Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek mikor van vége férfiakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mikor van vége férfiaktól kapott végtelen figyelemnek és visszaigazolásnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem kb. hány éves korban van az hogy a férfiak többé már nem néznek meg. Mármint úgy mint mondjuk 18-30 éves korod között.

2023. ápr. 7. 18:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Nemhogy velem egykorú, hanem majdnem 3 évvel fiatalabb férfinak kellek. És igen, családalapításra is.
2023. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%
Hogy kell kérdőjel nélkül kérdezni? Előbb fejezd be az iskolát, utána mondj életbölcsességeket. Egyetlen 30-as nőt sem érdekel egy kisfiú véleménye, hiszen nem vagy férfi számukra. Még 40, 50 évesen is vannak szép, vonzó emberek mindkét nemnél. Ha pedig neked egész életedben csak a 30 alatti nők fognak tetszeni, akkor keserves 40-50 éved lesz magányosan.
2023. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
81%
18 éves kis takony kölykök már azelőtt elélveznének,mielőtt a bugyit lehúznám.A férfiak nem itt kezdődnek,és nem beszélnek hülyeseget.38 vagyok,fiatal és idősebb férfiak is udvarolnsk szex,vagy komoly kapcsolat remènyében.
2023. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
78%

30 vagyok, nyáron még elkérték a személyim amikor vettem egy üveg bort. Szerinem nem törvényszerű, hogy az ember ennyi idősen csúnya lesz :D Sok múlik az egyénen is meg az életmódján is. A barátnőm, aki velem egyidős, de 13 éves kora óta aktívan dohányzik és ránézésre van rajta ~30 extra kiló pl nem olyan kelendő, mint 20 évesen volt, ez igaz. De ő már amúgy is megállapodott, férje és gyereke is van, szóval pont magasról tesz arra, hogy kinek mennyire állna fel rá (vagy éppen nem állna fel).

Egyébként én egyelőre nem vettem észre változást. Még terhesen, látványos pocakkal is volt, aki utánam fordult az utcán és alaposan megnézett magának, és amikor gyerekek nélkül vagyok az utcán, akkor is ugyanúgy megállítanak.


De kiindulva az átlag pasiból, amíg relatíve jól tartja magát egy nő és "dughatónak" néz ki, addig kortól függetlenül megkapja ezt a fajta figyelmet.

2023. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Tessék, ő 17 éves.


Jennifer Lopez meg 53.

[link]

2023. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
14%
LOL hogy besertodtek a mamik xD
2023. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
13%
26 Én vagyok a 18 éves. Ezek szerint velem az új gang. Volt aki azt írta hogy elkérték a személyiét de hát az eladók mindenkitől elkérik mert ez a protokoll.!!
2023. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy mi az értelme ennek, amit csináltok? Majd megöljük magunkat 30 felett? Vagy majd elgondolkodunk magunkon, és beengedjük a lábunk közé a legsz.arházibb, gyökér inceleket, akiket 20 évesen elküldtünk a búsba, esetleg örülünk, hogy pár 50+ alkoholista fintorgva megdugna?

Komolyan érdekel a válasz. :)

2023. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%
LOL, hogy besértődtek a pattanásos szűzfiúk. Nem a 30 feletti nők azok, akik fizetnek a szexért, vagyis nekik jut. Nem a 30 feletti nők vesznek maguknak pénzért párt, hanem a férfiak.
2023. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
96%

"De általánoságban 30 fellet nem fog senki megnézni"


Ezen csak hangosan lehet röhögni.

2023. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!