Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik okozza leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik okozza leginkább a férfiak társkeresési nehézségeit?

Figyelt kérdés

A legújabb PEW research alapján amerikában a fiatal férfiak 60% -a szingli. Ezt ezúttal a CNN(!) youtube csatornáján láttam:


https://www.youtube.com/watch?v=vK4y6C1Uuhw&t=212s



2023. márc. 24. 00:54
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
79%

Én írtam, hogy még szép, hogy a nők nem akarnak ronda lúzerrel járni.


1. Nem szoktam senkinek azt mondani, hogy adjon le az igényeiből.

2. Miért mondanám, hogy a nők adjanak le? Ha már mondanám bárkinek is, akkor csak annak, akinek folyamatosan kudarcai vannak, és sokkal jobbat vár el, mint amit ő tud nyújtani. Attól, hogy egy csúnya lúzernek azért vannak kudarcai, mert szép és sikeres nőt akar maga mellé, miért mondanám, hogy a nők is adjanak le, és jöjjenek össze mindenféle alakkal, akivel nem akarnak? Nőnek is max. akkor mondanám, ha rusnya, unalmas, hisztis nőként kidolgozott testű, helyes arcú, jó természetű férfiak után ácsingóznának, aztán még ők lennének megsértődve, hogy nem kellenek.


De amúgy fejlődés-párti vagyok.

2023. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
85%
Mar nem azokban az idokben elunk, amikor a nok ra voltak szorulva a ferfiakra es a korabbi, "tradicionalis" ertekrendet kepviselok generacioja es lassan kihal, ezert sokkal kisebb rajtunk a nyomas. Arrol nem is beszelve, hogy a nok szexualis kielegulese, vagya stb abszolut tabu volt, sot, sokan meg most is akkent kezelik. Szoval egyszeruen annyi valtozott, hogy most mar tenyleg a no valaszt es normalis esetben nem kenyszerbol van parkapcsolatban valami idiotaval. Jobb, ha minel elobb hozzaszoktok az uj vilaghoz, kulonben csak szivni fogtok tovabbra is.
2023. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
48%
Ja, én már hozzászoktam. Senkit nem veszek, egy pillanatra sem komolyan. Már sajnos vagyok abban a korban, amikorra az ember rájön, hogy nem is érdemes. Az emberek jönnek, mennek, én viszont mindig itt maradok magamnak. Valójában mások is így állnak hozzá, akármennyire is hazudják az ellenkezőjét. Közben pedig, mint ahogyan az elmúlt évek mutatják, a világunk atomjaira hullik. De ez már egy jóval tágabb kontextus.
2023. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
81%

Na igen. Az mindig is természetes volt, hogy a férfiak gerjednek a női szépségre. Hogy már 13 éves koromban is dudáltak nekem, és a fiú osztálytársaim meg kitettek modelleket a faliújságra.

De az nem volt normális, ha én azért nem akartam Gerzsonnal összejönni, mert egyáltalán nem helyes. Ő rendes, ő "felvállalna" barátnőnek, ő nem csalna meg, jókat beszélgetünk, akkor ne legyen már felszínes, hogy inkább megyek a Pityu után, aki csak annyiban jobb nála, hogy ő bezzeg helyes. Én neveletlen, értékválságban szenvedő, felszínes vagyok, ha meg merem ezt tenni vele. Az nem baj, hogy ő úgy felizgul rám, hogy alig bírja magán tartani a gatyát. Azt nem lehet megérteni, ha én is kizárólag olyan pasik iránt tudok vonzalmat, izgalmat érezni, akik helyesek. Ha mégis "egye fene" alapon belemegyek kapcsolatba, együttlétbe olyannal, aki nem helyes, akkor fizikailag annyi örömet sem okoz nekem a szex, mint egy nőgyógyászati vizsgálat.

2023. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a 4 -es választ ilyen kevesen jelölték meg, miközben a másodikat meg ilyen sokan. Én korábban a másodikat jelöltem volna, azonban egyre inkább a negyedik felé hajlok.
2023. márc. 25. 23:33
 46/51 anonim ***** válasza:
79%

Férfias vagy bármilyen más munkát nem végeznek, mert ahhoz nem elég tökösök, de házimunkát se végeznek, mert hát az a nő dolga.

Adni nem adnak semmit, csak követelnek, aztán hőbörögnek, másokat hibáztatnak, ha nem kapnak.

Hát ennyi.

Tetszenének összekapni magukat, és saját kategóriában társat keresni... ja, hogy az nem tetszik, az nem kielégítő... hát akkor... Ők maguk sem állnának szóba magukkal. :D

2023. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

"Miért nincs egyetlen válaszlhetőség sem a férfiakról? Ha már rájuk kérdeztél, esetleg beszélhetnénk róluk is....":


Nemrég néztem egy "dokumentumfilmet" a Kádár rendszerről, amiben mutatták az átlagos Balatonon üdülő munkásokat. Többségük kövér és mellé a fele kopasz is, mégis lett valahogy barátnőjük. Tehát az 100% biztos, hogy a probléma nem mai férfival van.. ha azt egy problémának tekintjük persze, hogy a nőknek nőttek az elvárásaik a férfiak felé... De erre meg van egy jó válasz, ami az 5ös.


Így ennek a kommentnek kb semmi értelme.

2023. márc. 26. 00:48
 48/51 A kérdező kommentje:

"2es, hogy tagadhatnék valamit amiről nincs átfogó információm? Egyetlen hírforrásra teljesen értelmetlen bármit is alapozni akár pro, akár kontra."


Most nem az átlagos "incel" vagy antifemnista hírforrásra hivatkoztam, amit csinálok már az oldalon két éve, hanem a progresszív és feminista CNN(!!!) -re. Ha már ők sem tagadják a jelenséget, nem tudom mi kell még.

2023. márc. 26. 01:02
 49/51 A kérdező kommentje:
Linkeljek inkább Hírtv -t?
2023. márc. 26. 01:02
 50/51 A kérdező kommentje:
2023. márc. 26. 01:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!