Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyitottabb gondolkodású nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottabb gondolkodású nők! Mi a véleményetek olyan 30 feletti férfiakról, akik nyíltan és szabadon beszélnek tabuk nélkül a szexualitásról?

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül tisztelik a nőt, normális kapcsolatban gondolkodnak, nem alkalmi trófeákban, csak nagyon fontos számukra a szexualitás és erotika egy párkapcsolaton belül.

2023. márc. 3. 14:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztátalan szopni, csak nem szeretem. Ezért vagyok prűd.


Nekem továbbra is tetszik a hozzáállásod, én nem látom benne azt, hogy téged csak a szex érdekel, mert én is úgy kezdenék legszívesebben randikat, hogy "nem szopok", és látod nem vagyok szexcentrikus.

2023. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A te igényeiddel nem passzol az átlag nő, ez van. Abban neked van igazad, hogy sok nő a párkapcsolat hajszolásban ebben nem tisztességes és a kapcsolat során elmarad a nagy szexuális lelkesedés mikor már úgymond a hálójában érzi a férfit. Viszont mivel egy randin ezzel jönni ízléstelen és riasztó szerintem neked már eleve célirányosan kell keresni és nem egy randi alkalmával kellemetlenkedni egy szegény nőnek ezzel. Tehát vagy egy olyan nővel jössz össze aki maga is harsányan hirdeti hogy mekkora nimfó vagy egy társkeresőn próbálkozol és ott kiírod a jellemzésednél ezt az igényt így ennek a jelzése már a randi előtt megtörténik. A nő eldontheti el akar e menni veled egy randira így is. Ha elmegy akkor viszont ő egy olyan karakter akinek a témát fel is hozhatod a randin.
2023. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Általában a magukat így leíró pasik, azok, akik randiappokon vagy ismerkedésnél 5 perc után erre a témára térnek és mindenféle intim, személyes dolgot firtatnak. Ez nem szexuális nyitottság, hanem hányinger.
2023. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Sosem értettem, hogy a szexről (de ez lehetne a kakilás, a fingás v bármi hasonló is) miért nem mernek beszélni az emberek. Nem furcsa, hogy pont a legalapvetőbb fiziológiai szükségletekről tudnak az emberek a legkévésbé nyíltan beszélni?


Ha nem alpári módon teszi, nincs ebbe semmi. Kortól/nemtől függetlenül így kellene szerintem.

2023. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fura, hogy előbb dugni "kell", hogy legyünk annyira intim kapcsolatban, hogy beszélhessünk a szexről. Ez elég fordítva van így.
2023. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szexfuggo igenyes no vagyok,de a 30 feletti ferfiak nem mozgatnak 😂😂

Idegesit,ha vki az szexualis dolgaival traktal. Foleg,ha nem jon be.

2023. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem vagyok ilyen típus, de he a hölgy felhozza a témát nyakába borítom a tényeket.
2023. márc. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem ez sok lenne. Nagyon szexcentrikusnak tűnsz a válaszaid alapján, pont úgy tűnik, mint akinek e körül forog a világ és nem is ezen akadnék fenn egy ismerkedésnél, hanem azon, hogy te a szex alapján keresel párkapcsolatot! Szóval ha ezek lennének az elvárásai egy férfinak, amit velem megoszt, és azt mondja, hogy szexkapcsolatot keres, akkor azt mondom, rendben van.


De ehhez a túlfűtöttséghez ne kapcsoljunk már párkapcsolatot, az teljesen más versenyszám, ott teljesen más dolgoknak kell működni, pl. kedvelem-e, mint személyt, tisztességes, őszinte ember-e, szeretetnyelvünk hasonló-e stb.

2023. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18-as, a szexkapcsolat még nagyobb ellenszenvet vált ki a nőkből. Azt valami rideg kefélésnek gondolják, ami csak a férfinak lehet jó.


A felsoroltak pedig pont abban is kell, hogy passzoljanak, meg minden emberi kapcsolatban. A párkapcsolatnál inkább a közös tervek, mint pénzügyek, jövőbeli elképzelések, gyerekvállalás kérdése és ilyesmik, amik jönnek extraként.

2023. márc. 4. 09:57
 20/23 anonim ***** válasza:

"pl. kedvelem-e, mint személyt, tisztességes, őszinte ember-e, szeretetnyelvünk hasonló-e stb."


Ha találsz ilyet, akivel ég és föld vagytok szexuálisan, annak úgyis vége lesz előbb-utóbb.


Akkor is, ha mindennap 3 haverjával venne kezelésbe, és akkor is, ha évi kétszer akarna csendben szexelni.


Ahhoz képest, hogy azt mondják, a szex mennyire fontos egy kapcsolatban, meglepő, mennyire nem akarnak beszélni róla az emberek.

2023. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!