Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az incelekkel, férfitöbblettel nem törődik senki, bezzeg minden csaj síró fejet tesz ki amiért lelőttek egy Svájcból elszökött farkast?

Figyelt kérdés

Ezt egyszerűen nem bírom megérteni. Magyar vadászok véletlenül lelőttek egy farkast, aki éppen kelet felé tartott, mert "társat keresett", ami "minden élőlénynek alapvető igénye". Bezzeg az inceleket meg a borzalmas magyarországi férfitöbbletet mindenki leszarja, főleg a nők. Azok még mérhetetlenül arrogánsak is.

Ez mégis mi a franc?


2023. ápr. 14. 11:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim ***** válasza:
93%

Igen, "hatalmas férfitőblet" van 48-52%, a nők javára 🙄.


[link]

2023. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kéne sajnálnom az inceleket, amikor csak egy csapatnyi megkeseredett emberről van szó, akik gyűlölködnek és másokat tennének rossu helyzetbe, ha tehetnék? Nincs rajtuk semmi sajnálnivaló.
2023. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/130 anonim ***** válasza:
100%

51-es- kifejtem.

Idejössz egy provokatív kérdéssel, amivel kapcsolatban pontosan tudod, hogy megalázó, durva válaszokat fogsz kapni a kérdés jellege miatt. De te azért kiírod. Kb olyan, mintha kimennél az utcára egy "hülye vagyok, üssetek!" táblával. Szerinted mivel lesz jobb a helyzeted egy ilyen kérdéstől? Kötekedhetnéked van?

2023. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/130 A kérdező kommentje:

Ja bocs, csak nem értettem már hirtelen, hogy miért tehetek én arról, miért vagyok "önsorsrontó", amikor ez egy tényálladék hogy több mint 1 millióval több a szingli férfi Mo.-n mint a nő...

Az itteni válaszok nyilván nem hatnak meg, csak megdöbbenek újra és újra milyen végtelenül buták az emberek, ennyi. De ezt amúgy már eddig is tudtam.

2023. ápr. 14. 13:45
 55/130 anonim ***** válasza:
100%
ez baromság, nincs 1 millióval több szingli férfi. Saját magadból csinálsz hülyét ezekkel a kérdésekkel. Tényleg olyan, mintha kiállnál egy tér közepére, bekiabálnál a tömegbe valami felháborító hülyeséget, aztán várnád, hogy záporozzanak rád a kövek. Kell ez neked?
2023. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, milyen tényálladék? Hozz már erre valami forrást, mert ez így botrányos:D

Te állítod, hogy egymillióval több férfi keres párt. De ezt honnan szedted? Ez egyelőr enem "tényálladék" hanem a te kijelentésed, semmi egyéb. És ez kb pont annyira releváns, mintha én azt mondanám, hogy az ég piros.

2023. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
100%

A legújabb incel témájú kampány jelmondata: "Csak te tehetsz róla. Csak te tehetsz ellene."🫵


Tudatosítani az incelekkel, hogy csak ők felelősek a nyomorukért és ez mindaddig így marad, amíg nem kezeltetik magukat.😇

2023. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 anonim ***** válasza:
93%

"Ja bocs, csak nem értettem már hirtelen, hogy miért tehetek én arról, miért vagyok "önsorsrontó", amikor ez egy tényálladék hogy több mint 1 millióval több a szingli férfi Mo.-n mint a nő..."


Hogyan, Mucuka? Mutass erre statisztikát. (KSH, nem valami incel fórum hasisztikát)


AMi viszont tény. Ugyannyi házas férfi van, mint nő.

És a férfiak 47%, a nők 41% házas. Hogy hogyan? Több nő él magyarországon, mint férfi. A fenti számok forrása a KSH.

2023. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 millióval több szingli nő lenne, mint férfi, akkor sem fanyalodna senki az incelekre.

Tudod, ha a nők nem találnak az ÍZLÉSÜKNEK MEGFELELŐ férfit, akkor inkább egyedül maradnak. A selejt NEM KELL!!!

2023. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van. Külföldről behozott nőket sem kényszerítheted arra, hogy olyannal legyenek, aki nem kell nekik. A szabad akarat ellen nincs megoldás.
2023. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!