Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők miért csak a jóképű pasikat akarják manapság, miért lett normális, hogy átlagos férfiak csak csúnya és/vagy dagadt nőt kapnak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felmerül ez, hogy egy átlagos férfi miért nem éri be egy csúnyácska vagy kövér nővel, stb.


De miért érné be? Átlagos férfinek legalább átlagos nő járna nem?


2023. jan. 17. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 A kérdező kommentje:

#40


Én ennél sokkal többet tudok nyújtani. Pont ezen a lényeg. De gratulálok, szép öngól.

2023. jan. 17. 20:27
 42/131 anonim ***** válasza:
72%
Itt tudsz pofázni névtelenül, meg rajoskodni a fizetéseddel, de önerőből egy nőt nem tudtál megszerezni te retardált. Ezen gondolkodjál el.
2023. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 anonim ***** válasza:
58%
Mondom, ennyit SE!!!! Ezenkívül mást SEM a sörhasadon kívül. Az meg a fszt se érdekli. Amit idehánysz a körülményeidről, minden csak fantazmagória. Csak szeretnéd, ha így élhetnél. Ha így élnél, már rég lógnának rajtad a pénzért mindenre kapható számító libák. És nem lenne időd sem telehányni fszságokkal a gyakorit állandóan.
2023. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
63%

"Nem vágyok már prostikra, volt elég. Most már rendes nőt akarok kapni aki hétköznapokon is mellettem van ha úgy van kedvem."

Pfff!!! Mi az, hogy ha úgy van kedved? Egy ember nem egy tárgy! Nem akaszthatod fel a szögre ha éppen nincs hozzá kedved! Mégis kinek képzeled te magad? Nem körülötted forog a világ, bármilyen meglepő ez számodra! Neked nem azért nincs barátnőd, mert átlagos vagy, hanem te rohadsz belülről! Aki képes ilyen csúnyán, lealacsonyítóan beszélni egy másik emberről az rohadjon is meg egyedül!

2023. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:
74%
Én most is szép nőhöz megyek estére, aki akár Shrek csaja is lehetne ha nem lenne dagadt, törpe, meg szellemileg enyhén korlátozott. De hát sajna ez van, több marad így nekem.
2023. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező nem azért, de "milla fölött párszázezerrel" fizetésért elvileg olyan nőd lehetne, amilyet csak megkívánsz. Lehetsz akármilyen ronda is, az olyan nők, akiket te keresel (jól nézzen ki, azon kívül semmi más nem fontos) bőven ugranak az ilyenekre.

Ebből az következik, hogy nagyon defektesnek kell ahhoz lenned, ha csak pénzért tudsz nőt venni.

Ami a stílusodat illeti, ezen egyáltalán nem csodálkozom. Normális nőnek biztos nem kellenél, akármennyi pénzed van. Mondjuk normális nő nem is a pénzedet nézi, de amint látom, mást nem tudsz nyújtani.

2023. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 anonim ***** válasza:
75%

Az átlagos magyar férfi 176 cm. Te a 170 centivel bőven alatta vagy.

A súlyt nem tudom, az átlagos magyar férfi enyhén túlsúlyos, de te ezen bőven túl vagy a 30 kilós túlsúllyal, azaz a III. fokú elhízással (100 kg). Szóval semmilyen megközelítésből nem vagy átlagos.

A belsődet meg főleg ne firtassuk...

2023. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 anonim ***** válasza:
62%
Shrek ez nem igaz amiket itt össze tudsz hantázni. Nem fog soha egy vonzó nő se szeretni. Magányosan fogod kilehelni a rothadt lelkedet.
2023. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 A kérdező kommentje:

#47


Erős vázizomzattal jó az ha 15-20 kg ami plusz és az is máshogy oszlik el így rajtam. Egyedül amit be kell ismernem, hogy van egy kis pocakom de az meg főként a sör miatt.

2023. jan. 18. 17:19
 50/131 A kérdező kommentje:

#46


Hát nem tudom te ezt miből gondolod, ebből is látszik, hogy kereshetsz 200-400 ezret és azt hiszed ez a millió feletti fizetés sok.


Azt is hozzátenném még, hogy pár éves BMW-m is van, igaz céges de ezt a nők nyilván nem tudják ha látják, de ez se segít ebben.


Nyilván ha felmennék valami puncs vagy hasonló oldalra és kiírnám, hogy havi 500 ezerért keresek barátnőt akkor ott akadna jelentkező de nem kvát keresek!!


Ahhoz meg, hogy az igazi profi barátnőfeelinges és veled élő golddiggert megkapd ahhoz nem elég ennyi pénz, legalább a 10xese kell

2023. jan. 18. 17:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!