Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők miért csak a jóképű pasikat akarják manapság, miért lett normális, hogy átlagos férfiak csak csúnya és/vagy dagadt nőt kapnak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felmerül ez, hogy egy átlagos férfi miért nem éri be egy csúnyácska vagy kövér nővel, stb.


De miért érné be? Átlagos férfinek legalább átlagos nő járna nem?


2023. jan. 17. 16:34
 81/131 A kérdező kommentje:

#78


Régen azért tették mert erre volt való egy nő, ma meg akkor teszik ha tele van a pénztárca akár a 70 éves dagadt férfinál. Na igen, ilyen téren sokat fejlődtek a nők.

2023. jan. 19. 18:58
 82/131 anonim ***** válasza:
69%

"Főleg mikor kettőbe hajtja a 185 centis mihaszna gizda lovagodat."


Az én pasimat megpróbálhatod kettőbe hajtani a gondolod, szívesen csinálok képeket is ide. :D

2023. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 A kérdező kommentje:

#79


Magamfajták? Aki jelenleg 50+ ember felett dönt? Köztük 10+ női beosztott?


Régen is vezető lettem volna csak akkor keményebb kézzel fogtam volna a gyeplőt, ma is vezető vagyok csak most már a modern világ elvei szerint kell működni.

2023. jan. 19. 19:01
 84/131 anonim ***** válasza:
70%

81


Te meg a mai világban még erre sem vagy való. Kb semmire.

2023. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 anonim ***** válasza:
79%

#80 A 170 centis alacsonyságodhoz a 70 kiló lenne megfelelő, nem a 80-85, ne viccelj már 🤦 (amúgy ha le tudnád dobni pár hónap alatt, miért nem teszed? :D)

Én meg nem 155-160 centi vagyok (honnan veszed amúgy?) hanem 175. Ennélfogva alacsony egy 170 centis, főleg ha könnyebb átlépni mint megkerülni, ez optikailag még tovább rontja a helyzetet :D

Nem lovagom van hanem férjem, aki 183, tehát tökéletes hozzám.

Megnézném ahogy te, kis Gömbvillámka, összehajtogatod 🤡

2023. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/131 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, régen azért volt mindenkinek párja azon túl, hogy társadalmi kényszer volt a párba állás, mert az olyanok mint te elfogadták a szintjüknek megfelelő nőket. Vagy te hogy gondolod, régen minden nő modell kinézetű volt és ezért járt a te fajtádnak a rossz természeteddel, a csúnyaságoddal is szép nő? Nem! Azért mert elfogadtátok azt aki hozzátok illik, szegény nők meg szenvedték a mocskos természeteteket egy életen át. Tehát ha párt akarsz most is muszáj lenne elfogadnod azt aki hozzád illik ahogy régen is kénytelen lettél volna.
2023. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/131 anonim ***** válasza:
62%

"Magamfajták? Aki jelenleg 50+ ember felett dönt? Köztük 10+ női beosztott?"


Nem akarlak letörni de 50 ember az kb. a Laci Bácsi Kis Műhelye című történet. "Turkálóból vettem az öltönyöm amit a hasamnál nem tudok begombolni", nagyjából ez vagy te.

2023. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/131 anonim ***** válasza:
74%

"Na igen, ilyen téren sokat fejlődtek a nők."


Arra gondolsz hogy már nem tűrik meg a posvány férgek vonaglását magukon? Végre valami értelmeset is kinyögtél. Igaz jó sokat kellett rá várni. Ideje akkor a te fajtádnak is felzárkózni, és valami fejlődés félét mutatni.

2023. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/131 A kérdező kommentje:

#87


Igen, igen hogyne Laci bácsi kis műhelye. Meséld már el te mit dolgozol és milyen pozicióban? Esetleg egy nagy multinál több ezer fővel ahol te vagy a 888ik szalagmunkás és akkor már nagynak gondolod magad?


Majd amikor eljutsz odáig, hogy több mint 50 embernek te mondod meg mikor kel fel a nap és mikor nyugszik akkor szólalj meg addig ne. Ja és az, hogy egy nagyobb gyárban mondjuk műszakvezető vagy és dolgozik alattad pár szalagmunkás rabszolga attól ne érezd magad főnöknek. Én nem ilyen szinten mozgok.

2023. jan. 19. 19:27
 90/131 anonim ***** válasza:
79%
Azt mondja kirúgja a lábát😂. Bocs, nem nekem írtad de ezen most jót nevettem. Előbb borulnál fel és gurulnál odébb.
2023. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!