Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják hogy a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják hogy a pénz nem számít a nőknek?

Figyelt kérdés

Itteni kérdések alatt is jön ;


- rokonom

- v barátnőm xy


Példákkal hogy a pasi csóró és mégis van szép barátnője.


A valóságban meg aki nem keres stabilan 600 ezret legalább, nincs autója meg saját ingatlana az mehet lehúzni magát a wcn mert senkinek nem kell egyszerű melós.


2023. márc. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
85%
#30 A kérdező szerint igen. Ő is a valóság letagadását választja az önkritika helyett, mert az könnyebb.
2023. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te nem látod a fától az erdőt. Nézz már körül a valóságban!
2023. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező az baj, hogy szerintem te megvehető tárgyként gondolkodsz a nőkről.


De tudd meg , hogy nem azok.

2023. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom nem keres 600 ezret. Pont most kapott fizetésemelést, és most éri el a nettója életében először az 500-at.

10 éve vele vagyok, és ezalatt évekig volt 300 alatti fizetése is.

A családja sem gazdag, sose tudnának neki pl. lakást venni neki, épphogy tudták egyetemen taníttatni őt + a testvéreit, nem véletlen, hogy mindenféle szociális ösztöndíjra jogosult volt mindig is. Kolisként volt, hogy a hónap végén már éhezett. Mégis vele voltam már akkor is.


De majd jön a szokásos duma, hogy milyen ócska, ronda nő lehetek, ti nem az én "kategóriámra" vagytok kíváncsiak, mert nektek sincs mindenkihez gusztusotok, és amúgy is azonnal elhagynám a párom, ha egyszer is kellenék "jobbnak". Tudom, megkaptam már párszor, amikor leírtam, hogy nem igaz rám, amit kitaláltatok, "a nőkre".

2023. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor most azt válaszolom, igen a pénz számít! Ez most megnyugtat? Ezt akartad hallani! Nevetséges már ez az egész!
2023. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:

Először az ország 60 % át vegyük ki a kèpletből a c gányokat. Aztán az időseket , gyerekeket.


A fiatalok közt amíg iskolába járnak addig nincs saját keresetük addig a pénz nem fontos csak a külsőségek.


Maradnak a fiatal felnőttek 25-40 között. Itt is akiknek van már párjuk azoknak egy része pénzes pali Vs nő , aztán az olyanok akik egyetem alatt jöttek össze és a nô már nem tud szabadulni mert lehet gyerekük is van.


És vannak olyan párok ahol csóró mindenki , vagy a nő ronda vagy dagadt és azért jó neki a postás Gergőke.


☝️. Nem ezekről van szó. Hanem a normális kinézetű , minimum érettségizett magyar nőkről. Nekik miért nem jó az egyszerű melós Jóska 309 ezerrel?

2023. márc. 14. 11:55
 37/73 anonim ***** válasza:
98%

Jön megint a magyarázkodás.

Bármikor tudnék szabadulni a páromtól, nincs gyerekünk, és dagadt, ronda nő sem vagyok.

Szóval csinos, minimum érettségizett (diplomás) magyar nő vagyok, és nem keres 600 ezret a párom, és kész.

2023. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

29

Baszki, szerinted a nyomortelepeken mégis hogy születnek gyerekek?


Ja, valszeg egy csóró férfinak nem egy kétdiplomás, budapesti multinál dolgozó, több nyelvet beszélő nővel kellene próbálkoznia, aki elég jó karrier előtt áll, és esze ágában nincs összejönni egy segédmunkással.


Ettől függetlenül egy kőbányai dohánybolt eladójával miért ne jöhetne össze? Családok tízezrei élnek a nyomorban, azt ne hidd, hogy ott az apák/férjek mind nettó 600 körül visznek haza.

2023. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
100%

"...nô már nem tud szabadulni mert lehet gyerekük is van."


Máskor meg azért sír a szátok, mert a válások többségét nők kezdeményezik. Legalább aut döntsétek el, hogy mi miatt rinyáltok. XD

2023. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
100%
Kérek egy képet arról, hogy kB hogy néz ki az a nő aki minimum szinten van nálad
2023. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!