Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki komolyan nem anyagi dolgok miatt van egy férfival?

Figyelt kérdés

Ha létezik is nagyon ritka valljuk be.

Legtöbb nő azért van egy férfival, hogy saját maga részére hasznot húzzon belőle. Legyen lakása, legyen munkája.

Már itt elbukik az egész, mert ha ez a 2 nincs már alapból bukik az ismerkedés (tudom, mert nekem még munkám sincs). Nem beszélve azért valamennyire számít az is milyen családból származik a férfi, mennyire menő a munkája, diplomája és a háttér sztorija. Nagyon kevés nő, sőt férfi is mondhassa el, hogy ez nem igaz.

Persze férfiak között is van biztos ilyen, de a legtöbb férfit a fajfenntartó, legyet is röptében meghúzó gondolat vezérli, ami miatt férfiak inkább külsőre mennek a nőknél és szexre, mint anyagiak javára. Kövezzetek meg, ha nem így van, de én így vettem észre. Hogy nők még szexnél is inkább az anyagi dolgokat veszik figyelembe nem a konkrét pasit.



2023. márc. 24. 17:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
85%

Napi provokatív rovatunkat olvashatták,köszönjük!...😉


Nálam például alap, hogy helyesen írja le a szavakat, például : MONDHATJA!!!

Alap,hogy nem én tartom el és hogy nem egy albérletbe tervez családot,még ha jelenleg ott is él,amivel ÁTMENETILEG nincs gond,hosszú távon viszont elgondolkodtató ez a hozzáállás.

2023. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az is jó, ha örökségből, befektetésből, jogdíjakból él.
2023. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
7%
Nem állítom azt, mint az incelek, hogy minden nő ilyen, de sajnos egyre ritkább az olyan nő, aki nem az anyagiakra megy...
2023. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
87%
A feleségemnek már volt háza, mikor megismerkedtünk. Nagyrészt ő tartott el az utolsó évben, amikor tanultam. Volt olyan is, hogy jobban keresett nálam. Azóta is együtt vagyunk. Tehát akárki MONDHASSA itt a marhaságait, csak hogy mindenki LÁTHASSA, milyen nőgyülölő.
2023. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
7%
Munkahelyemen egy gazdag nő sem dolgozik, de mégis mindegyik lenézi a csóró férfiakat, igen, a dolgozó férfi munkatársaikat is lenézik ezek a nők!
2023. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
11%
Ugye itt sokan jönnek azzal mindig, hogy mindenki a saját szintjén keressen nőt, na most, a munkahelyemen mindenki, azaz a női dolgozók is ugyanannyit keresnek, mint én, azaz elvileg a szintemen vannak a gyakorisok elmélete szerint ezek a nők, még sincs esélyem náluk, és más férfi munkatársamnak sem. Hogy is van ez akkor?
2023. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha már ronda vagy, legalább hülye ne legyél!
2023. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg pasinak nincs lakása és jé van nője.

Azért munkád sincs...sztd ki akar eltartani?

2023. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
78%

" Létezik, de csak tini csajok"


Nahát ha valahol, akkor náluk tényleg csak a pénz számít. Emlékszem, amikor én voltam tizenéves, a rendszerváltás környékén megérte tinicsajnak lenni. Az ex-komcsik gyerekei csak úgy szórták rájuk a pénzt.

2023. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
93%
Igen, elvárom hogy legyen munkád. Vagy ha nincs tanulj. Mert mi az isten haragját csinálsz minden nap? Lolozol? Ne nekem teremtsd ezeket meg, hanem magadnak.
2023. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!