Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki komolyan nem anyagi dolgok miatt van egy férfival?

Figyelt kérdés

Ha létezik is nagyon ritka valljuk be.

Legtöbb nő azért van egy férfival, hogy saját maga részére hasznot húzzon belőle. Legyen lakása, legyen munkája.

Már itt elbukik az egész, mert ha ez a 2 nincs már alapból bukik az ismerkedés (tudom, mert nekem még munkám sincs). Nem beszélve azért valamennyire számít az is milyen családból származik a férfi, mennyire menő a munkája, diplomája és a háttér sztorija. Nagyon kevés nő, sőt férfi is mondhassa el, hogy ez nem igaz.

Persze férfiak között is van biztos ilyen, de a legtöbb férfit a fajfenntartó, legyet is röptében meghúzó gondolat vezérli, ami miatt férfiak inkább külsőre mennek a nőknél és szexre, mint anyagiak javára. Kövezzetek meg, ha nem így van, de én így vettem észre. Hogy nők még szexnél is inkább az anyagi dolgokat veszik figyelembe nem a konkrét pasit.



2023. márc. 24. 17:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
84%
Nincs munkád és mégsem döglöttél még éhen sőt neted is van ha tudsz gyakorizni. Mi a titkod tesó? Taníthatnál egy kicsit az életre mert szerintem én nagyon szarul csinálok valamit ha nekem ezekért az alap dolgokért is dolgozni kell menni minden nap.
2023. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
A kornyezetemben tobb par is van, ahol a pasinak nem volt lakasa, vagy alberletben lakott, vagy kicsi volt a lakasa es ezert a nohoz koltozott. Aklor most ok is goldiggerek? 🧐
2023. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt már ezerszer leírtuk szerintem. Igen, számít a pénz, de nem úgy ahogy az incelek gondolják. A legtöbb nő szeretne családot alapítani, haladni előre. Ehhez nem kell, hogy milliókat keressen a férfi, de legyen jó munkája, olyan fizetéssel, amivel spórolással, de lehet előre haladni. Persze, a nők is dolgoznak és jól keresnek. Én pl. nem jönnék össze olyannal, aki jelentősen kevesebbet keres nálam (pár 10 ezer ft nem számít), de ne keressen fele annyit. Ennek pusztán annyi az oka, hogy gyereket szeretnék és ha én kiesek a munkából 2 évre, nettó 250-ből nem nagyon lehet ellenni. Szerintem az nem "gold diggerség" hogy arra a két évre, amikor csak a nő tud szülni, a férfi legyen már képes eltartani, persze utána én is visszamennék dolgozni. Szóval igen, számít valamennyire a pénz és nem én sem jönnék össze sok másik nőhöz hasonlóan munkanélkülivel.
2023. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
19%
Előszeretettel jönnek a nők ezzel a gyerekvállalás dumával, de ennek erősen ellentmond az, hogy sok nő manapság nem is akar gyereket, mégis anyagias, szóval ez a gyerekvállalás csak egy magyarázkodás a nők részéről sok esetben. Ezzel akarják leplezni a felszínességüket.
2023. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
75%
És a férfiak miért anyagiasak?
2023. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
29%

24

Én nem tagadom, nekem fontos, hogy legalább annyit keressen mint én. (Netto 600) semmi extra! Nem fogok eltartani senkit. Ezért fontos. Eleve, ha ő fele annyit keres, akkor én vagy lejjebb adok az eletszinvonalambol, vagy eltartani a pasit is.

Én szívesen kifizetem a wellnes/vacsi/mozi/koncert stb. kozos programok rámeső részet, de te tudnád fizetni a sajátodét? Vagy azt is nekem kéne? 🖕

2023. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
13%
Hogyne szamitana a penz a noknek, en meg egy not se lattam hajlektalannal randizni
2023. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát én abszolút nem tudom "mit gondolnak a nők" mivel csak egy nő vagyok, azt tudom én mit gondolok. Nekem a gyerek nem kifogás, hanem érv, mivel én pár év múlva szülni akarok. Talán keress normális nőt és ne insta cicababát :D
2023. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
84%
És hány férfit láttunk hajléktalan nővel randizni? Vagy mondjuk a 180 kilós 40 évesekért se túl nagy a verseny? Ezek szerint a férfiaknak csak a külső számít?
2023. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen létezik, de nagyon nehéz megtalálni az ilyen nőket.
2023. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!