Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők miért csak a jóképű pasikat akarják manapság, miért lett normális, hogy átlagos férfiak csak csúnya és/vagy dagadt nőt kapnak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felmerül ez, hogy egy átlagos férfi miért nem éri be egy csúnyácska vagy kövér nővel, stb.


De miért érné be? Átlagos férfinek legalább átlagos nő járna nem?


2023. jan. 17. 16:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 anonim ***** válasza:
58%

50-es, magyar viszonylatban ez a fizetés nagyon is jó. Amúgy tévedsz, az én fizetésem is milla feletti, de én 20 éve külföldön élek, úgyhogy ez nem releváns.

De még mindig nem értem, hogy miért a nő kinézete olyan fontos? Többre nincs igényed? Én sokkal jobban örülök egy pasinak, akivel jókat lehet beszélgetni vagy jól érzem magam vele, mint egy 10/10-es bmw-s macsónak. Az én páromnak még jogsija sincs, de kit érdekel.

2023. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/131 A kérdező kommentje:

#51


Mert a szexuális vágy miatt kell nő szinte minden férfinak vagy családalapítás miatt amúgy mi másért? Egy férfival jobb barátságot tud ápolni egy férfi mint egy nővel. A nők a vágyak kielegítésére kellenek, az már nyilván egy bónusz ha mellette mondjuk olyan személyisége van a nőnek amivel jól kijön a férfi és így jó kapcsolatuk van.


Nyilván van többre is igényem de az első a külső mivel a szexuális vonzódáshoz az kell. Ha már ezen felül még jó belsővel is rendelkezik az persze csak plusz de ilyet nem várnék el mivel aki jól néz ki és még jó belseje is van az ritka, illetve a top 0.01% férfi csak az érdeklődési köre

2023. jan. 18. 17:40
 53/131 anonim ***** válasza:
42%
Ritka undorító egy ember vagy te. Normális férfi (nem olyan, mint te) nem csak egy dugható lyukat lát a nőben és rohadtul nem tárgyként tekint rájuk, akik kizárólag az ő szexuális vágyainak kielégítésére való. És csodálkozol, hogy ilyen ocsmány személyiséggel a kutyának nem kellesz. Mintha a hozzád hasonló tahó pasik bármi másra is jók lennének a szexen kívül. Azt se tudod már hogyan szopkod fel a kis pajtársaidat, csak akkor nem értem, ha ennyire jobbnak képzeled a férfiakat és ennyire lenézed a nőket, akkor mi a fszt sírsz itt állandóan? Dugd seggbe az egyik férfi társad, aztán dugulj végre el.
2023. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 A kérdező kommentje:

#53


Nem vagyok meleg, így nem vonzanak a férfiak.


El kell keserítselek, minden férfi csak egy lyukat lát egy nőben amikor előszőr rá néz, maximum utána mikor megkapta azt a lukat és jól el vannak akkor már többről van szó.


Nyilván van kivétel mint mindenben, de nem az a mérvadó. Egy férfi ha meglát egy csinos nőt, nem azon gondolkozik, hogy jajj vajon milyen jó beszélgetőpartner, stb. hanem, hogy megakarja dugni

2023. jan. 18. 18:24
 55/131 anonim ***** válasza:
74%
Én is el kell keserítselek, egyáltalán nem minden férfi ekkora tahó ösztönlény, hogy nem lát tovább a szexnél és minden más csak utána jön. Az is fontos, de egy kapcsolat bőven többről szól, mint a dugás, csak a szex nem fog senkit összetartani egy életen át. Egy kapcsolat ennél sokkal többről szól, de akinek ezt magyarázni kell, abba kár a szó.
2023. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 A kérdező kommentje:

#55


Nem érted talán amit írtam? Egyetértek, hogy a kapcsolat többről szól, de az elején amikor egy férfi ránéz egy nőre akkor egy lyukat lát benne.

2023. jan. 18. 18:34
 57/131 anonim ***** válasza:
74%

Te sem érted? Ne nyilatkozz más férfiak nevében, mert nem mindenki ekkora sutyerák.🤷🏻‍♀️

Ráadásként épp elégszer fejtetted ki, hogy számodra csak szexre és szülésre “használható” egy nő, fogalmad sincs miről szól egy kapcsolat vagy mi az az őszinte szeretet. Te csak a fszoddal tudsz gondolkodni.

2023. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 A kérdező kommentje:

#57


De nyilatkozok mivel ezek tények. Te a kivételről beszélsz, de a férfiak 90%-a a nőben ezt látja.


Arról is nyilatkozhatok, hogy a férfiak többsége nem barbibabázik gyerek korában, nekem ronthatsz, hogy nem mindegyik ilyen és ne nyilatkozzak a nevükben de attól ez a tényszerű igazság.

2023. jan. 18. 19:04
 59/131 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, beléd tényleg kár a szó.
2023. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/131 anonim ***** válasza:
58%
Még egyszer: attól, mert SZERINTED valami úgy van, ahogy mondod és éppenséggel passzol a beteg világnézetedbe, nem lesz tény. Szívesen.
2023. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!