Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az incelekkel, férfitöbblettel nem törődik senki, bezzeg minden csaj síró fejet tesz ki amiért lelőttek egy Svájcból elszökött farkast?

Figyelt kérdés

Ezt egyszerűen nem bírom megérteni. Magyar vadászok véletlenül lelőttek egy farkast, aki éppen kelet felé tartott, mert "társat keresett", ami "minden élőlénynek alapvető igénye". Bezzeg az inceleket meg a borzalmas magyarországi férfitöbbletet mindenki leszarja, főleg a nők. Azok még mérhetetlenül arrogánsak is.

Ez mégis mi a franc?


2023. ápr. 14. 11:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
100%
#29: Ugyan erre gondoltam.
2023. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
97%
Nincs férfi többlet.
2023. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
100%

Mire kell neked egy nő?

- B.szni? Vegyél egy bábut, vagy egyéb eszközt, verd ki, menj prostihoz stb.

- Kiszolgálni? Vegyél fel egy cselédet.


Ha szeretethianyod van, akkor keress barátokat.


Ha valódi igaz szerelmet keresel, akkor pedig nagyon meg kell változtatnod a hozzáállásodat.


Nem lehet egészséges párkapcsolatot kialakítani olyannal, aki nem boldog egyedül.

Viszont parkapcsolat nélkül is lehet teljes életet élni.

2023. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
100%

Minek bárhonnan nő? Rengeteg szingli nő van. Ha nekik nem kellesz, a behozottaknak sem fogsz.

Beteg az agyatok.

2023. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 A kérdező kommentje:

"Emlékszem ám, hogy milyen undorító okádék disznók voltatok ezen az oldanon anno"

Kik?

Képzeld nekem is megfordult anno a fejemben, hogy talán ez a háború megoldhatná-e végre a férfitöbblet problémáját. Akkor én is okádék disznó vagyok?

2023. ápr. 14. 12:36
 36/130 A kérdező kommentje:

"Minek bárhonnan nő? Rengeteg szingli nő van."

HOL? Több mint egymillióval több a társkereső férfi Magyarországon, ez számtani tény, mit nem értesz ezen? Hol van a rengeteg szingli nő?

2023. ápr. 14. 12:38
 37/130 anonim ***** válasza:
100%

"Naponta több száz ember hal meg az ukrán-orosz fronton, de a nők azokat is leszarják, csak a szerencsétlen állat..."


Benneteket csak az érdekel, hogy minél több ukrán nő jöjjön, hátha találtok egy eljeredetett kihasználni, aki hajlandó veletek bszni. Szánalmas az összes husztizo incel.


Nem, nem a szingli férfiak és szingli nők, hanem a defektes incelek

2023. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
100%

#36 "Akkor én is okádék disznó vagyok?"

Igen.

2023. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
100%

"Képzeld nekem is megfordult anno a fejemben, hogy talán ez a háború megoldhatná-e végre a férfitöbblet problémáját. Akkor én is okádék disznó vagyok?"


Igen, egy kibszott szánalmas lúzer vagy. Fel sem fogjatok mennyire degeneralt az agyatok

2023. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 A kérdező kommentje:

Szerintem azaz okádék disznó aki egyáltalán nem törődik a problémával, sőt le is tagadja hogy a probléma létezik, sőt még cinikus is és arrogáns a saját demográfiai helyzeti fölényének magas lováról.

Erről ennyit. Ez a határozott véleményem.

2023. ápr. 14. 12:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!