Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők már csak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők már csak azt nézik párkereséskor, hogy mennyi pénzt tudnának kipréselni a pasiból?

Figyelt kérdés
Ugye az itteni nők szerint úgyis "csak" alap a minimum félmillós fizetés saját lakás és autó(persze egyik sem hitelre)....
2023. márc. 3. 11:40
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
13%

"Amíg nem vagy hajlandó észrevenni ezeket a nőket, addig nem is fogod megtalálni őket."


Megismétlem az ajánlatomat. Ha mutatsz nekem ilyeneket, fizetek neked érte.

2023. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
6%

#21: "Egyébként én ismerek legalább egy tucat ilyet, de nem tudsz annyit fizetni, hogy kiadjam őket:D Meg ugyan nincsenek irreális elvárásaik, de a GYK-n vergődő, fröcsögő szerencsétenekre ők sem kíváncsiak."


Nem kell kiadni őket, azzal semmire sem megyek, ha belinkelsz egy sor közösségi médiás adatlapot vagy felsorolsz neveket.


Engem adj ki nekik egyoldalúan, mintha egy rendőrségi tükör mögött zajlana a dolog. Ismerj meg, alkoss rólam megalapozott véleményt és ha ezek után van olyan ebben a körben, aki szívesen megismerne, akkor fizetek értelemszerűen. Ha egyiknek sem kellek, akkor ingyen dolgoztál, mint a nagyot mondó ingatlanos, aki el tudja adni annyiért amennyit ígér, aztán mégsem.

2023. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
31%

32, mert ha nem jössz be nekik, akkor hazudtam azzal, hogy ismerek olyanokat, akik csak annyit várnak el amit ők is elértek?

Ha te sikertelen vagy, akkor én hazug?:D

Az még nem jutott eszedbe, hogy nem azért vagy sikertelen, mert nincs saját ingatlanod, 2 drága autód meg milliós fizetésed, hanem mert emberileg nem vagy szimpatikus másoknak?

2023. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen totálisan így van ez.
2023. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
33%
Ki kérném az egyedülálló anyák nevében, hogy azt feltételezitek mindannyiunkról, hogy azért akarunk társat, hogy eltartassuk magunkat és a gyerekeket. Én megözvegyültem, nekem nincs gyerektartás, igaz van árvasági, na az se igazán sok, de nincs szükségem senki pénzére. Most is egyedül élek és meg van mindenünk, ami szükséges. Van hol laknunk, van mit ennünk, a számlák be vannak fizetve, olykor elmegyünk valami olcsóbb programra vagy összejövünk barátokkal, nem flancolunk. Nekem nem volt igényem soha étterembe kajálni, tudok én finomat főzni. No meg a wellness hétvége se hiányzik, meg hogy halomra vásárolgassak sok fölösleges ruhát, táskát, ékszert, stb. Szóval nem mindenki ilyen, ahogy néha általánosítanak egyesek!
2023. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
28%
33 éves nő vagyok, nem vékony, nem csinos! Ellenben, 500 ezres fizetéssel rendelkezem, saját lakásom is van, nem hitelre! Igen, ez az alap szint, és nem állnék le olyannal, akinek ez nincs! Nem akarok senkiből, semmit "kipréselni", de azt elvárom, hogy a közös programok RÁDESŐ részét, ki tudd fizetni! (Ugymint, mozi,wellnes,koncert stb)
2023. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 Sunshinedoll ***** válasza:
18%

Igen, pláne, hogy sok pasi az átlagkereset alatt van, biztos, hogy arra a rengeteg pénzére vágyunk.

Miért mindig olyanok sírnak a golddiggerekre, akiknek nincs is pénzük? Ti biztonságban vagytok, nyugi.

2023. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
49%
Sunshinedoll, ha neked olyan király életed van, miért lógsz éjjel nappal a gyakorin lúzerek kérdéseire válaszolva?
2023. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Nini, egy rajongó :D
2023. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%
38# hogy valaki legalább veletek is beszèlgessen😅
2023. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!