Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolat hiánya tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat hiánya tulajdonképpen nem nagyobb gond, mint más jellegű problémák az életben?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sokan, főleg férfiak úgy adják elő, mintha a világ legnagyobb problémája lenne az, hogy nincs párjuk, közben meg ha őszinték vagyunk, ennél sokkal nehezebb élethelyzetek is vannak. Az valahol érthető, hogy az ember mindig a saját problémáját látja a legnagyobbnak és irigyli azokat, akiknek az nincs, nem számít, hogy van 10 másfajta bajuk, ami neki nincs, de az az egy, az pont neki van. Aki szegény, nincs kilátása arra, hogy anyagilag rendezze a helyzetét, annak biztos nagyon fáj a pénz hiánya, aki beteg, nem tud teljes életet élni, annak is bizonyára hiányzik az egészség, a szingliknek meg valószínűleg a szex és az intimitás. Viszont ha meggondoljuk az egyedülállóságon még könnyebb is változtatni, mint egy betegségen, de mindenki szeret sírni a problémája miatt.

2023. ápr. 14. 09:30
1 2 3
 21/30 Senior Séf ***** válasza:
100%

"úgy adják elő, mintha a világ legnagyobb problémája lenne az, hogy nincs párjuk"

Nyilván mindenki annak a hiányát szenvedi meg, amivel nem rendelkezik.

2023. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a helyzet az amit mond az előző is.

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb probléma.

Aki társat keres annak az, aki munkát annak meg az.

2023. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%
Alapvető fejfenttartási feltétel, hogy legyen "párod". Innentől, hogy biológia minden más aspektusa az életnek már csak rá épül erre. Van egy jó mondás amit nem csak a pénzre lehet érteni: "Minek a pénz ha nincs kivel megosztani". Lehet úgy értelmezni is, hogy minek csinálni bármit ha nincs akivel ezt megoszd és átéld egy életen át? Persze barátok/család, de a barátok jönnek mennek a család meg nem lesz melletted 0-24, hogy elkísérjen egy életen át.
2023. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#23 Fajfenttartási*
2023. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

Így van.

A 23-mal értek eggyet.

Biztos, hogy nagyon fontos a munka is, a pénz is, a család is, a barátok, a rokonok, mindrn.

De a legfontosabb egy igazi megfelelő társ.

Kell, hogy egy munkahelyi zűrös nap után, este odatudj bújni valakihez.

Kell, hogy valakivel eltudd költeni a pénzed. Hogy eggyüt örüljetek egy új TV-nek, mosógépnek, turmixgépnek.

Én egyedül nemtudom elkölteni a pénzemet sem.

Kell, hogy este leülj valakivel egy jót vacsorázni, mert finomabb lesz a falat.

Kelk, hogy hétvégén elmenj valakivel kikapcsolódni, vagy csak simán megigyatok esetleg otthon egy finom bort, vagy pezsegőt.

És még rengeteg mindenről nem beszéltem.

A szeretet, a szexualitás, a testi lelki vágyak kielégítése.

Ha ez hiányzik, akár komolyabb betegség is lehet a vége.


Nemrég elmentem az orvoshoz. Nagyon legyengültem, rossz volt az álltalános közérzetem, nem volt étvágyam.

Minden eredmény jó lett. Aztán rájöttünk, hogy nálam az okozza ezt a problémát, hogy bő 2 éve egyedül vagyok.

Ez a megkeseredett, kedvetlen sótlan állapot ezt tudja produkálni.

Nincs mellettem nő, és én ezt tragédiaként élem meg sajnos.


Úgyhogy higgyétek el, hogy a párkapcsolat nagyon fontos.

Minden csak azután jön.

2023. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 MolotovPunk ***** válasza:
51%
23/ És mi van az elvált emberekkel? Csak mert házasságok is mennek tönkre, sőt kapcsolatok is igen nagy számban. 40-50 évesen pedig sokan belefáradnak a társkeresésbe! Nem csak lustaság miatt, hanem időhiány miatt is.
2023. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
44%

Elvált emberek is újrakezdik, pontosan ugyanazon ok miatt. Egyedül maradsz, egy idő után újra hiányzik a társ.

Időhiány, aha. Ki mire szán időt.

2023. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"A párkapcsolat hiánya tulajdonképpen nem nagyobb gond, mint más jellegű problémák az életben?"


Teljesen egyéni. Én már 12-13 éves koromban (fizikailag, lelkileg, érzelmileg teljesen fejletlen kislány voltam) nagyon szerettem volna barátot. Persze mondanom sem kell, hogy 20 éves koromig nem lett, akkor is 2 hét ismeretség után én elmentem külföldre egy évre, aztán hazajöttem, együtt töltöttünk 3 hónapot és ő ment el egy évre külföldre... aztán szakítottunk. És ez az egész párkapcsolatosdi a következő évtizedekben egyre rosszabb és rosszabb lett, egyre rosszabb, kétségbeesettebb döntésekkel. És most itt állok és még mindig azt érzem, hogy NEKEM ez a legfontosabb dolog lett volna-lenne. És nem bírom ép ésszel elfogadni és felfogni, hogy már nem lesz párkapcsolatom vagy ha lesz, akkor nem lesz jó.


Ugyanakkor vannak emberek, akik nemhogy elvannak, hanem egyenesen jól érzik magukat egyedül, nem hiányzik nekik a társ. Ez egyértelműen egy jobb helyzet.

2023. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 MolotovPunk ***** válasza:
27/ Ehhez képest mégis emelkedik a világban a szinglik aránya, tehát oka van annak miért van sok egyedülálló férfi és nő manapság. Magyarországon is sok az egyszemélyes háztartás. Mellesleg attól, hogy valaki egyedülálló még lehet szex kapcsolata, továbbá párkapcsolatban is lehetsz magányos, ha ellaposodott a kapcsolat már és nincsen évek óta szex. Sokan abból félnek kilépni és inkább maradnak a langyos víz kapcsolatban. Ezt már ismeretségi körömben is tapasztalom.
2023. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 MolotovPunk ***** válasza:
Nem egészséges sz_r kapcsolatban maradni, főleg ahol nincsen intimitás már, esetleg a sok veszekedés is gyakori!
2023. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!