Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik okozza leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik okozza leginkább a férfiak társkeresési nehézségeit?

Figyelt kérdés

A legújabb PEW research alapján amerikában a fiatal férfiak 60% -a szingli. Ezt ezúttal a CNN(!) youtube csatornáján láttam:


https://www.youtube.com/watch?v=vK4y6C1Uuhw&t=212s



2023. márc. 24. 00:54
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
84%
Talán lejjebb kéne adni a magas elvárásokból, és nem azon kéne pörögni, hogy milyen, általad nem befolyásolható okokat jelölhetsz meg a kudarcaid forrásaként...
2023. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kettő ellentétes nemű kozott negatív feszultseg van akkor vagy nagyon fusztraltak vagy tenyleg jobb ha szoba se allnak egymassal . Tehat akivel negativ feszultseget erzek par beszelgetes utan is , azzal nem probalkozok ennyi.
2023. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
12%
Mármint nekem, a #10-nek? Ó, hidd el, nincsenek különösebben magas elvárásaim. És ezt konkrétan nők erősítették meg, akik látták, kiknél próbálkozom.
2023. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
19%
10. Egyetértek. Én jóképű 29 éves vagyok, és a szép 18-huszonpár éves egyetemista és frissdiplomás csajokkal szoktam ismerkedni sikerrel. A barátnőm 19 éves, de már tudatosan nem nagyon mentem 23-24 fölé ismerkedéskor.
2023. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
17%
14. Es tudod mi a baj ? Amikor azzal provokalnak, hogy a sajat jorosztalyodban nem tudsz ismerkedni, de az igazsag az hogy nem "mi,te ,én" akarunk , ha nem a nők nem akarnak velünk . Azért nehogy már én legyek a hibas mert valaki nem akar tőlem semmit a fiatalabb meg igen, a 10 ev meg nem egy hatalmas korkulonbseg . A korodbeli noknek akkor fogsz kelleni ha fiatalabbal latnak..
2023. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
24%
Korombeli haverok közül ketten nősültek a közelmúltban. Mindketten 10+ évvel fiatalabb nőt vettek el. Mivel régóta ismerem őket, volt alkalmam látni, milyen kapcsolataik voltak a velünk hasonló korúakkal. Hát... inkább akkor a maszturbáció.
2023. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
15%
Mert minden nőnek csak jóképű, gazdag, magas, kigyúrt férfi kell. Akkor is, ha az ilyenek csak ürítésre használják őket.
2023. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
73%

Az miért nincs a kérdések között, hogy a férfi nulla, vagy közel nulla, és tökéletes nőnél nem adná alább.


Na meg a komplexusát, kudarcait a nők hibáztatásával foglalja el, talán már nem is kezdeményez, és ez a viselkedésükben is megmutatkozik.


Netán semmi szerethető nincs benne, a nőket tárgyként kezelik, kezelnék.

2023. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
75%

18. És amiket felsoroltál ez csak a mostani férfiakra jellemző, 10, 30, 50 éve nem léteztek az akkori fiatal férfiaknál?


Ha feltűnt, az a kérdés, hogy most miért van történelmi, valaha volt legmagasabb csúcsán a szingli huszonéves férfiak aránya. Olyan dolgok miatt valószínűleg, amik manapság léteznek, egy generációval korábban viszont még nem.

2023. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
82%

#19

Ilyen például, hogy a nők ugyanúgy megélnek egyedül, egyre kevesebben akarnak gyereket mindkét nemből, házasodni meg annàl is kevesebb.

Mivel se társadalmi se gazdasági kényszer nincs a nőkön, hogy mindenáron összejöjjenek valakivel (bárkivel), így inkább maradnak egyedül.

Az az őszinte igazság, hogy ahogy elnézem a 20-30 közti férfi felhozatalt, én is inkább maradok egyedül. Legalább úgy rendezem be a pici kis lakásom, ahogy nekem tetszik, és nincs vita a körbevizelt wc, vagy a mosogatás miatt. Kicsit gyanús, hogy a kapcsolatban élő baratnőim állandóan stresszesek, vagy épp szerelmi bánatuk van, de mindenki nálam keres nyugalmat a pasija elől. Akkor minek vannak velük? Nem látom, hogy miért éri meg.

2023. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!