Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik online társkereső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik online társkereső a még párkapcsolatban élők számára?

Figyelt kérdés
A csúnya beszédet és ítélkezést hagyjuk ki ha lehet. Én lettem átverve, a férjem nem akar elköltözni, a gyerekekkel csak én foglalkozok, és még nincs felvállalva a válás a család és senki elött. Ezért az online párkeresést mellőzném. És fogalmam sincs merre mehetnék. Igazából a fiatalságomat eléggé elpazaroltam es keveset pasiztam, a férjem nem becsült meg soha, és szeretnék végre elkezdeni ismerkedni. Nyilvan nem azonnal hoznam haza és nem apukat keresek a gyerekeimnek stb... de fogalmam sincs hogyan lehet akár elvált férfiakat találni, ha az ember keveset mozdul ki, és online nem túl praktikus arccal névvel házasként virítani. (Fiatal vagyok még 30 alatt) normális válaszokat tanácsokat kérnék, üzeneteket nem kerek köszönöm.
2023. jan. 21. 23:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Online nélkül egy online oldalt ajánljunk? Oké. Beírod a keresőbe, hogy "társkereső".

Az első körben ki fog adni kb 300 találatot. Kedved és opcióid szerint válassz belőlük.

Csinálsz egy adatlapot, amiben kiírod hogy te bizony NEM szeretőt keresel, férjnél vagy és van 2 gyereked. Egyelőre nem szeretnél szexet, de azt igen, hogy valaki mellett nőnek érezd magad, és udvaroljon blabla stb. Garantálom, hogy az első félórában kapsz pár tucat farokképet, a másodikban Rikkárdó és a 8.C bombáz ajánlatokkal, végül pedig megtalál az összes nyomorult perverz. Lesz aki elküld anyukádba is, hogy baccni nem akarsz de azért udvaroljanak. 😅 Jah hogy ezt nem online kéne... akkor meg bármelyik közösségi téren (Blaha) elkezdesz mosolyogni és aki odajön annak elmondod mit szeretnél.

Jah hogy ez sem opció...?

Te tulajdonképpen mi a lóf@szt is akarsz?

Nem én vagyok a bunkó baszod. Te nem tudod melyik bolygón vagy.

2023. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!