Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van mostanában rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában rengeteg fiatal egy vagy többgyermekes anyuka a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

A napokban elkezdtem a facebook társkereső használatát, egyrészt kíváncsiságból, másrészt pedig mert jelenleg egyedülálló vagyok és egy ideig még korlátolt lehetőségem lesz az irl közösségi életre. Plusz volt már jó tapasztalatom társkeresőkkel.

Azt vettem észre, hogy rengeteg olyan lány van fent a korosztályomból (20-25 év, de belefutottam már néhány 20 alattiba is) aki már anyuka, sok esetben több gyerekkel (a rekord eddig egy 23 éves lány volt 3 gyerekkel). Az utóbbi napokban konkrétan 20-30 ajánlott lány közül legalább a háromnegyedének gyereke van, alig találok gyermekteleneket a huszonévesek között.

Alapvetően nem szúr szemet, hogyha valaki fiatalon szülő lesz. Mindenkinek szíve joga mikor vállal gyereket és én abszolút támogatom, hogyha stabil kapcsolatban vannak a párjukkal és úgy érzik készen állnak a gyerekvállalásra.

Viszont az, hogy ennyire fiatalon szingli anyukaként társkeresőn keresik a pótapát a gyereknek, számomra elég nagy felelőtlenséget sugall. Miért vállalnak gyereket a semmire, vagy ha bizonytalan a kapcsolatuk, ha nem biztos teljesen abban, hogy az apuka nem csak megcsinálja a gyereket, hanem fel is nevelik közösen? Harminc környékén, vagy afölött megértem, mert akkor már megvan az esély arra, hogy volt egy működő kapcsolat, időközben az évek során viszont kiderült, hogy nem működik és ez lett. Ez előfordul sok esetben, de "korrektebbnek" tartom, mert két korból adódóan általában "tapasztaltabb", érettebb ember között legalább volt alapja a gyermekvállalásnak és nem lehetett látni előre, hogy 2-3 év múlva már nem lesz meg a tűz. De egy 20-21 évesnél én nem látok túlzottan stabil alapot erre.



2023. jan. 20. 01:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
8: És nem lehet, hogy bár a profiljából kiderül, hogy van gyereke, az adott rovatba nem írta be?...
2023. jan. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy másban passzolnál velük?Egyetemisták vagy diplomások ők is? És a környékeden laknak vagy a sulid környékén?

Mert ha van, aki tetszene, ráírhatsz, hogy tisztázd a korát és a családi állapotát.

Különben simán lehet, hogy ahogy te a vizsgaidőszak miatt, ők is a GYED miatt amíg a babát néha meg kell szoptatni, vannak fenn a társkeresőn, és csak beszélgetni akarnak.

2023. jan. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
94%

"De ha nem akarnak gyereket, miért nem védekeznek?"

Mert sok férfi (és ezt férfiként mondom) egy felelőtlen, beképzelt pöts, a nő meg befolyásolható, és akaratgyenge. "Nem szeretem a kotont, mert alig érzek benne valamit." (Hát ha ez így van, akkor barátom, sürgősen keress fel egy neurológust, mert nagy bajok vannak.) "Nem szeretem, mert macera felhúzni." (Jah. Gyereket nevelni sokkal nagyobb macera.) "Majd vigyázok, eddig mindig sikerült." Meg hasonlók.

Aztán egyszer csak mégsem sikerül "vigyáznia". Lehet, hogy ezer d*gásból 999-szer ez bejön, aztán a következőnél meg terhesség lesz az eredménye. Sokan azt hiszik, hogy a "majd időben kihúzom" az egy elfogadható védekezés. "Mert XY is így csinálja, és soha nem lett belőle baj." Ja, igen. Én meg ismerek olyan embert, aki úgy stoppolt, hogy kiugrott mindig az autó elé. Éveken át csinálta, és soha nem lett baja tőle. Aztán egyszer egy autós nem tudott megállni, ő meg többszörös törésekkel mehetett a kórházba.

A megszakítás gyakorlatilag egy szerencsejáték, csak ezt sokan nem hajlandók beismerni, a gumiból meg sokan dominanciakérdést csinálnak, vagy... egyszerűen nyámnyilák.

2023. jan. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
28%

Nincs férfi aki megmaradna 20-30 évig.

Fiatalon jobb szülni nem 50 évesen még 10 évessel bajlódni.

2023. jan. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
83%
Te mirol beszelsz? En 30 evesen vallaltam, stabil kapcsolatbA, 10 ev hazassag utan megcsalt, elvaltunk. A gyerek osztalytasai szuleinek 70 szazaleka elvalt. Nem a lanyok felelotlenek, a parkapcsolatok nem tartosak mar. Mit itelkezel? A szatisztika szerint igen nagy eselyed van elvalni a gyereked anyjatol akar tetszik akar nem.
2023. jan. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
98%
Csak a nők tartanak ki a gyerek mellett. Pasik nem. Ezért is az anyapártiak a törvények.
2023. jan. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
10%
Azért van mert a legtöbb csinosabb kis k. Bulizni jár és felszínes is. A legjobb kinézetű pasikkal dugnak. Aztán ha becsuszik a gyerek jön a szívás egyedülálló anyaként. Egy iddeig még lázadnak hogy a pótapa is 10/10 es legyen, ha nem sikerül es kevés a pénz akkor már egy pocakos / szemüveges nyomorék pasas is jó lenne csak legyen pénze.
2023. jan. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mert "sikeres" párkapcsolatban vannak; társas magányban élnek egymás mellett a felek.
2023. jan. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
91%
Minden magára maradt kisgyerekes nő egy felelőtlen fszt is jelent, aki vígan éli világát, miután teleélvezett egy másik embert, majd lelépett. Ez a rengeteg nő akiket látsz, azok akik vállalták a felelősséget egy életen át.
2023. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
97%

A Facebook egy nagyon jó mesterséges intelligenciával dolgozik. Te írod, hogy be van állítva több preferencia. Először ezeknek megfelelően dobta fel a nőket. Csak te elég gyorsan elhasználtad a készletet. Az alapján, hogy kiket húztál jobbra-balra, az MI vagy az algoritmus belőtte, hogy mire van nagyobb érdeklődés. Valószínűleg több fiatal csinibabát lájkoltál. Feldobott próbaként csinibabát gyerekkel, te pedig bőszen nyitogatod az adatlapokat. Tehát az algoritmus továbbra is bodálja neked a gyerekes, fiatal csajokat, hisz a kattintások száma nagy. Azt az MI nem tudja, hogy te a csajoktól nem akarsz semmit, csak háborigni szeretnél, mint egy 72 éves falusi néni, hogy "ezek a mai fiatalok...".


Tudom, hogy azt szeretnéd olvasni, hogy ők mind jól megszívták, mert a menő alfahím felcsinálta és eldobta, ő meg felelőtlen és selejtes. De ez van.

Másrészt a gyerekvállalás ideje a 20-30 közötti időszakban van. Akkor is, ha anyagilag 30 felett lenne reális, és akkor is, ha orvosilag 50 éves nő is szülhet gyereket. Az meg nem annyira meglepő, hogy egy csinos, szép arcú, jó alakú 20 körüli csajnak nagyobb esélye volt teherbe esni, hisz te is őket nézegeted.

Annak meg "csupán" annyi az oka, hogy sok lesz az egyedülálló anya, hogy 30-50 éve még el is vette a férfi a nőt, és igyekeztek kitartani egymás mellett. Ma a pasik többsége egyáltalán nem vállalja a felelősséget, és könnyű szívvel dobja el a saját gyerekét is, ha jön egy új, készséges punci. Ma ez a trend: minél több nőt megdugni.

Ha a nők meg arra várnának, hogy találnak egy hűséges, megbízható, életen át mellette kitartó férfit, akkor 20 éven belül kihalna az emberiség. Maximum olyan van, aki ügyesen tud hazudni, vagy nincs elég önismerete, ezért maga is elhiszi, hogy ő ennél jobb ember. Többnyire pont ők lesznek a legnagyobb szemetek pár év múlva.

2023. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!