Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek mikor van vége férfiakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mikor van vége férfiaktól kapott végtelen figyelemnek és visszaigazolásnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem kb. hány éves korban van az hogy a férfiak többé már nem néznek meg. Mármint úgy mint mondjuk 18-30 éves korod között.

2023. ápr. 7. 18:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%
30 felett nem fog senki megnézni. Hát ez azért elég vicces. Valószínűleg egy 17 éves sértett kisfiúcska vagy. Mi az az öreg ügly öreg?
2023. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
13%
30 felett bezuhan a nőciksex market value-ja.
2023. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

" De általánoságban 30 fellet nem fog senki megnézni, bármit is írnak az előttem az öreg ūgly öreg nők."


Akkor szólj a férfitársaidnak, hogy ne bámuljanak, ne dudáljanak, ne szólítsanak meg, ne bókoljanak ész nélkül, ne hívjanak azonnal az asztalukhoz, amikor besétálok egy beülős helyre osztálytalálkozóra évi 1x, szólj a sármos volt főnökömnek, aki kb. bárkit megkaphat, minek udvarolt 2 éven át folyamatosan, szólj a velem egy irodában dolgozó pasasnak, hogy ne jegyezze meg, hogy milyen csinos vagyok, netán randira készülök-e, mert akkor nagyon szerencsés az úriember, ne írogassanak rám ismerkedési céllal fb-on, stb-stb-stb.

2023. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan pattoghatsz, nem fogom be. :)
2023. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
17%
Én vagyok a 10-válaszoló, igen csak 18éves vagyok. 13 ilyeneket csak udvariaságból mondunk a szépség objektív és 30 év környékén már csúnya leszel ez törvényszerű? Ezt férfiként mondom!!!
2023. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
23%
Az utolsó mondatot kérdőjel nélkül kell kérdezni!
2023. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
Még szerencse, hogy a nőket nem érdekli a sex market value-jük. És főleg nem bánják, ha pattanásos kisfiúk nem lihegnek utánuk. A nők 30 felett a komoly párkapcsolatra, házasságra, esetleg családalapításra koncentrálnak, nem arra, hogy hányan akarják őket megdugni. Ha meg egy 40 körüli férfinek nem áll fel egy 32-35 éves csinos nőre, akkor vagy impotens, vagy bu..i. Ráadásul a magyar 40-es férfiak igen kis része sármos, és vonzó a fiatalabb nők körében. Úgyhogy ha nem jó nekik a 30 fölötti nő, akkor maradnak egyedül.
2023. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%

Persze, majd egy 18 éves taknyos fog felvilágosítani, hogyan kell értelmezni a szociális interakciókat, amelyekben részem van, meg majd meg is mondja kép nélkül, hogy hogy nézek ki.

Na mind1, kérdezz még pár dolgot kérdőjel nélkül! :'D

2023. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
8%
18 Hogy írhatsz ekkor butaságot ha "18 éves pattanásos fiúknak" nem kell akkor család alapításra miért kellenének a velük egykorú férfiaknak. De ha nem hiszed el hogy a nők egy bizonyos kor után irgalmatlan csúnyák lesznek akkor feleslegesen dobálóznék erről kutatásokkal.
2023. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy krémes a kezem ezért írtam el. Csókolom
2023. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!