Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják hogy a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják hogy a pénz nem számít a nőknek?

Figyelt kérdés

Itteni kérdések alatt is jön ;


- rokonom

- v barátnőm xy


Példákkal hogy a pasi csóró és mégis van szép barátnője.


A valóságban meg aki nem keres stabilan 600 ezret legalább, nincs autója meg saját ingatlana az mehet lehúzni magát a wcn mert senkinek nem kell egyszerű melós.


2023. márc. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
84%

Egyetemista vagyok, a kollégiumban ismertem meg a szintén egyetemista páromat. Én 20 éves voltam, ő 21. Mindketten nappalis alapszakos képzésen vettünk részt. Egyikünknek sem volt akkor saját bevétele a 15k ösztöndíjon kívül.

Az összes ismerősöm hasonló kapcsolatban van. Sokan már gimiben összejöttek (természetesen nem dolgoztak) és máig együtt vannak.


De ismerek 1 lányt, aki gazdag pasit keres. (A sokszázból egyet)

2023. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjuk már ezt a csak pénz számít a nőknek dumát. Lehet, hogy valakinek igen, de egyébként úgy sincs annyi gazdag pasi, ahány csóró nő. Amúgy igen, olyan értelemben persze számít a pénz, hogy legyen valami bevételed, szóval nem baj, ha nem fizetsz nekem semmit, csak ne akarj rajtam élősködni. Férfiakból is van olyan, aki odaköltözne a nőhöz, eltartatná magát, persze ezt nem így adja elő, szóval ne általánosítsunk.
2023. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem minek hülyeségeket kérdezni nap, mint nap újra meg újra. Tehát akkor egyetlen "egyszerű melós"-nak sincs állításod szerinte nője? Egyetlen 600 ezer alatt kereső férfinek sincs nője? Te hallod is mekkora baromságokat beszélsz? Átlagos keresetű, átlagos munkájú férfiak milliói élnek kapcsolatban, házasságban! Egyáltalán nem igaz, hogy senki nem áll le egyszerű, sima melóssal. Ismerősi, baráti körünkben egy rakás asztalos, burkoló, festő, sima ügyfélszolgálatos, bolti eladó stb férfi van, mindegyiknek van barátnője, sőt a többség már házas is.

A legtöbb nő azt várja el, hogy a férfi is tudja minimum azt a szintet hozni anyagilag, amit ő is és/vagy hogy felnőtt ember létére legyen annyi keresete, hogy gond nélkül fenn tudja tartani magát.


"hogy a pasi csóró és mégis van szép barátnője."

Ja, hogy neked is csak a szép nő a nő? Oké. Sokszor itt is linkelgetik az incelek az átlag feletti, modell kinézetű nőket, hogy ezek "átlagosak", majd utána csodálkoznak, hogy ha egy ilyen nő elvár egy bizonyos anyagi színvonalat, amit egyébként az esetek többségében ő is tud hozni. El tudom egyébként akkor képzelni, hogy milyen lehet a szerintük szép nő, ha már a bőven átlag felettit is csak átlagosnak titulálják sokan.

2023. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
86%
MINDENKINEK számít a pénz IS.
2023. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
67%
Akkor a cigánytelepeken hogy szaladgál minden udvaron 8-10 gyerek, ha számít a pénz?
2023. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
85%
Számít. De önmagában csak emiatt az egy dolog miatt biztos nem utasítanék vissza senkit. Főleg, hogy a ki mennyit keres kérdés szerintem nem az első randik egyikén merül fel. Ha már több hetes ismerkedésben vagyunk, és szimpatikusnak tartom, szeretek a társaságában lennei, akkor nem fogom csak ezért elvetni, hogy több is legyen közöttünk. Ez ÖNMAGÁBAN nem elég ahhoz, hogy kiábránduljak belőle.
2023. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
75%

Gyerek punci, lol

Szépen beszélsz egy emberről

2023. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

Ha én 310 ezret keresek és albérletben lakom. Nem akarok senkit lehúzni. Becsületesnek neveltek a szüleim. A vonzó Réka vagy Enikő (fantázia nevek) tetszik aki viszont 500 ezret kap az irodai melójával. Akkor ugye nem számít a pénz és fogadni fogja az udvarlásom?


Ugye hogy nem? És mégis a pénz lesz a döntő ?

2023. márc. 14. 10:34
 9/73 anonim ***** válasza:
72%
Réka vagy Enikő hibája hogy beéred ennyivel? Szerintem nem, de nekik lehet többre igényük
2023. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
89%
Nem a pénz a döntő, hanem a nő hozzáállása! Engem nem zavarna, ha kevesebbet keresel nálam és albérletben laksz, de lehet, hogy mást igen. Remélem érted!!!
2023. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!