Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják hogy a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják hogy a pénz nem számít a nőknek?

Figyelt kérdés

Itteni kérdések alatt is jön ;


- rokonom

- v barátnőm xy


Példákkal hogy a pasi csóró és mégis van szép barátnője.


A valóságban meg aki nem keres stabilan 600 ezret legalább, nincs autója meg saját ingatlana az mehet lehúzni magát a wcn mert senkinek nem kell egyszerű melós.


2023. márc. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
90%

Hányszor lesz még ez a kérdés feltéve ezen az oldalon?

Nem tudom hogy ugyanaz vagy e aki ezeket felteszi De ha már csak a válaszaidat megnézem akkor értem hogy miért nincs barátnőd már ne is haragudj..

Kinek képzeled te magad, hogy így beszélsz, mint az első hozzászólóval, aki csak segíteni akart neked amúgy?

Senkinek nem kell egy ilyen bunkó pasi és nem azért mert nem kereshetsz százezret hanem azért mert egyszerűen szörnyű a személyisége.

2023. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
39%

Nekem van sok (ehhez kapcsolódó) elvárásom:


- szeresse a munkáját és legyen elhivatott

- legyen kiemelkedően okos (logika, problémamegoldókészség, absztrakt gondolkodás, kreativitás, algoritmikus gondolkodás)

- legyenek céljai, ambíciói

- akarjon folyamatosan fejlődni, tanulni


Ezen kívül előny, ha matek, fizika, informatika érdeklődésű.

Ezt egy csóró vidéki hátrányos helyzetűeket oktató tanító is teljesíti.



Tehát én Réka vagy Enikő helyében nem a pénz miatt, hanem ezer más okból utasítanálak el. (Ha a pénzen kívül mindenben szuper vagy —számomra —, akkor nem lenne gond)

2023. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
6%
Egy nős sem fog olyannal összejönni, aki csóró és az anyja a másik szobában krákog. Maradj csak ahogy vagy ,ennyi.
2023. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
86%

Mi baj van azzal ha tartós párkapcsolatra törekedve felnőtt embernél számít a pénz?Ne forgassuk ki, nem a dúsgazdag eltartóra gondolok,egyszerűen arra,hogy amennyiben én tartós párkapcsolatot létesítek, ami későbbi összeköltözésen is alapszik, igenis számít, nemtől függetlenül, mindkét félnél az,hogy az anyagi helyzete a megélhetéssel kapcsolatos kiadásokat mennyire fedezi, azon kívül mit tud finanszírozni.

Számomra, negyvenes nőként, számít az anyagi függetlenség is, és mivel én tudom fedezni a szükséges és igényem szerinti kiadásokat, nem választok olyan párt akit nekem kell eltartani, esetleg a nyaralásunkat kettőnkre én fizessem.

Nincs ezzel semmi baj, mindenkinek fontos az anyagi helyzet, minimális az aki haszonleső. Ha viszont ezt a másik fél elfogadja,és biztosítja, az csak kettőjükre tartozik.

2023. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, ne legyünk már ennyire retardáltak.


1. MINDEN ÉPESZŰ EMBERNEK számít a pénz. DE ez nem azt jelenti, hogy CSAK a pénz számít. A kettő között óriási különbség van!


2. Nettó 600+lakás+kocsi?:D:D:D Ember, melyik országban élsz te? Mert nem Magyarországon, az tuti, itt ugyanis a lakosság 60-70%-a nem éri el ezt a szintet:D


Itt láthatóan a te fajtád az anyagias aki csak a pénzre tud gondolni, odáig már képtelen eljutni, hogy nem azért nem választja senki, mert nincs pénze, hanem mert 1. csak pénzbne méri az embert, 2. semmiféle belső értéket nem képes felmutatni.

2023. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
84%

"A vonzó Réka vagy Enikő (fantázia nevek) tetszik aki viszont 500 ezret kap az irodai melójával. Akkor ugye nem számít a pénz és fogadni fogja az udvarlásom?"


Vaaagy a vonzó Réka vagy a vonzó Enikő a vonzó Pétert szeretné, nem téged.

2023. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
93%

Igen, az meg a másik hogy persze hogy számít a pénz. Amikor nekem van normális munkahelyen Akkor miért akarnék egy olyan pasival lenni aki hülyeségekre cseszi el a pénzét?

Nekem nagyon rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban mert volt egyszer egy olyan exem aki konkrétan már kölcsönkért hogy ki tudja fizetni az albérletet meg ilyenek, De amúgy körülbelül 50 000 Ft ot költött el cigire havonta 😅

2023. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy a penz is szamit, de leginkabb, hogy mit tudsz kihozni a fizetesedbol. Kerestem en is 300 ezret, csak nekem sajat lakasom van, inflacio sem volt meg, tok jol eltem belole. Alberletben a mai arak mellett mit csinalsz ennyi penzbol? Lassan zsebpenznek is keves lenne :DDDD Senki nem arra vagyik, hogy kajan kivul semmire ne fussa. Ha nem haladsz a valtozasokkal, lemaradsz. Ma mar az 500 ezer felel meg kb a par evvel ezelotti 300 ezernek.
2023. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk az ocsmány stílusodat elnézve, ahogy az egyes kommentelőről megnyilvánultál, egyetlen percig sem tudok csodálkozni, ha egyedül vagy és egyedül is maradsz. Nem a pénzzel lesz itt a gond, hanem hogy egy suttyó vagy.
2023. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

18


Beszéld meg a 15 ös válaszoló baratnőddel mert szerinte 60 ezret csak 30% keresi meg Magyarországon.


“Magyarországon, az tuti, itt ugyanis a lakosság 60-70%-a nem éri el ezt a szintet:D”

2023. márc. 14. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!