Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyitottabb gondolkodású nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottabb gondolkodású nők! Mi a véleményetek olyan 30 feletti férfiakról, akik nyíltan és szabadon beszélnek tabuk nélkül a szexualitásról?

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül tisztelik a nőt, normális kapcsolatban gondolkodnak, nem alkalmi trófeákban, csak nagyon fontos számukra a szexualitás és erotika egy párkapcsolaton belül.

2023. márc. 3. 14:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20-as Azért írtam, hogy más versenyszám, mert ott ezek alapvetőbbek, a sorrendben előbb jönnek, mint a szexuális szokások, ha párkapcsolatot keresek. Nyilván ezek kevesek, ha szexuálisan szélsőségesen nem illunk össze, ezzel együtt nem a szexszel fogok indítani, ha valakit komolyan meg akarok ismerni.


Ha szexkapcsolatot keres valaki, akkor pedig ne a szabadidős program legyen a találkozó témája, meg hogy mi az érdeklődési köre hanem akkor térjünk a szexre, de legyen már tisztázva, hogy mi a szándéka.

Szerintem kérdező neked nem kell párkapcsolat, hanem 100% szex kell és ha találnál fix puncit, akkor vállalnád a párkapcsolat terhét. Én a helyedben szexkapcsolatot keresnék, és így is adnám elő, mert a másik verzió elég visszás, hiszen az részedről hazugság lenne.

2023. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"ezzel együtt nem a szexszel fogok indítani, ha valakit komolyan meg akarok ismerni"


Ezt értem, csak azt nem, hogy minek valakit komolyan megismerni, ha a szex témánál elbukik? Most csak gondolj semlegesen a szexre, mint mondjuk arra, hogy hol akartok élni, ki marad otthon a gyerekkel. Értem, hogy a kérdező elvitte a témát, mert neki sok szex kell, de ez ugyanígy lehet kérdés, ha valakinek kevés szex kell. Sőt, nekem pl. aki az unalmas szexet szeretem, hatalmas megnyugvás lenne, ha lehetne a szex csinálása előtt beszélni róla.


Nem tartom akármilyen más témánál nagyobb tabunak a szexet, pláne amikor 3 hónap (!!!) alatt már kötelező lefeküdni egy idegennel. Mintha csinálni muszáj lenne, de beszélni arról, hogy csináljuk, nem illik.


Számomra ez olyan, mint mikor a gyerekvállalásról sem szabad beszélni első randin; annak sem látom értelmét. Ha tudjuk, hogy neki kell gyerek, nekem nem, csak időpazarlás a komolyabb megismerés.

2023. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

20-as, Nekem egy ismerkedés nem olyan, mint egy állásinterjú, én az embert szeretem megismerni, nekem nem jön be ez a kipipálós megközelítés, hogy akkor az első találkozás 10. percében már arról beszélgessünk, hogy ki akar gyereket és ha akár egy dolog nem stimmel, akkor sterilen lelépek.

Nekem több olyan ismeretségem lett, akikkel nem jött össze a párkapcsolat, de lett belőle később munkakapcsolat vagy szabadidős tevékenységhez partner.

Sőt, van olyan, hogy csak egy jót beszélgetünk valamilyen témáról, még akkor is, ha mindketten érezzük, hogy ebből szex sem lesz, mert nem jön be a másik (online ismerkedés után személyes találkozónál), de van valami téma, ami viszont szellemileg kielégítő élményt nyújt. Én nem tartom kidobott időnek a dolgot, amennyiben jól tudtuk érezni magunkat egymás társaságában szexuális vonzalomtól függetlenül. De lehet, én ilyen barátkozós típus vagyok.


Egyébként nem tartom tabunak a szex témakörét, csak ahogy fentebb is írtam, ha a párkapcsolat érdekel, akkor azt későbbre sorolom.

2023. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!