Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők már csak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők már csak azt nézik párkereséskor, hogy mennyi pénzt tudnának kipréselni a pasiból?

Figyelt kérdés
Ugye az itteni nők szerint úgyis "csak" alap a minimum félmillós fizetés saját lakás és autó(persze egyik sem hitelre)....
2023. márc. 3. 11:40
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
62%

"Hol vannak azok a nők, akiknek ugyanekkora elvárásokkal NINCS párjuk és külső terén se kell nekik az 185 magas adonisz? Hol? Aki mutat ilyet, annak fizetek is érte!"


Egyébként én ismerek legalább egy tucat ilyet, de nem tudsz annyit fizetni, hogy kiadjam őket:D Meg ugyan nincsenek irreális elvárásaik, de a GYK-n vergődő, fröcsögő szerencsétenekre ők sem kíváncsiak.

2023. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
49%

Igen.

lapozhatunk?

2023. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
29%

Igen pontosan.


Pénzből élünk

2023. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes kérdés egyébként, mert infláció van ezerrel. Lassan szépen eljutunk a kommunista utópiába, hogy mindenki egyformán csóró (kivéve Kim Jong Orbánt). Szóval hajthatnak a csajok a pénzre, sokat nem érnek vele...:D
2023. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
76%

Meg néha 1-2 lelakott, túlsúlyos gyerekes anyuka, ő már megengedőbb, neki nem kell 185 magas sportos kreol metroszexuális álompasinak lenni, a diploma sem érdekli és jó neki a 200 nettó is. (legalábbis amíg rá nem jön, hogy te abból a pénzből szeretnél félretenni, nem a gyerekére költeni havi 50 ezret


Èn gyerekes anyakènt lèptem be a társkeresőre. Hidd el mègjobban szűrtem a pasikat. Már csak azèrt is hogy ne fogjak ki èrzelmi nullákat. Ès láss csodát lett párom akivel azóta egy család vagyunk. Ès magasabb mint 185 cm. Nagyon jól nèz ki. Ès nem netto 200 at keres.

Elèg fájdalmas lehet, hogy mèg egy lelakott nőnek is jut fèrfias fèrfi.

2023. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
17%

"Meg néha 1-2 lelakott, túlsúlyos gyerekes anyuka, ő már megengedőbb, neki nem kell 185 magas sportos kreol metroszexuális álompasinak lenni, a diploma sem érdekli és jó neki a 200 nettó is. (legalábbis amíg rá nem jön, hogy te abból a pénzből szeretnél félretenni, nem a gyerekére költeni havi 50 ezret"



Azért nem lennék büszke a helyedben arra , hogy más féritól várod el a gyerekeid pénzelését.. pénzeljen az aki teherbe rakott .

2023. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
34%

Anyukának nyilván nincs önálló keresete, nem kap a "teherbe rakótól" gyerektartást sem. Mi, gyerekes anyák kizárólag a fattyunk pénzelése céljából keresünk társat.

Szívesen.

2023. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
59%

26#

Igen igen...

Amíg èvekig egyedül neveltem addig is lehúztam idegen pasikat hogy el tudjam tartani. Olyan kis viccesek vagytok. Megvolt akkor is mindene a gyerekemnek, nem kellett hozzá egy fèrfi támogatása. Azok az anyák akiket ti lenèztek a legtöbb esetben egyedül nevelik a gyereket, jó esetben kapnak gyerektartást. Az èn esetemben ez kèrlek havi 10 ezer forint lenne. Ennyit szánna rá a drága apuka. De amilyen pènzlehúzós p.csa vagyok, lásd elengedtem neki, hogy nehogy miattam szegènyedjen le, ès a vègèn mèg ő is felregisztrál ès irogatja majd a milyen gonoszak a nők kèrdèseket🤣

2023. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
49%
28. Nem jött át az íronia bocs , ha annak szantad az elsőnek.
2023. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
39%

#19: "Nemtom feltűnt-e, de aki párkeresőn van fent, az pont nem ugyanaz a halmaz, amelyik a működő párkapcsolatokban van benne:D"


Nem tudom feltűnt-e, de én meg arra próbálok célozni, hogy a székfoglaló játék véget ért és már csak annak a székére lehet leülni, aki feláll róla, arra is éppen akkor, ha jókor vagy jó helyen és nem előznek meg. Mert viszont egyre több a játékos, aki le szeretne ülni és a székek száma maximum csökken annyival, amennyi tönkremegy, használhatatlanná válik vagy kihúzódik alólad és másik férfi segge alá csúszik vagy feladja a játékot és önként száll ki. És a keletkező új generáció már nem a te felnőtt, öreg testedre van tervezve, összeszakadna alattad és kizárnának a játékból, tehát csak a felnőtt székek közül válogathatsz, azon belül is csak a születési dátumod után nem több, mint 5 évvel gyártottak azok, amikre még jogosult vagy leülni. Ha öregebb leszel ez már kitolódhat 10 évre, de könnyebb akkor sem lesz a játék. A nagyon régi antik székek közül is választhatnál végszükségből, de azok meg mindent akarnak, csak azt nem, hogy rájuk ülj. Tehát a játékban nem használhatók, de elmondhatod magadról, hogy jutott neked is szék, ami mellett ácsoroghatsz.

2023. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!