Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolat hiánya tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat hiánya tulajdonképpen nem nagyobb gond, mint más jellegű problémák az életben?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sokan, főleg férfiak úgy adják elő, mintha a világ legnagyobb problémája lenne az, hogy nincs párjuk, közben meg ha őszinték vagyunk, ennél sokkal nehezebb élethelyzetek is vannak. Az valahol érthető, hogy az ember mindig a saját problémáját látja a legnagyobbnak és irigyli azokat, akiknek az nincs, nem számít, hogy van 10 másfajta bajuk, ami neki nincs, de az az egy, az pont neki van. Aki szegény, nincs kilátása arra, hogy anyagilag rendezze a helyzetét, annak biztos nagyon fáj a pénz hiánya, aki beteg, nem tud teljes életet élni, annak is bizonyára hiányzik az egészség, a szingliknek meg valószínűleg a szex és az intimitás. Viszont ha meggondoljuk az egyedülállóságon még könnyebb is változtatni, mint egy betegségen, de mindenki szeret sírni a problémája miatt.

2023. ápr. 14. 09:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%

Aki életképtelen de rá van kényszerítve a boldogulásra nah ők biztos szenvednek mint a kutya.

Az intimitás iránti igényt több jól irányzott csalódás tök jól el tudja rendezni és utána már nem is érzed, hogy van baj egyedül mások arckifejezéséből.

Max tényleg ha jobban keresnék egy bejárónő dobna a dolgokon. (1-es voltam)

2023. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

Aki életképtelen de rá van kényszerítve a boldogulásra nah ők biztos szenvednek mint a kutya


Ne haragudj, de nagyon is életképes vagyok, kiválóan éltem az életemet egyedülálló anyaként, saját lakásban, jó állással, autóval a fiammal. Attól még baromi szr volt a társtalanság. Nem azért hiányzik a társ, hogy fizesse a költségeimet, arra én is képes vagyok.

2023. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon magadra vetted szerintem… a szinglikre gondoltam oldalkocsi nélkül. Neked már pótapa alany is kell és nem nem az anyagiakra gondolok.
2023. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem kellett pótapa - férjhez mentem amúgy tavaly, neki is van 2 gyereke, 1 él velünk - szóval nem pótapa kellett, hanem férj. Apja van a gyerekemnek, én voltam magányos, nem a gyerek:)
2023. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem akarok nyelvtannázi lenni de akkor meg sikerült rossz igeidőt használni jelen helyett múltat. Akkor minden szuper semmi gond jelenleg, örülök neki…😀
2023. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Múltidőt használtam mindkét hozzászólásomban, mert a társtalanságom a múltban volt. Kedves nyelvtannáci.

Vagy a nagyon is életképes vagyok jelen ideje...? Most is életképes vagyok, az esküvővel ez nem múlt el:) Minden mást múlt időbe írtam.

2023. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

“Nem azért hiányzik a társ” 😶

Kedves jó esküvőzést!


Mielőtt valaki megelőzne igen ezért nincs senkim mert az élő fába is belekötök. (Nem)

2023. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a párkapcsolatom hiánya a legminimálisabb probléma az életemben. (F)
2023. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 MolotovPunk ***** válasza:
100%
6/ Hány olyan párkapcsolat van, ahol hónapok óta, esetleg évek óta nincsen intimitás, tehát nincsen szex! Ők mennyire lehetnek magányosak párkapcsolaton belül? Szerintem eléggé. Evolúció ide oda, ettől függetlenül nem mindenki akar feleséget és utódot, hiába van elvileg belénk kódolva! Valakinek lehet az a célja, hogy utazgat a világba, de nem akar megállapodni senkivel sem! Valaki pedig elvan egy nyitott kapcsolatban is egész életében és mégis boldog. Valaki meg keresi az "igazit", de sosem találja meg! Az már fájdalmasabb helyzet. Nem vagyunk egyformák. Egyébként aki egyedül sem tud boldog lenni soha, az valószínűleg párkapcsolatban sem lesz az.
2023. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél nagyobb gondok is, például a betegségek.
2023. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!