Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják hogy a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják hogy a pénz nem számít a nőknek?

Figyelt kérdés

Itteni kérdések alatt is jön ;


- rokonom

- v barátnőm xy


Példákkal hogy a pasi csóró és mégis van szép barátnője.


A valóságban meg aki nem keres stabilan 600 ezret legalább, nincs autója meg saját ingatlana az mehet lehúzni magát a wcn mert senkinek nem kell egyszerű melós.


2023. márc. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
85%
#60-as te elég proli közegben mozogsz ezek szerint.
2023. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
0%

#58 Mert nem. Ha a Dorina is ugyanolyan csinos lenne, akkor arra hajtana. :D


#59 Pedig a férfiakat nem érdekli, hogy a nők mennyit keresnek... Engem se érdekelt, amikor háromszor annyit kerestem, mint az asszony. Egy férfi nem a pénze miatt vonzódik egy nőhöz. Minket a saját fizetésünk izgat, nem a nőké. :D

2023. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
84%

Nő vagyok, és engem is a saját fizetésem érdekel, nem a férfiaké.


Húúúha, nem a pénze miatt vonzódsz egy nőhöz? Az már valami! Most, hogy így mondod, eszembe jutott, hogy kicsi korom óta a férfiak pénzének a gondolatára maszturbáltam, annyira izgat!

2023. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
87%

"Minket a saját fizetésünk izgat, nem a nőké."


Minket is a sajátunk, ezt nem fogjátok fel. Az nem a te pénzed, amiért szopnod kell.

2023. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
87%

62

Jaaa, tehát, ha egy nő külsősegek alapjan válogat (pénz) az nem Ok, de ha egy férfi teszi ugyanezt, az ok. Nice

2023. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
84%
Ha Árufeltöltő Roland is jól nézne ki, mint Diplomás Gergő, akkor is ez lenne a helyzet. De persze az probléma ha a nő válogat... szánalmas ez a vergődés ami itt megy éjjel-nappal.
2023. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
0%

Az a szánalmas, hogy mennyi egy bites ember van itt... :D


Sehol nem írtam, hogy gond, ha egy nő válogat. :D Valójában még az se zavar, ha egy nőt érdekli, hogy egy férfi mennyit keres. Alap elvárás szerintem, hogy a család ne haljon éhen... De hát ugye az összefüggések átlátása meg az értő olvasás, az aztán nagyon nem megy...

2023. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi a problémád
2023. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
? Lemaradt, bocsi.
2023. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%

#43

Azt írtad a kérdés leírásában, hogy szép nők érdekelnek. Eddig oké.

De ez a nő, akit belinkeltél, még a szép nők között is a top kategória. Ezt a szintet a férfiak minimum 90%-a sem tudná hozni, nemhogy egy "csóró, egyszerű melós" (ahogyan egyesek emlegetni szokták ezt a csoportot).


Sőt, az az igazság, hogy én az elmúlt hónapokban (a GyK hatására) kimondottan figyelgettem a párokat a való életben és azt vettem észre (immáron sokadjára), hogy az ilyen kaliberű nők, mint akit linkeltél, nagyrészt inkább szinglik, élvezik az egyedüllétet. Kapcsolatban többnyire az átlagosabb kinézetű nőket szoktam látni, vagy az amolyan "átlagosan szépeket". De a modell kinézetű csajokat sokkal ritkábban látom pasival az oldalukon.

Én őszintén nagyon meg vagyok lepődve (férfiként is), hogy akik itt szoktak panaszkodni férfitársaim, valójában milyen nőkre áhítoznak, és milyen nők hiánya miatt elégedetlenkednek... azt még valahol érteném, hogy egy férfi számára fontos a nő külseje, mert kár tagadni, számunkra ez tényleg fontos faktor, de azért rendszeresen modell külsejű (vagy tényleg modell) nőket linkelni, azért ez még engem is erősen meglep, pedig én jó külsővel rendelkezem és mindig csinos barátnőkkel voltam, jelenleg is (csak nem ilyen tucat modell típussal, ez a fajta nekem egyáltalán nem jön be, mert nagyon más világ lennénk).

Nagyon várom már, hogy egyszer egy itt panaszkodó férfiú tényleg egy átlagos, vagy legalább átlagosan szép nőt linkeljen ide. Ezzel ugyanis teljesen hiteltelenné teszitek a saját problémátokat, emiatt nem tudja senki komolyan venni az ilyen panaszkodós kérdéseket.

Így már abszolút érthetővé válik, miért "nem jut" nő rengeteg férfinak: mert rendkívül fent van nálatok a léc srácok, ha VALÓBAN ilyen nőket hajtotok. Akik amúgy, mint írtam, ráadásul többnyire boldog szinglik.

2023. márc. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!