Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik okozza leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik okozza leginkább a férfiak társkeresési nehézségeit?

Figyelt kérdés

A legújabb PEW research alapján amerikában a fiatal férfiak 60% -a szingli. Ezt ezúttal a CNN(!) youtube csatornáján láttam:


https://www.youtube.com/watch?v=vK4y6C1Uuhw&t=212s



2023. márc. 24. 00:54
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
15%

29


Szóval, ha valakit egy nő nevel fel, akkor mosdatlan hisztérika lesz, aki még annyit nem tud, hogy felnőtt ruhákat hordjon? Azigen. :D

2023. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
85%

Ez a kérdés jól mintázza az egyik okot a szingliségre. Vagy inkább az incelségre.

Felmerül a kérdés a férfiakat illetően és mindenki a nőkkel van elfoglalva.:D Elárulom a nagy titkot: ha valamit vizsgálni akarsz, ne valami mást vizsgálj.

2023. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
22%
29. És mindezek a szavak és csodálatos megfogalmazások semmit nem érnek, ha az adott ilyen természetű férfi teszemazt jóképű, magas, sportos és/vagy van már egy komolyabb egzisztenciája. Mert akkor hiába ilyen, amit a 29-es is leírt, akkor is bőven fog találni nő(ke)t az életébe és mágikusan már nem hátráltatja őt az elvileg meglévő gyerekessége. Érdekes ezek a kioktatások mindig csak a csóró, lúzer, csúnya férfiaknak szólnak valahogy.
2023. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

33


Hisztizhettek itt, amennyit akartok, soha nem lesz másképp.

A nők túlnyomó része olyan férfival szeretne lenni, aki jól néz ki. Az viszint egyénenként változó, hogy ki mennyi belső hiányosságot tud tolerálni, és mik a prioritások.

De annak semmi erkölcsi aggálya nincs, hogy valaki nem szeretne egy csúnya lúzerrel lenni.

2023. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
7%

34. Én személyesen nem hisztizek semmi miatt. Magas és jóképű férfi vagyok éppen harminc előtt saját lakással. Csak általában szeretem felhívni a nők kétszínűségére a figyelmet.


Nem értem miért hiszitek, hogy itt minden férfi csak szerencsétlen incel/lúzer. A hajléktalanság ellen (és hajléktalanokért) is ki lehet állni akkor is, ha te magad nem vagy hajléktalan. Meg még ezer más társadalmi ügyet képviselhetsz és érthetsz vele egyet akkor is, ha te magad nem vagy érintett a témában, vagy akár még kifejezetten kedvezményezettje is vagy a rendszer jelenlegi működésének.

2023. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan, hogy "A nők", ahogy olyan sincs, hogy "a nők kétszínűsége".

Normális embernél már itt leírtad magad.


Amúgy mi olyan nehezen érthető azon, hogy természetes az, hogy a vonzalom alap? Az nem a nők erkölcsi deficitje, hogy nem tudnak szexuálisan vonzódni számukra ronda férfiakhoz.

Az pedig nem kétszínűség, hogy ha minősítjük azt, akihez nemcsak nem lehet vonzódni, de még maga az együttélés is szenvedés lenne vele a sz.ar természete miatt. Egy párkapcsolathoz szükséges a külső és a belső vonzalom is a legtöbb embernél. Ha nincs külső vonzalom, akkor nincs miről beszélni. Ha meg van, és a nő eltűr lelki deficiteket, akkor az az ő h.ülyesége, de ez nem jelenti azt, hogy egy ronda lúzer ezt követelheti a komplett női nemen, mivel akkor gyakorlatilag azt kéri, hogy tegyék szét neki annak ellenére, hogy a hátuk közepére sem kívánják, mivel nincs fizikai vonzalom. Egy gyermeteg, lelki sérült, de jóképű férfi esetében ez nem áll fenn.

2023. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
72%

Egy óriási közhelygyűjteménnyel tudok válaszolni.


Nem találkozik a kínálat a kereslettel. Ugyanis a nők szerelmet és családot akarnak, a férfiak meg szexet és függetlenséget. (Ne kelljen mindig kiírnom, hogy tisztelet a kivételnek, tudjuk, hogy van.)

Az emberek kénytelenek alkalmazkodni az új helyzethez. Ezért egyre több a szingli.

Az meg egyértelmű, hogy bármekkora a választék, mindenki a lehető legjobbat keresi.

Csak 100 éve 25 éves korra a legtöbb férfi és nő foglalt volt, a maradék meg egymással próbált összeállni, muszájból. Kevesen maradtak önként vagy kényszerből egyedül.

Ma meg 25, de még 35 évesen se akar senki elköteleződni, gyakorlatilag mindenki jàtékban marad. A kapcsolatok ideiglenesek, ha jön egy jobb, akkor lapát. Se gyerek, se házasság nem számít, nincs társadalmi visszatartó erő sem.

Lehet szidni a monogámiát, de ez az előnye mindenképpen megvan, hogy mindenki egy pár megszerzésére, megtartására törekszik.

Ma annak a mondtanak sincs létjogosultsága, hogy nem JUT pàr. Viszlát monogámia! Úgy élünk, mint a magányos ragadozók. Időnként egy nőstény meg egy hím romantikàzik, aztán a hím balra el, a nőstény meg neveli a kölyköket. Csak ugye a ragadozóknál is csak a legjobb hím párzik, nem mindenki!

Szerintem örüljünk, hogy még nem jutottunk el oda, hogy férfiak egymást ölik meg az utcán azért, hogy befoglalják a rivàlis háremét, aztán kinyírják az idegen kölyköket.

Most még csak az utálkozás megy.

2023. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
26%
37. Dehogy akarnak a nők szerelmet. Pont, hogy az 5-10 évet megélő kapcsolatok többségében már a nők dobják a férfiakat egy idő után. A válások 70%-át a nők kezdeményezik. (De tudom ezt is valahogy megpróbáljátok úgy csavarni, hogy a férfiak legyenek ezért is a hibások. Tehát itt még csak statisztikai adatokkal sem lehet érvelni, egyszerűen semmire nem hallgattok.)
2023. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
57%

"Dehogy akarnak a nők szerelmet."


Én nő vagyok és azt akarok.

Amúgy mi a gond azzal, hogy nem lehet azt mondani, hogy általánosságban minden nő azt akar? Férfiak között sem akar mindenki azt.


"Pont, hogy az 5-10 évet megélő kapcsolatok többségében már a nők dobják a férfiakat egy idő után."


Csak akkor, ha már sz.ar a kapcsolat. Vagy szerinted csak úgy ok nélkül, puszta genyóságból szakítanak?

Nincs már oka, érdeke abban az embernek, hogy rossz kapcsolatban maradjon, mert az már csak elvesz az életből.

2023. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
15%
Az annyira tetszik, hogy páran oda vetik nagyképűen, hogy talán lejjebb kéne adni az igényekből... kicsivel később meg azt, hogy még jó, hogy a NŐK nem akarnak egy csúnya lúzerrel járni... Írom ezt olyan férfiként, aki pontosan tudja, hol lehetnek sikerei, és szerencsére szoktam is találni arra nyitott nő.
2023. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!