliós fizuddal és átlagos külsőddel sem sikerül. Lehet el kene gondolkodni, hogy bizony BENNED van a hiba, Mr.Énvagyokakirály főnök uraság. 😆
2023. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!